ברזים למטבח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ברזים למטבח 

מאת   27/04/2011 |  נצפה 2586 פעמים

המטבח הוא לב ליבו של הבית וכל פריט בו תורם ליצירת האווירה המבוקשת. מגוון העיצובים המיוחדים של ברזים למטבח הינו כה רב ומגוון עד שניתן להתאימם לכל סגנון עיצובי, ולהשלים בחן רב את המראה החזותי של חדר חשוב זה.

בין הפריטים הרבים תוכלו למצוא ברזים עתיקים, ברזים במראה היי טק בצבע כסוף ומבריק, ברזים במראה ברבור או פרח, ואפילו ברזים אלקטרוניים עם חיישנים חשמליים אותם ניתן להפעיל בפשטות ובנוחות כאשר מניחים תחתם את כף היד. הברזים עשויים ברובם מנחושת או מנירוסטה והם מגיעים בגימורים של מט מבריק, ניקל, כרום או ברונזה, וניתן אף למצוא ברזים מצופים זהב.

בין הפריטים הפופלאריים בתחום הברזים למטבח ניתן למנות את הברז הנשלף אשר ניתן לכוון את מצב הפייה שלו למצב מזלף, והוא מיועד לשטיפת פירות, ירקות ומוצרי מזון נוספים. אפשרות זו נוחה למדי גם לצורך ניקיונו ותחזוקתו השוטפת של הכיור, כאשר הברז הנשלף בעל הצינור הארוך פועל כמזלף מנקה ביסודיות גם את הפינות הגבוהות יותר של הכיור, אשר לא ניתן להשפריץ עליהן מים בדרך אחרת.

ברזים אלקטרוניים למטבח מבוקשים למדי בשנים האחרונות כאשר הם מעניקים פתרון בטיחותי למניעת כוויות ובמיוחד בקרב ילדים קטנים. הברזים המשוכללים מצויידים במערכת אשר באמצעותה ניתן לקבוע מראש את טמפרטורת המים והיא נשמרת בכל זמן שהברז פתוח. מצב פעולה נוח זה מונע את הצהמתנה להגיעם של המים החמים והוא מבטיח כי ילדים קטנים לא יוכלו לסובב בטעות את ידית המים ולהיכוות ממים רותחים.
על אף שלל העיצובים המודרניים ישנם רבים המעדיפים את המראה העתיק והמיוחד של ברז בעל שתי הידיות, למים החמים והקרים, אשר מוכר לנו מימי העבר הנוסטלגיים. שילוב אביזר זה ובמיוחד כשהוא צבוע בצבעי נחושת או זהב, ומשולב בכיור או בשיש בצבעים תואמים, עשוי להעניק לכיור ולחדר כולו מראה רטרו נושן וקסום.

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף ומקלחונים מעוצבים לבית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה