אריחי קיר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אריחי קיר 

מאת   27/04/2011 |  נצפה 2855 פעמים

אריחי קיר משמשים לצורך חיפוי קירות המבנים, והם מעניקים אווירה מעוצבת ודקורטיבית במיוחד. משפחה מעניינת זו של אריחים עשוייה לכלול חרסינה יפהפיה למקלחת או למטבח, לבנים עתיקות וקסומות מפירוקים, פסיפס צפחה משגע, ועוד שלל סוגי אבנים יפהפיות. 

ראשית יש לבחון את החלל אשר מיועד לחיפוי. כאשר מדובר בחדר האמבטיה הרי שניתן לבחור בין אריחי חרסינה גרניט פורצלן, בשלל גדלים ובכל גוון אפשרי, ליצירת מראה דקורטיבי ויפהפה, או לחילופין באבני פסיפס אשר ייצרו בחדר המפנק אווירה קסומה, רומנטית ומיוחדת. אריחי קיר מבוקשים גם עבור הקירות השונים בחדרי המגורים ובחדרי השינה, במטבח הביתי או המשרדי, ובכניסה למבנים השונים. חיפוי קירות בחדרי המגורים והדבקה מקצועית ודקורטיבית של אריחי קיר נוסטגליים מחימר, על גבי קשת גדולה במרכז הסלון, עשויים לשדרג בן רגע את החלל ולהעניק לו מראה מיוחד ויפהפה.

אריחי קיר ניתן גם לחתוך ולעצב עבורכם על פי רצונכם, כאשר אתם משלבים בין גוונים שונים של אבני חיפוי, בגדלים הנחוצים לכם ומייעדים אותם לחללים המבוקשים. אחד הטרנדים האהובים בשנים האחרונות הוא חיפוי קירות המטבח באמצעות אריחי קיר בשחור לבן, בסגנון הרטרו של שנות השבעים. סגנון אהוב אחר הוא עיצוב קירות החוץ בחצר הגינה, או חיפוי קירות הבריכה המשפחתית, באמצעות אריחי קיר ישנים ומיוחדים. סגנון זה מעניק לחלל החיצוני בו נהוג להתרגע לאחר יום העבודה, אווירה נוסטלגית, אותנטית ויוקרתית גם יחד.

חיפוי קירות מבטא את התפיסה העיצובית הייחודית של בעל הדירה או בעל העסק, ולכן חשוב במיוחד להקפיד על בחירת סגנון העיצוב שיעניק את האווירה המבוקשת, ועל איתור אריחי קיר אשר יתאימו במדוייק לפרויקט המיוחד. הסגנונות הרבים יוצגו בפניכם באולמות התצוגה ובאתרי האינטרנט השונים, כאשר אין גבול להיצע העשיר, וללקוח נותר רק להתלבט מול האריחים המשגעים, ולהחליט היכן יבחר לשלבם.

המאמר נכתב על ידי מעצב פנים של חברת odn  המשווק מגוון מוצרי ריצוף, דקים, לבית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה