עצות להכנת מודעה לתלייה בלוח מודעות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עצות להכנת מודעה לתלייה בלוח מודעות 

מאת   19/04/2011 |  נצפה 6749 פעמים

הולכי רגל  נתקלים  במודעות יד שניה,דרושים,דירות למכירה,השכרה  כשעוצרים ברמזור בצומת או תוך כדי הליכה לסידור  ומודעה מושכת תתפוס את עיניהם ותשומת ליבם.

כתיבה  ותליית מודעה במקום חוקי כגון לוח מודעות ציבורי יכולה לעשות את הסגירה הקטנה שתעזור לכם לבצע מכירת,להציע שרות  , איך כותבים שלט שימשוך אנשים כדי שיצירו קשר איתכם? נציין בקצרה את הדרך העיקרית לעיצוב שלט לתלייה בלוחות מודעות ציבורי.

 

גודל

הדבר הראשון שצריך לדעת על שלט שתולים בלוח מודעות ציבורי שעליו להיראות ממרחק ועדיף  גם תוך כדי הליכה או נסיעה . את הפרטים העיקריים כמו  מספר הטלפון ושם איש הקשר חשוב להדפיס, או לכתוב, כדי להגדיש את הפרטים חשובים במודעה על הכתב להיות בגודל הנכון  הולכי רגל לא תמיד לוקחים איתם משקפי קריאה. בחלק מהמקרים אין צורך לציין את כול המידע וגם תוכן בסיסי עם מספר הטלפון יספיק.

 בהכנת המודעה כדאי  לעבוד עם גודל דף A4.

 

מודעות מושכות תשומת לב

אומנם  אפשר לזהות  את המודעה גם על פי  השלט הכי בסיסי שיש, אבל מכיוון שנהגים והולכי רגל  נתקלים בלוחות מודעות 

שכאלה בזמן הנסיעה או הליכה ברחוב כדי לשקול ניסוח טוב , ושימוש בעיצוב, שיראה טוב ויקלט מהר  ויגרום לאנשים להרים את הטלפון ולהתקשר.

כאשר מכינים את טיוטה הפרסום רצוי להעזר בתוכונת מחשב כגון וורד,בתוכנה כגון אלו ניתן לשלב שימוש בצבעים שונים ובחירת פונט מיוחד שימשכו את עין המתבונן.

 

אז מה לכתוב בתוכן פרסום המודעה?

 השלט  חייב לכלול את מספר הטלפון וכדי שכולם יבינו את הכתב עדיף להכין מודעה מודפסת במודעה ציינו מה אתם מציעים או מחפשים לדוגמא למודעת דרושים ציינו שם החברה,מה אתם מחפשים  מודעה בשילוב עם הומור תעזור לכם להחשף יותר טוב ואנשים יזכרו אותכם לטובה, נסו  להיות מקוריים.

התועלת שבתליית מודעות בלוח מודעות ציבורי

נכון שכיום קיימות אפשרויות פרסום רבות. לדוגמא פרסום מודעות בלוחות פרסום באינטרנט כגון לוח אולפרי  שצובר פופלריות  וניתן למצוא בו  לוחות למכירת רכבים,מודעות יד שניה,משרות פנויות,דירות למכירה,נכסים להשכרה ועוד .

 אבל שימוש בשלט שתולים בלוח מודעות ציבורי עדיין יכול להיות יעיל מאוד מהסיבה:-

חשיפה נוספת לאנשים שומרי מסורת בשבת וחג או כאלו שעדין לא יודעים כיצד להשתמש במחשב ולגלוש ברשת לאנשים כאלו  אין כמו מראה עיניים  וכול צופה  שיראה  את המודעה אם זה תוך כדי הליכה ברחוב או בעמידה ברמזור  יקבלו מייד מושג ברור והאדם שייראה לו רלוונטי או שבדיוק זה מה שהוא מחפש יצור איתכם קשר טלפוני .

 

סיכום

 תליית מודעות  בלוח מודעות ציבוריי עדיין דרך יעילה למציאת קונים וכאשר כותבים בכתב ברור או שמדפיסים

באמצעות המחשב,שיתרונו שניתן בקלות להשתמש בדפוס גדול שיבלוט למרחקים ויתפוס את עיני המתבונן.

 חשוב לרשום את מספר הטלפון, שם איש הקשר ושימוש  בחוש הומור,  יכול  לגרום לאנשים ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים.

לוחות מודעות אולפרי לפרסום בלוחות רכב,יד שניה,דרושים,דירות למכירה,דירות להשכרה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה