יהודיות באתרי הכרויות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

יהודיות באתרי הכרויות 

מאת   06/04/2011 |  נצפה 9514 פעמים

האם אפשר להכיר בחורות יהודיות במשרדי הכרויות עם נשים רוסיות?
האם בחורות יהודיות מאוקראינה ורוסיה ושאר ארצות חבר העמים לשעבר נרשמות למשרדי הכרויות במטרה להכיר גברים זרים?

גברים רבים מתקשרים ושואלים האם יש בחורות יהודיות, לדעתי לא ומכמה סיבות.

בחורה יהודיה שהחליטה להשאר באוקראינה או רוסיה עושה זאת מתוך בחירה וכנראה אין לה אינטרס להגיע לארץ, ברוב הערים יש קהילות יהודיות ועשירות יותר מהתושבים המקומיים, האפשרות לעלות לארץ כעולה חדשה אפשרית בכל רגע נתון כך שלהכיר גבר ישראלי באתרי הכרויות בהחלט לא מציאותי.

ברוסיה יש כמליון יהודים שבחרו להישאר ולא להגיע לארץ, רובם בעלי עסקים ומעמד גבוה, באוקראינה מספרם נמוך יותר אך גם מדובר בבעלי אמצעים שבחרו להשאר.

אנחנו פעילים באוקראינה משנת 1997 ועד היום איני זוכר בחורות יהודיות שנרשמו אצלנו למשרד הכרויות למעט כמה בחורות שמצאנו עבור גברים דתיים בעזרתו של הרב המקומי.

אודסה שבאוקראינה נחשבה בעבר כעיר של יהודים ואף היום נמצאת בה קהילה גדולה ופעילה של יהודים בעלי עסקים שמקושרת למוסדות חב''ד בעיר.

גברים דתיים החפצים למצוא כלה יהודיה טהורה ברוסיה ואוקראינה יוכלו להגיע למשרדי חבד הפזורים בכל הערים ולנסות מזלם בעזרת רב הקהילה המקומי.

הגברים הישראליים ישמחו לדעת כי הבחורות המגיעות לארץ לאחר הכרות וחתונה יסכימו בקלות לעבור את תהליך הגיור, בארצן ההליכה לכנסיה אינה למטרת תפילה אלא יותר כחלק מהמסורת כמו טבילה או בהקשר לחגים.

הגיור בארץ הרבה יותר קל ממה שמתואר, משך הקורס הינו כתשעה חודשים ונעשה בכיתות לימוד מטעם הרבנות או לחלופין ואף מומלץ באגף הגיור בחסות משרד ראש הממשלה המציע כיתות לימוד באווירה נוחה יותר אך מיועדת רק למי שקיבל תושבות קבע.

בהצלחה!

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה