מהו סגנון הלמידה שלך?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו סגנון הלמידה שלך? 

מאת   27/03/2011 |  נצפה 3917 פעמים

מהו סגנון הלמידה שלך?

סגנון הלמידה היא דרך של למידה. העדפת סגנון הלמידה שלך ,היא הדרך שבה אתה לומד הכי טוב. שלושת סגנונות הלמידה, המזוהים עם רוב התלמידים הם :למידה שמיעתית , למידה חזותית, ולמידה באופן מוחשי.

סגנון למידה שמיעתי

הלומדים בסגנון שמיעה ,לומדים בצורה הטובה ביותר ,כאשר המידע מוצג בתבנית שפת השמיעה.   קל והכי  טוב ללמוד בכיתות עם מורה הרצאות, ודיונים בכיתה. האם האזנה לקלטות שמע עוזרת לך ללמוד טוב יותר?  האם אתם מוצאים את עצמכם קוראים בקול ,או מסבירים  דברים החוצה כדי להשיג הבנה טובה יותר? אם כן אתה כנראה  לומד שמיעתי.

סגנון למידה ויזואלי

ללומדים בסגנון למידה ויזואלי הצורה הטובה ביותר ללמידה כאשר המידע מוצג בתבנית השפה הכתובה, או בתבנית אחרת ויזואלית כגון:

 תמונות או דיאגרמות.  האם אתה מבין טוב יותר בכיתות שבהן המורים כותבים הרבה על הלוח, ומספקים דפי מידע ברורים, כמו כן שימוש נרחב במקרן? האם אתה מנסה להיזכר במידע על ידי יצירת תמונות בראש שלך?  האם אתה רושם הערות בכתב ,מפורטות  מספרי הלימוד שלך בכיתה? אם כן, אתה כנראה לומד ויזואלי.

סגנון למידה מוחשי

ללומדים בסגנון  למידה מוחשי  הכי טוב שהם יוכלו  לתפעל פיזית  משהו כדי ללמוד על זה.  האם אתה לומד הכי טוב כאשר אתה יכול לנוע ממקום למקום ולטפל בדברים בצורה פיזית?  האם אתם משתתף  גם בכיתות שבהן יש רכיבים  במעבדה?   האם אתה לומד טוב יותר ,כאשר יש לך אובייקט ממשי בידיים שלך? ולא תמונה של האובייקט, או תיאור בכתב או בעל פה של זה? . אם כן, אתה כנראה בעל סגנון למידה מוחשי.

סגנון הלמידה שלך היא הכוח שלך.. לך עם זה בכל פעם שאתה יכול.   . כאשר אתה יכול לבחור בקורס או בכיתה בה אתה רוצה ללמוד, תנסה למצוא צורה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה שלך. . כאשר אתה יכול לבחור מורה, תנסה לבחור מי מלמד בשיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה שלך.

גם  כאשר אתה בוחר את הקריירה הגדולה בעתיד,   סגנון הלמידה שלך שמור היטב במוחך.

לילך ציפורי-קל להצליח יותר-מורה פרטית לבניית כישורי חיים www.lilachteach.com


lilachteach.blogspot.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה