ביטוח רכב - מידע כללי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ביטוח רכב - מידע כללי 

מאת   23/03/2011 |  נצפה 2530 פעמים


ביטוח רכב הפך זה לא מכבר למושג השגור בפיהם של כל בעלי הרכבים בארץ.
פעם בשנה, כל בעל רכב נדרש לחדש את ביטוחי הרכב שלו (באם מדובר בביטוח חובה, מקיף או צד ג') וכאן מתחילות השאלות והתהיות לגבי חברת הביטוח שדרכה כדאי לרכוש ביטוח רכב, האם כדאי לרכוש ביטוח רכב באופן ישיר או לחלופין באמצעות סוכן ביטוח, מה משפיע על מחירי ביטוחי הרכב, מה כולל כל ביטוח ועוד.
מאמר זה נכתב על מנת לתת לכם מידע אודות נקודות חשובות ובירורים מקדימים שיש לבצע טרם רכישת ביטוח רכב זה או אחר דרך אחת מחברות הביטוח בארץ.

איזה ביטוח רכב?

בוודאי אין זו הפעם הראשונה שאתם עומדים בדילמה לגבי חברת הביטוח דרכה אתם מעוניינים לרכוש ביטוח רכב. הדבר הראשון שמומלץ לעשות הוא לברר אילו ביטוחים אתם מעוניינים לרכוש.
כאשר מציינים ביטוח רכב, הכוונה היא לשלוש ביטוחי רכב שונים המעניקים לכם סט שונה של כיסויים ביטוחיים.
ביטוח חובה - כאן אין דילמה. ביטוח רכב חובה, הינו ביטוח שיש לרכוש ואין זה משנה אם אתם מעוניינים בזאת או לאו. הדבר היחיד שתוכלו לעשות כאשר מדובר בפוליסת ביטוח חובה הוא לבקש הצעת מחיר לביטוח חובה מלכל חברות הביטוח בישראל, לראות מה כוללת כל פוליסה ולבחור בפוליסה של חברת ביטוח אשר מעניקה לכם את המחיר והכיסויים המתאימים לכם ביותר.
שימו לב, בשנים האחרונות ישנה תחרות גדולה מאוד בין חברות הביטוח השונות ולכן כל חברה מנסה להציע מגוון הטבות, על מנת לזכות בכמות גדולה יותר של לקוחות. בררו מה הן הטבות אלו.
ביטוח מקיף - אם אינכם מעוניינים רק בביטוח חובה, אשר מעניק לכם כיסוי במקרה בו הייתם מעורבים בתאונה ונפגעתם (כולל האנשים שהיו עמכם ברכב ועובר האורח שנפגע מכם), חשוב שתרכשו ביטוח מקיף אשר מאפשר לכם ליהנות משלל כיסויים ביטוחיים נוספים, כמו למשל, כיסוי ביטוחי במקרה שהרכב אבד או נגנב, במקרה בו אתם זקוקים לשירותי גרירה ועוד.
ביטוח צד שלישי - אם אינכם מעוניינים לקחת את הריזיקה, כי תצטרכו להוציא מכסכם סכום כסף גדול במקרה בו הרכב שלכם פגע ברכוש של צד שלישי, חשוב שתרכשו ביטוח צד ג'.

ביטוח רכב - בירור מקדים

 


הגעתם להחלטה אילו ביטוחי רכב אתם מעוניינים לרכוש ועכשיו הגיע השלב שבו אתם צריכים לבצע בירור מקדים על חברות הביטוח, סוגי הפוליסות והמחירים.
כיסויים - דבר ראשון שיש לעשות הוא להחליט מה הם הכיסויים הביטוחיים הנדרשים לכם.
החלטה מקדימה זו טרם בקשת הצעות מחיר לפוליסות ביטוח רכב, תעזור לכם להתמקד בביטוח המתאים לכם, אשר עומד במסגרת התקציב השנתי שלכם.
חברות ביטוח - קראו מעט על חברות הביטוח בארץ, ניסיונם, האם יש להם סוכני ביטוח באזור מגוריכם, החליטו האם אתם מעוניינים לבצע רכישה של ביטוח לרכב בצורה ישירה באמצעות האינטרנט (דבר אשר יכול לעלות פחות) או שמא אתם מעוניינים ברכישת ביטוח דרך סוכנות הביטוח.

ביטוח רכב -  השוואת מחירי ביטוח רכב בין חברות ביטוח רכב מובילות ! הגדלת חזה - פורטל המציג מידע מקיף בנושא ניתוחי חזה ! ביטוח חובה - אתר המציג כתבות רבות בנושא ביטוח חובה ! ביטוח מקיף - כל המידע בנושא ביטוח מקיף לרכב !

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה