איך לעשות כסף? התשובה חנויות לחיות בית.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לעשות כסף? התשובה חנויות לחיות בית. 

מאת   10/03/2011 |  נצפה 4801 פעמים

 


עסק משגשג ומכניס רווחים גדולים מאד זהו עסק חיות המחמד ומכירת חיות לגידול בבית. מי שידע לתפעל עסק מסוג כזה בצורה נבונה ונכונה יוכל להרוויח המון כסף להתפתח ולהעצים את עצמו עד שיהפוך לרשת חנוית לחיות בית. עסק.

חנויות לחיות בית. העסק האידיאלי שלנו.

דבר ראשון יש לשכור חנות מספיק גדולה בשביל לאכלס את מגוון החיות. יש לחשוב על אופציה להרחבת המקום במידה והעסק הזה של חנויות לחיות בית יצליח. בהתחלה ניתן להתחיל עם החיות הידועות שיש בכל חנויות לחיות בית כגון: כלבים, חתולים, תוכים, ארנבים דגים. ולהתאים אליהם את המוצרים המתאימים לכל חייה וחייה. לכלבים, מזון לכלבים, לחתולים אוכל לחתולים וכו'. חוץ מאוכל לחיות רצוי שיהיו כלובים שמותאמים לכל חיה, מוצרי הגיינה, משחקים, ממתקים ועוד אפשר להתפתח לעוד מגוון כיוונים.

חוץ ממכירת החיות בעצמן תחום בעל רווח כספי גדול הוא תחום מזון לכלבים. מגוון סוגים של מזון לכלבים קיימים בשוק. יש כמה סוגי מזון לכלבים שלא מכניסים רווח גדול כל כך לקופה. לעומתם, יש סוגי מזון לכלבים שמכניסים רווח גדול לבעלי חנויות לחיות בית.

מרפאה וטרינרית בתוך חנויות לחיות בית בשביל שנרוויח.

מרפאה וטרינרית בתוך החנות אחד הדברים שיותר ימשכו את הלקוחות. דבר ראשון גם מרפאה וטרינרית יכולה למכור כמה וכמה פריטים. אומנם הפריטים הללו יהיו קשורים ברפואה או בתזונה  אבל זה מאד משתלם. חוץ מזה מרפאה וטרינרית כזו יכולה למשוך עוד קהל לקוחות. בשביל לנחם את חיית המחמד שלהם הבעלים של חיות המחמד בוודאי יקנו להם צעצוע או ממתק שינחם אותם ישמח אותם וישפר את הרגשתם של בעלי החיים. אך בעל חנויות לחיות בית כאלו צריך לזכור שעליו להעסיק וטרינרים מקצועיים ואיכותיים שהוכיחו את עצמם בתחום הוטרינריה. אם תשיגו וטרינר טוב בוודאי שזה יעזור לשמכם הטוב.

לסיכום מי שירצה להשקיע בעסק מרוויח וטוב שיפתח חנויות לחיות בית וישקיע בשני מוקדים מרכזיים שמכניסים רווח גדול לעסק והם: מזון לכלבים ותחום נוסף הוא מרפאה וטרינרית.

 

חנות חיות- בית הכלב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה