קרוזים בקריביים - חופים ואטרקציות ספורט ימי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קרוזים בקריביים - חופים ואטרקציות ספורט ימי 

מאת   09/03/2011 |  נצפה 2300 פעמים

לדעת רבים, החופשה המושלמת תהיה זו שתאפשר מנוחה רבה ככל האפשר. נדמה שמסלולי הפלגות נופש של קרוזים בקריביים הם דוגמה לחופשה שכזו. במהלך שייט של הפלגה באזור ניתן להתוודע לחופים מרשימים ושקטים, הפלגה אל מדינות קסומות כגון ג'מייקה, וכמובן לערוך קרוזים הכוללים התנסות במגוון אטרקציות של ספורט ימי. בזכות הקרבה של מדינות הים הקריבי לחוף של מזרח ארה"ב, ניתן ליהנות כיום מביצוע הפלגות של קרוזים במחירים הגיוניים ושפויים.

סוכנות הנסיעות הדני מספקת הפלגות נופש לקריביים וכן חבילות שייט קרוזים ליעדים נוספים ברחבי העולם. עונת השיא של הפלגה לקאריביים מתקיימת בין החודשים מאי לנובמבר, וברוב המקרים מתקיימות ההפלגות במתכונת של 5 עד 11 לילות.

האזור הקריבי מזוהה במיוחד עם אטרקציות שונות של ספורט ימי, מגלישה ועד סקי מים. האי פריפורט הוא המומלץ ביות עבור הפלגות נופש הכוללות את האטרקציות הללו - ניתן ליהנות במקום מפעילויות של צלילה ושנרקול אל מעמקי המים המדהימים של חופי פריפורט. מחוץ לחוף ניתן למצוא מגרשי גולף וכן מרכזי קניות הפטורים ממס.

אפשר גם לערוך הפלגה של שייט אל האזור המזרחי הקריביים. סנט תומאס הוא אי במרכז הקריביים המכיל כמות די גדולה של מרכזי קניות וכן תצפיות עוצרות נשימה על האזור כולו. כדאי לבקר בParadise Point,נקודת תצפית באי העוברת דרך נסיעה בכבישים עם תצפיות מרהיבות של האזור כולו. בנוסף, אפשר לערוך באי הפלגות נופש הכוללות ביקור בבית כנסת יהודי-ספרדי שנבנה בשנת 1848 ע"י ספנים פורטוגזים יהודים.

סוכנות הנסיעות הדני מספקת חבילות שייט של קרוזים מציע מגוון של חבילות הפלגה לקאריביים וליעדים נוספים ברחבי העולם. הספינות בהן מתקיימות ההפלגות כוללות את כל מה שצריך בשביל חופשה משולמת: חדרים מרווחים עם מרפסות, בתי קפה ומסעדות גורמה, ובריכה שניתן לרבוץ בה בשעות היום והלילה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה