בניית אתר כחנות וירטואלית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בניית אתר כחנות וירטואלית 

מאת   21/02/2011 |  נצפה 1689 פעמים

חנויות, עסקים וחברות רבות גילו את הפוטנציאל של המכירה דרך האינטרנט וכיום אנו יכולים לראות צמיחה גדולה בתחום השיווק והמכירות באינטרנט. חנות וירטואלית היא חנות בה יכול הגולש לרכוש מוצרים של החברה וליהנות ממשלוח המוצר עד לביתו. אנו יכולים לראות כי ציבור הלקוחות נפתח לרעיון לאחר שהתחום פותח ואתרים אלו שומרים על פרטיות הלקוחות שלהם, כולל אמצעי התשלום בהם נעשה שימוש.

בניית אתר שהוא גם חנות וירטואלית אם כך, מחייבת משנה זהירות ויש לבנות את האתר בצורה מקצועית במיוחד וזאת גם כדי שהשירות יעשה נכונה וגם כדי להבטיח את בטיחות השימוש והשמירה על הלקוחות העתידיים.

מה חשוב לדעת על בניית אתר מסוג זה ?

האינטרנט היום הפך להיות זירה עסקית לכל דבר. כמעט כל עסק מפרסם את עצמו בדרך כזו או אחרת באמצעות האינטרנט. בניית אתר לעסק משמשת גם כזירה למכירת מוצרים של העסק היא חשובה ומועילה במיוחד בתחום המכירות וזאת בשל התחרות הגדולה בין חברות ובעלי עסקים, קטנים כגדולים.

בניית אתר שהוא גם חנות וירטואלית לא דומה כלל וכלל לבניית אתר רגיל, אפשר אפילו לומר שבניית אתר כזה דומה יותר לבניית חנות אמיתית כי השיווק הוא שם המפתח בה. יש לבנות את האתר בשלבים ותך מחשבה רבה. בראש, יש לתכנן את המאפיינים העיקריים של האתר, את מבנהו, את עיצובו, את ממשק הניהול ואת נתיב הקישורים. יש לפתח אסטרטגיות שיווק וניהול בהתאם לאפיון,לאסוף תמונות ומפרטים, לתכנן ולפתח את האתר בהתאם לתחרות באינטרנט, לפתח מבנה תוכן, לחשוב על קהל היעד ועוד המון.

 

כיצד מבצעים בניית אתר מסוג זה ?

אין ספק שמדובר על בניית אתר מסוג אחר. יש להיות מקצועיים גם תחום התוכנה, גם בתחום העיצוב וגם בשיווק. רצוי מאוד לשכור שירות של אנשי מקצוע או של חברה אשר מתמחה במתן שירותים בתחום זה. חברות רציניות בתחום מציעות בניית חנות וירטואלית שלמה וזאת כאשר הם מעסיקים את כל הנפשות הפועלות אצלן.

רצוי מאוד לבחון את המחירים השונים בתחום זה שכן פעמים ניתן להיתקל בפערי מחירים בין החברות השונות אשר מציעות את השירות. בנוסף, רצוי לבקש לראות אתרים לדוגמא שהחברה בנתה וזאת כדי שתוכלו לקבל רושם לגבי מקצועיותם. כמו כן, רצוי לקבל ייעוץ מקצועי לגבי התחום וזאת כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה של האתר.

בניית אתר לשם שיווק מוצרים ושירותים נחשבת כיום לצעד השיווקי החשוב והנכון ביותר לכל סוג של עסק.

ישנם גם סוגי אתרים נוספים למסחר : מכירה חברתית, בניית אתר מכרזים, אתרי הימורים וכיו"ב.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה