התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש, בנתיב הרוח,
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש, בנתיב הרוח, 

מאת   21/02/2011 |  נצפה 1779 פעמים

כאשר נפגשתי עם חברתי יונית שינטל, ועבדנו על התוכנית המיוחדת שלנו "התחברות מחדש לבריאות ולהצלחה" אותה פיתחנו, תוך כדי שיחה דיברנו על הקוסם מארץ עוץ ויונית סיפרה לי על אהבתה לספר זה.

אז עבורך יונית יקירתי, מאמר המקשר את התחברות מחדש והקוסם מארץ עוץ

מי מאתנו לא מכיר את הסיפור הנפלא של ל. פרנק באום הקוסם מארץ עוץ (The Wonderful Wizard of Oz) אשר עובד לאינספור הצגות, מחזות זמר, סרטים, ספרים, וספרי המשך.

הסרט המוזיקלי הנפלא בכיכובה של ג'ודי גארלנד משנת 1939 מוכר לרבים מאתנו ומהווה חיבור של ארבעת ספרי הקוסם מארץ עוץ לגרסה אחת רחבה יותר, דורותי נעקרת מביתה לארץ עוץ יחד עם טוטו הכלב שלה, שם היא פוגשת את המכשפה הטובה מהצפון אשר נותנת לה נעליים אדומות ונוצצות, ושולחת אותה למסע כדי למצוא את הקוסם בעיר האזמרגד, במהלך המסע, דורותי פוגשת את  האריה שמחפש אומץ הלב, את הדחליל שמחפש מוח, את איש הפח שמחפש לב, אשר מצטרפים אליה כדי להשיג את מבוקשם, במהלך המסע עוברים כל החברים הרפתקאות אשר חושפות את אומץ לבו של האריה, את חוכמתו של הדחליל ואת לבו הרחב של איש הפח.

אז מה בעצם קרה שם, לדמויות בסרט, מה התחולל שם איך פתאום האריה גילה שהוא אמיץ, הדחליל שהוא חכם, ואיש הפח שיש לו לב, הדמויות בעצם במהלך המסע חוו חוויות אשר חיברו אותם מחדש למהותם האמיתית למי שהם היו לפני שזכרו מי הם לא, וכך בעצם בהתחברותם מחדש לעצמם לסביבתם וליכולותיהם הם הכירו בעצמם ויצרו לעצמם עתיד מוצלח יותר, הדחליל כשליט של עיר האזמרגד בגלל חוכמתו הרבה, איש הפח כשליו הווינקים והאריה כמלך היער.

במציאות האמיתית ולא הבידיונית של הסרט מעטים מאיתנו מתמודדים עם אתגרים כמו דורותי וחבריה אולם התחברות מחדש לעצמכם, ולסביבה אפשרית כיום בדרך של תהליך אישי המחבר אתכם מחדש לעצמכם, לרבדים הגבוהים שלהם, מקור העוצמה שבכם, מזכיר לגם מי אתם, ויוצר מרחב אשר מהדהד בכם ומחבר אתכם לעתיד הנכון עבורכם ואשר יבוא בו לידי ביטוי המיוחדות והפוטצניאל הטמון בכם.

תראו, התחברות מחדש מציעה משהו כל כך מיוחד וכל כך שונה שהיא אינה מתאימה לכל אחד!

אם כל מה שקראתם עד עכשיו עובר לכם מעל הראש, ואתם לא ממש מבינים בשביל מה הקדשתם את הזמן לקרוא, אז ברור שזה לא בשבילכם.

אבל, אם הרגשתם משהו, אפילו הקל ביותר, עמוק בתוככם, אולי הגיע הזמן לעשות מעשה, מעשה אשר יכול לשנות את חייכם מהקצה על הקצה, מעשה אשר יתברר בהמשך כדבר הטוב ביוצר שיכולתם לתת לעצמכם.

מתנת תדרי התחברות מחדש

הכירו את ה"התחברות מחדש" – דרך הטיפול המהפכנית לטיפול ללא מגע.זוהי דרך טיפולית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות.זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו.דרך הטיפול הייחודית נחשפה ע"י ד"ר פרל (כירופרקט) – ולא ברור כיצד בדיוק היא פועלת ועובדת – אך ברור ומוכח שאכן מניבה תוצאות. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו – אנו מציעים הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו באמצעות 3 רבדים:להתחבר לגוף מחדש – להפטר מכאבים, מחלות, מוגבלויות פיזיות;להתחבר לנפש מחדש – לפתור בעיות זיכרון, פחדים, הפרעות, דיכאונות;להתחבר לחיים מחדש –  להתפתח, לממש עצמך, להשיג סיפוק בחיים, לזהות את הייעוד. מדובר בדרך טיפול חדשה, אחרת, טובה יותר - ובתהליך מהיר, קצר, יעיל וכדאי:3 פגישות, 1,000-1,500 ? בלבד! שזהו המחיר הנמוך ביותר לטיפול מלא, בעולם האלטרנטיבי של הרפואה המשלימה. אם אתם מוכנים להתחייב לעצמכם – אנו בטוחים בהצלחת התהליך. נסו ותיווכחו!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה