נסיעת הכרות באוקראינה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

נסיעת הכרות באוקראינה 

מאת   19/02/2011 |  נצפה 2911 פעמים

למי שמעוניין להגיע לאוקראינה כדאי שינקוט במשנה זהירות, ביטול הויזה עדיין לא מקנה אישור כניסה אוטומטי למדינה.

במידה ומדובר בטיול מאורגן אין בעיה כלל להכנס ללא ויזה, אם רכשת כרטיס טיסה ואירוח בבית מלון מקומי גם לא נכונה לך בעיה מיוחדת, הבעיה היחידה היא לקנות כרטיס טיסה תוך כוונה למצוא בית מלון או הוסטלים מקומיים כפי שרבים מאיתנו עושים באירופה.

הרבה מאמרים כבר נכתבו על הנושא, באוקראינה לכל עיר יש חוקים משלה, שדה התעופה אודסה נחשב לבעייתי במיוחד, שאלות וחקירות לאן ולמי, מספיק שאחד הפקידים יחליט שלא מצאת חן בעניו ואתה בדרך חזרה הבייתה בטיסה הקרובה, לערער אין סיכוי ואין עם מי לדבר.

בקייב עיר הבירה היחס לתיירים אדיב וסלחני מיתר הערים הקטנות באוקראינה אך עדיף בשנה הראשונה לביטול הויזה להגיע בצורה מסודרת, יש פקידים שלא שמעו על ביטולי הויזה ההדדית ויתכנו בעיות ואי נעימויות וזכורות לנו מקרים דומים גם ברוסיה לאחר ביטול וויזת הכניסה.

עד היום מי שרכש ויזה לאוקראינה קיבל וואוצ'ר (אישור שהיה מבית מלון) ליום אחד כחלק מהשירות כדי לפתור את בעיית השהות בעיר היעד, היום אפשר לקנות כרטיס באינטרנט ולטוס באותו היום כך שהינך חשוף לבעיות ותחקורים בשדות התעופה.

למי שלא מעודכן רוב הטסים לאודסה שבאוקראינה היו רווקים שניסו את מזלם למצוא כלה וכן גברים שהגיעו דרך משרדי הכרויות והמשיכו לערים הקטנות הסמוכות לאודסה, אני הייתי ממליץ בכל זאת להצטייד בוואוצ,ר מהארץ כדי לא להתעמת ולעבור חקירות לאן מועדות פניך.

מאז ביטול הויזה מותר גם לאוקראינים להגיע לארץ ולי ידועים כבר מספר מקרים שהחזירו תיירים, ביחוד נשים צעירות שהגיעו בגפן ולא אישרו את כניסתם לארץ לאחר שלא הוכיחו לאן מועדות פניהם.

השנה הראשונה תהיה שנת מבחן בתיירות ביננו לאוקראינה ומי שכבר ביקר ברוסיה שלא יצפה ליחס דומה בביקור באוקראינה.

בהצלחה!

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה