מאמרים מאת מיכאל פרץ

מאמרים מאת פרץ מיכאל

RSS ערוץ RSS של פרץ מיכאל

articles.co.il

שם: מיכאל פרץ

חברה: מיכאל פרץ-מנטור להצלחה מעשית

תפקיד: מנטור ומאמן

תחומי עיסוק: מנטור להצלחה מעשית בעסק ובחיים. בן 38, נשוי לגילת, אב לרום.

התחלתי את המסע שלי אל תוך עולם הקואצ'ינג מתוך תחושת חוסר מיצוי פוטנציאל עצמי במקומות העבודה בהם עבדתי כשכיר בתפקידים ניהוליים והרגשתי שאני מסוגל לעשות הרבה יותר הן למען עצמי והן למען אחרים - יש לי הרבה יותר מה לתת!

תמיד הייתי איש של אנשים, אהבתי וידעתי לכוון ולהדריך את הסובבים אותי בכל דילמה כזו ו/או אחרת אשר הייתה להם כמכשול בדרך.

במהלך השנים אתגרתי את עצמי כעצמאי וניהלתי מספר עסקים, חוויתי על בשרי הצלחות וכישלונות מהם למדתי והתפתחתי אך למרות הכל הרגשתי כי אינני נמצא במקום הנכון לי.

עצרתי הכל וחשבתי מה באמת ירגש ויספק אותי, היכן אוכל להגשים את עצמי ואת מהותי? בנקודה זו הגעתי לתובנה שלימודי תחום האימון בצורה מקצועית תביא אותי למקום שלם וממוקד השם לו לדגש הכוונה והדרכה של אחרים למיצוי הפוטנציאל האישי/עסקי תוך מתן כלים פרקטיים אותם הם מיישמים בחייהם.

מתוקף היותי בן אדם השואף לעשייה, התפתחות ולמידה מתמדת שידרגתי את ארגז הכלים הפרטי שלי באמצעות דרכי פעולה, חשיבה והתנהגות מנוסות ובדוקות בהשראתם של מנטורים כמו: "טוני רובינס", ג'ים רוהן" ועוד רבים וגדולים אשר הוכיחו את עצמן בארץ ובעולם.

כמנטור, המומחיות שלי היא לדעת במהלך האימון (קואצ'ינג) מתי להשתמש בכלי האימון הקלאסיים, מתי לייעץ ומתי להיות מורה דרך רוחני.

זהו סיפוק אדיר בשבילי ללוות ולראות עסקים ואנשים המרגישים "תקועים"/לא מרוצים, ללא כיוון ומטרה מצליחים לצמוח, להתפתח ולממש את הפוטנציאל האישי/העסקי שלהם וממשיכים לצמוח ולהתפתח בצורה עצמאית גם בסיום תהליך הליווי שלי.

השאיפה הטבעית של האדם היא לצמוח ולהתפתח. בין אם אתם מבוססים ומצליחים, בעלי זוגיות נפלאה וחיים מעשירים ומאושרים ובין אם אתם "עלה נידף ברוח" ונותנים לחיים ו/או לדברים חיצוניים לנהל אתכם - בכדי להשיג תוצאות חדשות בחייכם ולמצות את הפוטנציאל האישי/העסקי שלכם, עליכם לקחת חלק פעיל בתהליך אימון אישי/עסקי במהלכו תלמדו ותתרגלו כלים והרגלים חדשים בעזרתם תוכלו להתפתח ולהגשים מטרות ויעדים באופן עצמאי.

פרופיל פייסבוק

קישורים:
www.michaelperets.com

אודות הכותב:

 

     עוד מאמרים שנכתבו על ידי מיכאל פרץ