מאמרים מאת מיכל שטרית

מאמרים מאת שטרית מיכל

RSS ערוץ RSS של שטרית מיכל

articles.co.il

שם: מיכל שטרית

דואר: michalgea@gmail.com

כתובת אתר: www.she-treat-me.co.il

חברה: מיכל - שיטות טיפול טבעיות

תפקיד: עוזרת לאנשים להשתחרר ממתח ומחרדה, בעזרת טיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא ושימוש ביכולות הטבעיות שיש לכל אדם

תחומי עיסוק: יש מצבים שבהם כל מה שהיית רוצה זה לעצור את הכל, לשכוח מהטרדות ומהדאגות, להשתחרר מהמתח ורק למצוא שקט ושלווה.
בדיוק במצבים האלה אני יכולה לעזור.

רגע לפני שאקח אותך לסיור בעסק שלי, אני רוצה להציג את עצמי:
אוהבת טבע, מדברת את שפת המגע, גרה בתוך גוף שאוהב תנועה. לומדת, מלמדת, מיישמת, חושבת, כותבת, את תחום הטיפול הטבעי.
מאמינה שאחד הנכסים החשובים שיש לכל אדם, הוא הבריאות הפיזית והרגשית שלו. נכס שחשוב לשמור עליו ולתחזק אותו, מפני שהוא חיוני לאיכות החיים.

אז מה אני עושה?
אני עוזרת למי שסובל ממתח, מחרדה, מדכאון, ומההשלכות שלהם להרגיש הקלה מיידית, ולהתמלא בתחושות של רוגע, רעננות וחיוניות לעשות את מה שהוא רוצה ואוהב.

איך זה קורה בפועל?
בעזרת שילוב של:
1. טיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה ועיסוי, והנחיות לתרגול של יכולות הרפוי הטבעיות שיש לכל אדם: נשימה, דמיון ותנועה. כל אלה מביאים לשיפור ההרגשה הפיזית והרגשית, מפיגים מתח, ועוזרים ליצור רוגע ושמחה.
2. פורמולות של צמחי מרפא ושמנים אתרים, שעוזרות לתמוך במערכת העצבים, להפיג מתח, לשפר את מצב הרוח, ולהקל על הסימפטומים הרבים הנלווים לסטרס ולדכאון.
3. סדנאות שעוזרות ליצור רוגע ושמחה, ולמלא את הגוף באנרגיה, דרך מוזיקה ותנועה.

אני רואה ויודעת שאפשר לעזור לגוף להתגבר על מגוון קשיים ומכאובים, תוך שימוש ביכולות הטבעיות שיש לכל אדם. אני מאמינה שראוי שכל אדם יידע לעזור לעצמו תוך שימוש ביכולות אלה, ושואפת לחלוק את הידע שלי עם כל אדם שחפץ בכך.

מפגש טיפולי בין מטפל למטופל כמוהו כיציאה למסע. כל פגישה והמסע שלה. שני האנשים שיצאו לדרך בתחילת המפגש יהיו שונים מהשניים שיגיעו אל סופו. אני מזמינה אותך, לצעוד לצידי במסע המשותף.אודות הכותב:
מיכל שטרית, לחיות מתוך רוגע.  משחררת ממתח, חרדה, דכאון וההשלכות שלהם, בעזרת שיטות טיפול טבעיות. מיכל - שיטות טיפול טבעיות. לחצי על הקישור, ותגלי איך את יכולה להשתחרר ממתח, חרדה ודכאון, וליצור רוגע ושמחה כבר עכשיו    

     עוד מאמרים שנכתבו על ידי מיכל שטרית