מאמרים מאת שלומי גורן

מאמרים מאת גורן שלומי

RSS ערוץ RSS של גורן שלומי

articles.co.il

שם: שלומי גורן

כתובת אתר: www.gorenconsulting.com

חברה: גורן פתרונות עסקיים

תפקיד: יועץ עסקי בכיר ומנכ

תחומי עיסוק: גורן פתרונות עסקיים מציעה שירותי ייעוץ עסקי מתקדמים בתחומים החשובים לכל מיזם ברמה העסקית, השיווקית והטכנולוגית. החברה מספקת ייעוץ עסקי מקצועי עם מומחיות בבניית תכניות עסקיות וליווי פרויקטים בתחום התעשייה בכלל, ובתחום חברות הסטארט-אפ והאינטרנט בפרט.

בגורן פתרונות עסקיים אנו מאמינים שכדי לספק את השירות האידיאלי למיזם יש צורך לתת מענה מקצועי המשלב ידע וניסיון ברמה הטכנית, העסקית והפרקטית. לכן, בכל הפתרונות שהחברה מציעה ישנה אינטגרציה בין הערוץ העסקי לערוץ הטכני והפרקטי. אינטגרציה מסוג זה דורשת ראייה רחבה וניסיון בשני התחומים. בידינו המומחיות המקצועית הדרושה כדי לספק ייעוץ ברמת המורכבות והמקצועיות הגבוהות ביותר.

נוסף על המומחיות בהכנת תכניות עסקיות החברה מספקת שירותים הקשורים לליווי פרויקט, ייעוץ למיזמים, החל בשלבים המוקדמים ביותר דרך התוויית הדרך הנכונה ליזמים על-ידי חלוקת משימות וכלה בעמידה באבני דרך שיביאו את המיזם למטרתו הרצויה.

החברה מתמחה בפתרונות עסקיים עבור:
יזמים * חברות סטרט-אפ * עצמאיים * חברות וארגונים

להלן השירותים העיקריים של גורן פתרונות עסקיים:
- תכניות עסקיות;
- ייעוץ עסקי ממוקד;
- ייעוץ שיווקי ותכניות שיווק;
- הפקת תוכן ייצוגי למשקיעים: מצגת, תקציר מנהלים מהודר, דף טיזר של מיזם;
- ליווי והדרכות;
- ניהול סיכונים תפעוליים וייעול תהליכים;
- אפיון מקצועי ל: אתר אינטרנט / אפליקציה למובייל/ תוכנה ייעודית.

החברה מנוהלת על-ידי שלומי גורן, מנכ"ל החברה.

פרופיל פייסבוק
אודות הכותב:
מר שלומי גורן הבעלים של גורן פתרונות עסקיים (מסטארטאפ הוריזון) הוא בעל תואר שני במנהל עסקים ושיווק ובעל השכלה מקצועית באינטרנט. בחמש עשרה שנות ניסיונו שלומי כיהן במגוון תפקידים בהייטק .  מומחיותו של מר גורן היא בייעוץ עסקי הכולל גם תוכנית עסקית לעסקים בתעשייה, לאתרי אינטרנט ולחברות סטארט-אפ.  

     עוד מאמרים שנכתבו על ידי שלומי גורן