מאמרים מאת דן מוסקוביץ

מאמרים מאת מוסקוביץ דן

RSS ערוץ RSS של מוסקוביץ דן

articles.co.il

שם: דן מוסקוביץ

דואר: cfohaifa@gmail.com

כתובת אתר: www.haifachamber.org.il

חברה: פורום מנהלי כספים בכירים(CFO)

תפקיד: יו"ר פורום מנהלי כספים בכירים(CFO) - מנהל כספים

תחומי עיסוק: פורום מנהלי כספים בכירים(CFO)
לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון

רציונל הפורום
הפורום הוקם על מנת לאגד את סמנכ"לי הכספים, מנהלי הכספים והחשבים של חברות באזור חיפה והצפון לגוף אחד ולכוח אחד וזאת על מנת שיוכלו להיפגש, לדון ולפעול במשותף לקידום ארגוניהם ולפעול כגוף כלכלי ומוביל למען חיזוק כלכלת חיפה והצפון.
בד בבד, ישמש הפורום במה לכל העוסקים בתחומי הפיננסים לחשיפה אישית וארגונית, ויהיה מקום מפגש של אנשים ידע ויהווה מגה נטוורקינג.
הפורום הוקם מתוך הכרה כי הניהול הכספי השוטף בחברות הנו משימה מורכבת. שוק ההון משתנה כל הזמן, ושינויי החקיקה, המשפיעים על השיקולים הניהוליים, נעשים יותר תכופים. כתוצאה מכך, נדרשת ממנהלי הכספים מיומנות רבה יותר והתעדכנות, כדי לפעול בדרך המיטבית למינוף עסקי ולמקסום רווחים.
קבוצה קבועה זו, של אנשי מקצוע בתחום הכספים, תעלה לדיון משותף ולסיעור מוחות נושאים של ניהול כספים, השקעות ושמירה ופיתוח של משאבים פיננסיים. חברי הפורום יכולים להעלות לדיון סוגיות וחסמים בהם נתקלים החברות שבהם הם עובדים.
הפורום יקיים דיונים מעמיקים בנושאי מיסוי וכלכלה וישים דגש מיוחד על הסביבה העסקית של הכלכלה הצפונית. למעשה, יוצר פורום מנהלי הכספים צוות מקצועי להתייעצויות ותגובות על הקורה במשק ועל כל נושא כלכלי אחר.

אודות הכותב:
בברכה,
מוסקוביץ דן
יו"ר פורום מנהלי כספים בכירים(CFO)
054-4533965
לחץ לצפייה בסרטון כנס ההשקה
לחץ קישור לאלבום תמונות מהאירוע

     עוד מאמרים שנכתבו על ידי דן מוסקוביץ