היכונו היכונו ל 21 בדצמבר!!
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

היכונו היכונו ל 21 בדצמבר!! 

מאת    [ 18/12/2010 ]
מילים במאמר: 1107   [ נצפה 2149 פעמים ]

 
 

מבחינה אסטרולוגית ה 21 בדצמבר הוא יום בעל חשיבות עילאית, בו השמש עוברת ממזל קשת אל מזל גדי, דרך נקודת רום השמיים המשמעותית. זהו זמן המעבר הרישמי בין הסתיו אל החורף. זהו הזמן, על פי מפת הלידה, שבוא אדם מגיע לבגרות. ומדי שנה זה הזמן שבו אנו מחליטים אם אנחנו עוברים לשלב של חורף, שבו אין יותר צמיחה, אלא רק מיצוק של כל מה שהשגנו עד עכשיו, או שמא בזמן זה בדיוק אנו נפתחים לידע חדש, אשר יכול לסייע לנו להפוך את מעגל השנה, ממעגל לספירלה. המעגל יסתיים, או שימשיך למחזר עצמו לנצח, אך אם נהיה פתוחים לידע החדש שמגיע לעולם בזמן הזה נוכל להפוך את המעגל לספירלה ובכך בכל מחזור להתעלות ולהתפתח עוד ועוד עד אין קץ.

בימים אלה השמש עוברת בנקודה המיוחדת הזו, כשרגע המעבר עצמו ושיאו של התהליך חל ב 21 בדצמבר. השנה המעבר המיוחד הזה של השמש מקבל משמעות ונופח נוספים בגלל מערך הכוכבים המיוחד אשר נמצא על פני הצלב האמצעי של מפת השמיים בין השנים 2008-2012. השנה, באופן יוצא דופן, כאשר השמש תגיע לנקודת רום השמיים היא תפגוש שם את כוכב פלוטו המשמעותי אשר מאפשר טרנספורמציות, את נקודת ראש דרקון המסתורית אשר מהווה אפשרות ליצור תיקונים קארמתיים. בנקודת רום השמיים השמש תיצור זוויות בעייתיות עם אוראנוס ויופיטר כמו גם עם סאטורן, אשר נמצאים גם הם על הצלב הקרדינאלי בתקופה מיוחדת זו שבין השנים 2008-2012. אוראנוס ויופיטר מאיצים ומזרזים את תהליך השינוי והמהפכות הנדרשות, סאטורן נחשב גם ל"אדון הקארמה" ומוסיף נופח של חשיבות לכל התהליך, ובו בזמן מדבר על צורך ביצירת מסגרות חדשות.

כוכב מארס כבר עבר את הנקודה הקרדינאלית, כזכור, ביום רביעי שעבר והחל את השריפה בכרמל. הוא עדיין נמצא בסביבה ומאיץ בנו לפעולה.

אולם, זה לא הסוף - השמש מוצאת בנקודה זו גם את מרקיורי שנמצא בנסיגה ומקשה על החשיבה והתקשורת שלנו. ובנוסף, כאילו לא די בצירופי מקרים, בדיוק ביום המשמעותי הזה הירח בכבודו ובעצמו, ירח מלא, בדיוק מול השמש, מתמקם אחר כבוד גם הוא על הצלב הקרדינאלי, בנקודת המעבר בין תאומים לדגים.

כמעט כל גרמי השמיים (פרט לוונוס, כירון ונפטון) לוקחים חלק במערך הכוכבי יוצא הדופן הזה אשר מעולם לא ראיתי כמותו בכל 10 שנות העיסוק שלי באסטרולוגיה...

ורק לשם התזכורת: לוח השנה של המאיה מסתיים בדיוק בתאריך... 21.12.2012...

מה משמעותו של מערך הכוכבים יוצא הדופן הזה?
בפעמים הקודמות בהם היו היערכויות מיוחדות של הכוכבים על פני הצלב הקרדינאלי בשנים האחרונות חווינו את נפילות הבנקים (עם המעבר של כוכב פלוטו על פני אותה נקודה בדיוק בה תעבור עתה השמש ועבר בשבוע שעבר מארס), חווינו את התפרצות הר הגעש באיסלנד, ובכלל – אנו נמצאים עתה בתקופה מואצת של שינוי. את תוצאות המעבר של מארס ראינו כולנו בשבוע שעבר.

מרבית הכוכבים הנמצאים על הצלב הקרדינאלי הם כוכבים איטיים ומרוחקים, וזה אומר שמדובר במהלכים עולמיים, מדיניים, גורפים. אבל כאשר השמש והירח נמצאים גם על הצלב הזה, מדובר במודעות חדה של כולנו לאירועים של השינוי, ובהשתקפות של אירועים אלו בחיינו אנו.

זמן זה של שינוי אינו בא יש מאין. מדובר בהמשכו של תהליך שהחל, לפחות, ב 2008. הכוכבים והאדמה עצמם אינם מוכנים יותר לסבול את הפער בין מה שבני האדם אמורים לעשות בעולמינו, ומה שהם עושים בפועל. האדם, נזר הבריאה, יצור בעל מודעות אשר יכולה לחבר את כדור הארץ שלנו לכוכבים. במקום לקדם ולפתח את עצמו ויכולותיו, במקום לפתח את האדמה ואת הבריאה – האדם בחר לעשות פלסטיק, זיהום אוויר, ניצול של אדם וטבע. פער עצום וקשה לגישור נפער בין היכולות המופלאות של הגוף בו אנו חיים וכל מה שטיבעי, לבין מה שקורה בפועל בעולם הזה. אנחנו הולכים נגד הטבע של האדמה ושל עצמינו, אנחנו לא ממלאים את תפקידנו הרוחני, ואין לכך עוד מקום.

הזמן הזה הוא זמן של שינוי מואץ. נפילות הבנקים קרו בשל הפער העצום בין החזית אשר הציגו מטי מעט בכלכלה, לבין העובדות האמתיות. לבועות של סרק אשר לא עומד דבר מאחוריהן אין עוד מקום בזמנים האלה. הכלכלה של איסלנד היתה בין הנפגעות העיקריות מנפילות הבנקים, וכאשר בני האדם לא ידעו איך להתמודד עם הסיטואציה, האדמה עצמה פערה את פיה וזעקה שם. אנחנו מחוברים לטבע ולאדמה ואת השינויים אנחנו עומדים לעבור ביחד, כפי שאנחנו כבר יכולים לראות מתופעות הטבע המשתוללות בשנים האחרונות.

השינויים שאנו נמצאים בעיצומם הם שינויים מבחוץ ומבפנים. כל מה שאינו עומד בקריטריונים של מה שטבעי ונכון, עובר תהליך מואץ ביותר וחסר רחמים של שינוי. אם זו כלכלה, מדינה או נוף.

בזמנים אלה שוטפת את העולם אנרגיה חדשה אשר מגיעה ממקור שהוא הרבה יותר גבוה מן הרמה האסטרולוגית. מערך הכוכבים הזה מהווה מעין שער דרכו עוברת האנרגיה החדשה לכדור הארץ ופוגשת אותו. מדובר בתדר חזק ביותר שמאיץ ומגדיל את הכל. מה שטוב ונכון - יהיה טוב עשרות מונים: האינטואיציה תגבר, הידיעה המוקדמת, יכולות הריפוי הטיבעיות של האדם ועוד ועוד. אך מה שאינו טיבעי ואינו נכון יגבר כל כך עד שלא יוכל לעמוד בלחץ ופשוט יתפרק: ממסדים שזמנם תקף, כלכלות שהן בועה ללא גב, ממשלים שאינם נושאים באחריות האמיתית של להיטיב עם העם...

ומה אנו, בני האדם, יכולים לעשות בתקופה הזו?
בני האדם והאדמה אחד הם. בני האדם הם שהיו מושפעים מן השריפה, מהתפרצויות הר הגעש, מן ההוריקנים ומנפילות הבנקים. בדיוק באותו האופן תפקידם של בני האדם עכשיו הוא לסייע לאדמה לקבל בצורה הטובה ביותר את התדר החדש שמגיע לכדור הארץ, לטובתם הם ולטובת האדמה. תפקידינו הוא להיות פעילים ביותר בזמן זה של שינוי מואץ ולקחת חלק בהתרחשות, ולא לחכות בצורה פאסיבית.

נתחיל בעצמינו ונבדוק: מה ממה שאנו עושים הוא טבעי ונכון לנו? נכון לאדמה? נכון למהות הגבוהה של האדם כמגשר בין האדמה לכוכבים? עדיף שנעשה בעצמינו את התיקונים והשינויים הדרושים בחיינו, ולא נחכה לאיזשהו אסון נוראי שיעשה עבורנו את ההחלטות...

מה הם כל אותם דברים שאני רוצה לעשות ולהביא לעולם? מה הם התוצרים המיוחדים שלי? מה הם הדברים אותם אני יכול לקרון לסביבתי ולהעביר ליקירי גם מבלי מילים? זה הזמן לעשות, לפעול, להוציא לאור, לחייך, לחבק ולקדם את כל אותם דברים אשר באו אלינו דרך השראה ומטרתם לקדם את המין האנושי ולסייע לאנשים נוספים לעמוד על יעודם ועל הצד הטוב שלהם.

הנקודה המיוחדת הזו שבה עוברת השמש מביאה למודעות בצורה ברורה וחדה את השינויים הנדרשים מאיתנו. הירח משקף לנו את חיינו ולטוב ולרע כל הדברים גלויים וברורים. האינטואיציה שלנו אומרת לנו בזמנים אלה מה לעשות.

מערך הכוכבים הזה הוא מערך אשר יכול להיות קשה ביותר, עם שינויים דרמטיים, מהפכות של הטבע עצמו והרבה זעזועים. מצד שני המערך הזה בדיוק מאיץ אצלנו את השינויים המיוחלים. מארס ויופיטר מסייעים לנו לפעול. אוראנוס עוזר לנו לברוא יש מאין ופלוטו עוזר לנו לעשות טרנספורמציה.

למרות שזה נראה לא סביר ולא הגיוני - למודעות שלנו, לפעולות שלנו ולבחירות שלנו, יש קשר ישיר עם מה שיקרה בעולם כתוצאה מן המערך הכוכבי המיוחד של זמנים אלה.
תזונה | אסטרולוגיה | הורוסקופ

שם הכותבקרני צור
אודות הכותב: אסטרולוגית הוליסטית. מפתחת את תחום האסטרולוגיה ההוליסטית בארץ ובעולם. מייעצת בכל תחומי החיים על פי המפה האסטרולוגית: הכוונה ליעוד, הבנת מסלול החיים, עבודה, זוגיות, מפות משפחתיות, מפות קארמתיות מיוחדות ועוד. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים, סדנאות ולימודי הכשרה מקיפים. מרצה ומעבירה סדנאות מרתקות בתחומי האסטרולוגיה לחוגי בית, יומי הולדת ייחודיים, גיבוש לצוות, מסיבות רווקות קסומות ועוד. קרני גרה בישוב רוחני בגליל, נשואה ואם ל – 2מדיטציה | טנטרה | יוגה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב