TAX USA משרד רואה חשבון אמריקאי ראיית חשבון ישראל ארה ב רו ח ארצות הברית
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

TAX USA משרד רואה חשבון אמריקאי ראיית חשבון ישראל ארה ב רו ח ארצות הברית 

מילים במאמר: 1088   [ נצפה 3712 פעמים ]

 
 

TAX USA מספקת שרותי ראיית חשבון לחברותו ויחידים בארה"ב. המשרד מלווה חברות ישראליות בכל תחומי המיסוי, חשבונאות, פיננסים, ניהול כספים, ראיית חשבון, ביקורת, דוחות כספיים ויעוץ עסקי.

רואה חשבון אמריקאי / יועץ מס תאגידי / יועץ עסקי מלווה את החברה בכל הקשור לפעילות שוטפת וכן בנושאי תכנון ואסטרטגיה.

המשרד מספק שרותי ראיית חשבון בארצות הברית באמצעות רואה חשבון אמריקאי ו- רו"ח בארה"ב כולל מיסוי ארה"ב ודוחות מס לחברה אמריקאית או חברה ישראלית בארה"ב.

ניתן לקבל מידע נוסף על שרותי המשרד ב- http://taxusaonline.com

בין הנושאים בהם משרדנו מתמחה ניתן למצוא:

 

מיסוי בינלאומי, חשבות וניהול כספים

 

אחת מאבני הייסוד  של ניהול פעילות עסקית  מקומית ובינלאומית הינה ניהול רישומי חברה ודוחות כספיים המשקפים בכל זמן נתון את מצבה הכספי של החברה. בין אם החברה  מאוגדת במדינה בה יש חובת הגשת דוחות כספיים או במדינת אופשור הפוטרת את החברה מחובה זו, אחריות בעלי המניות והדירקטורים  מחייבת אותם בקיום רישומי חברה ודוחות כספיים שוטפים .

 

כמו כן, במדינות רבות ובכללן ארצות הברית נדרשת החברה להגיש דוחות מס שנתיים  ולעיתים נדרשים גם בעלי החברה בהגשת דוח מס שנתי אישי (לדוגמא בבעלות על חברה מסוג LLC).

 

TAX USA  מספקת שרותי ראיית חשבון, חשבות וניהול כספים, מיסוי והגשת דוחות מס לחברות בחו"ל. אנו רואים חשיבות רבה בליווי לקוחותינו באופן שוטף בכל הקשור לדוחות כספיים, עמידה בדרישות החוק המקומיות וסיוע בניהול הכספי של החברה.  ניסיוננו העשיר בליווי חברות זרות, מקצועיות  ושרות לקוחות מעולה מסיעים להצלחתן העסקית של החברות אותן אנו משרתים.

 

לקוחות רבים נעזרים בשרותי ה- CFO OUTSOURCING  של TAX USA מהסיבות הבאות:

>>  אנו מטפלים בכל נושאי הכספים של החברה ובכך מפנים את מנהלי החברה להתמקד בצד העסקי

>>  עלות השרות מותאמת להיקף הפעילות של החברה. כך גם חברות קטנות בתחילת דרכן נהנות מניהול כספים מקצועי בעלות נמוכה

>>  מנהל כספים מקצועי יסייע לחברה  ובכך יצמצם את עקומת הלימוד בכל הקשור לניהול כספים בינלאומי

 

חשבות וניהול כספים במיקור חוץ   - CFO Outsourcing

 

מנהל כספים מקצועי ומנוסה  יסייע לחברה בכל האספקטים השונים של הפעילות הכספית והפיננסית.  השרות ניתן במסגרת מיקור חוץ  ומותאם בהיקפו ובעלותו לצרכי החברה . כך גם חברות ועסקים קטנים יכולים להנות מניהול כספים מקצועי בעלויות נמוכות ולפנות את מנהלי החברה להתמקדות בצד העסקי / מקצועי. תחומי האחריות של מנהל הכספים מטעם TAX USA כוללים בין השאר:

 

 

הנהלת חשבונות והכנת דוחות כספיים

 

ניהול ורישום הפעולות הכספיות של החברה על בסיס תקופתי. הנהלת החשבונות תעשה בהתאם לסטנדרטיים החשבונאיים המקובלים במדינת ההתאגדות במידת הצורך. עריכת דוחות כספיים תקופתיים (חודשיים, רבעוניים, שנתיים) כולל הכנה לביקורת.

 

דוחות שנתיים לרשם החברות

 

במדינות רבות נדרשת החברה להגיש דוחות שנתיים לרשם החברות המקומי. לעיתים כולל הדוח נתונים כספיים ומאזנים, לעיתים מידע על הון החברה ונכסיה ולעיתים דוח הכולל מידע כללי על החברה בלבד.

 

דוחות ניהוליים

 

הגשת דוחות שוטפים למנהלי החברה במשקפים את מצבה הפיננסי באספקטים שונים: דוח חייבים, דוח ספקים, רווח והפסד, מאזן, תזרים מזומנים, יתרות בנקים וכדומה. הדוחות מספקים מידע אמין על מצב החברה ומשווים בין תוצאות עסקיות של תקופה אחת לאחרת, מוצר אחד לאחר, אזור אחד לאחר וכיוצא בכך.

 

 

 

תשלומים לספקים

 

הכנת דוח תשלומים העובר אישור מנהל החברה ובעקבותיו הכנת התשלומים בפועל (באמצעות שקים, העברות בנקאיות או אמצעי תשלום אחרים). התשלומים ירשמו בספרי החשבונות של החברה עם הפקתם.

 

גבייה

 

טיפול בכל שלבי הגבייה מלקוחות. בין השאר הפקת חשבוניות (Invoicing / Billing), מעקב תקבולים בהתאם לתנאי האשראי, רישום הגבייה וניהול דוח לקוחות שוטף. בנוסף, בחינה וקביעה של מדיניות האשראי עם לקוחות, ספקים ובנקים. קביעה נכונה של מדיניות אשראי ויישומה מאפשרים לחברה לנהל תזרים מזומנים בריא. קביעה של מדיניות תנחה את אנשי הרכש ואנשי המכירות ותקבע כללים לחריגה ממדיניות זו.

 

התנהלות מול בנקים

 

סיוע בניהול חשבונות הבנקים של החברה במדינות השונות. שיפור היכולת לדבר עם הבנקאי באותה שפה מהותית לצורך קיום מערכת יחסים תקינה עם הבנק וקבלת הטבות בנקאיות. הבנקאי מעריך מאד כאשר היושב מולו הינו איש כספים וכאשר לחברה מנהל כספים.

 

ניהול עובדים ושכר

 

חברות המעסיקות עובדים ו/או קבלני משנה נדרשות לנהל מערכת שכר (Payroll) הכוללת תלושי שכר ודיווחים שונים לרשויות. במדינות בהן חילם מיסים על השכר יש לוודא את ניהול ניכויי השכר, הטבות סוציאליות והעברת התשלומים הרלוונטיים לרשויות ולגורמים השונים.

 

הכנת תוכניות עסקיות פיננסיות

 

תוכנית עסקית הינה חלון הראווה של החברה. התוכנית משקפת את מהלכי החברה בהווה וחוזה את דרכה של החברה בעתיד. כל עסק בשלבי הקמה, צמיחה, גיוס הון חייב שתהיה לו תוכנית עסקית. תהליך הכנת התוכנית העסקית מאפשר לחברה לתכנן את העתיד. תוכנית שתהליך ההכנה שלה נעשה בצורה נכונה, תשמש כמפת דרכים לחברה ותוכל לשמש לצורכי גיוס אשראי מבנקים. תוכנית זו תעודכן על פני זמן.

 

לווי בתהליכי גיוס הון

 

תהליך גיוס הון הינו מורכב ומקצועי. יש להכין את החברה לגיוס הון, להתאים את ההשקעה והמשקיעים הפוטנציאליים לצרכי החברה ולבחור את סוג ההשקעה המועדף ביותר. הכנת דוחות כספיים, מצגות, פנייה למשקיעים וקרנות הון וניהול משא ומתן יהיו חלק ממכלול פעולות לסיוע בגיוס הון.

 

תמחיר

 

בחינה של מוקדי התמחיר וקביעה של תמחיר אופטימאלי - מדיניות מחירים נכונה בחברה היא קריטית ליצירת חברה רווחית. קביעה של מדיניות תמחיר אופטימאלית הלוקחת בחשבון את כלל העלויות (ישירות ועקיפות), קובעת רווח מבוקש ומתייחסת למחירים בשוק, תאפשר למקסם את ההכנסות והרווחים.

 

השקעת עודפי מזומנים

 

ניהול נכון של היתרות הכספיות בחברה, הן היתרות לטווח קצר והן היתרות להשקעה לטווח ארוך.

 

תכנון ובקרת תקציב

 

הכנת תקציב שנתי ורב שנתי לחברה הינו קריטי. חברה חייבת להתנהל על פי תקציב. תקציב הכנסות ותקציב הוצאות. התקציב הינו מעין תחזית רווח והפסד. עמידה ביעדי התקציב תאפשר לחברה להתפתח ולצמוח בצורה נכונה. אי עמידה ביעדי התקציב, תחייב בחינה מחודשת של יעדי החברה. תהליך צמיחה חזק חייב להיות מנוהל נכון וכך גם אי עמידה ביעדים בשל האטה או מיתון. בקרה של התקציב בזמן אמת, תאפשר תיקון מהלכים שגויים.

 

ביצוע בדיקות כדאיות כלכלית

 

קנייה, שכירות או ליסינג של משאבים הינם התלבטות תמידית. ביצוע של בדיקות כדאיות כלכלית לכל אחד מהאפיקים יאפשר החלטה אופטימאלית כלכלית ופיננסית.

 

אפיון והטמעה של מערכות מידע פיננסיות

 

רכישה של מערכת מידע הינה תהליך משמעותי לארגון. רכישה של המערכת הנכונה המתאימה לארגון הינה קריטית. תהליך ההטמעה של מערכת מידע יכול להיות ארוך וכואב ולהסתיים בכישלון. ניהול נכון של תהליך הרכישה וההטמעה של מערכת מידע יחסוך לארגון זמן וכסף רב

 

תגים: רואה חשבון ארצות הברית, רואה חשבון אמריקאי, רו"ח ישראל ארה"ב, רו"ח אמריקאי, רו"ח ארה"ב, ראיית חשבון ארה"ב, ראיית חשבון ארצות הברית, ראיית חשבון לחברה אמריקאית, ראיית חשבון לחברה בארה"ב, יועץ מס אמריקאי, חשב ארה"ב, מנהל כספים ארצות הברית, משרד רואה חשבון ארה"ב, משרד רו"ח ארה"ב, שרותי ראיית חשבון ארה"ב, הקמת חברה בארה"ב, רואה חשבון לפתיחת חברה אמריקאית,  משרד המתמחה בראיית חשבון בישראל ובארה"ב, רואי חשבון עוסקים בייעוץ מס הכנסה, כל שרותי רואה חשבון

 

 

 

 

 

http://taxusacapital.com http://taxusaonline.com נציג חברת TAX USA INC המלווה חברות ויזמים ישראלים בפעילותם העסקית בארה"ב. החברה מספקת שרותי חשבות וניהול כספים לחברות בבעלות ישראלית הפועלות בארה"ב, ניהול שכר עובדים - Payroll, תכנון ויעוץ מס לתאגידים וסיוע והכנת החברה לגיוס הון. החברה מתמחה בהכנת דוחות מס אישיים לישראלים בארה"ב. Tax Usa Inc. Email: info@tax-usa.net Israel:+972--9-9716018 U.S. +1 [888] 9 TAX USA


 


 


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב