5 שנים ומה למדנו מהגירוש?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

5 שנים ומה למדנו מהגירוש? 

מאת    [ 18/07/2010 ]
מילים במאמר: 763   [ נצפה 3847 פעמים ]

 
 

5 שנים מאז שעטפו אותנו מכל הכיוונים בשקר המוחלט , השלטון בליווי משרדי פרסום עתירי ידע הכינו לנו מלכודת שרובנו נפלנו לתוכה והם שנעזרו בתקשורת השמאל ואנשי "הרוח" שרובם שמחו כי הנה ורואים הם כיצד מפעל ההתיישבות קורס לכאורה תחת הלחצים, נתנו את ידם וסגרו את פיהם לנוכח הפגיעה האיומה בזכויות האדם , פגיעה בריבונותינו ופגיעה באדמתנו.

אלו שכיום מזדעקים באם נעקר עץ אחד של ערבי או באם מתקבלת החלטה על גירוש עובדים זרים וילדיהם בכדי שנגדל במדינה יהודית, שתקו ונתנו גיבוי למעשיו של השלטון כשלא התייחס למשאל הדמוקרטי בליכוד, כשעצר אוטובוסים של מפגינים בדרך להפגנה דמוקרטית, כשהכין את צבא הגנה לישראל וחייליו הכנה מנטלית וביצועית לגרש ילדים, נשים הרות וזקנים מביתם . כל אלה היו מלווים בהתקפה על המתנחלים כאילו היו מי שעמדו ביננו לבין האושר המוחלט והחלום "הנכסף". כותרות על מתנחלים העומדים לירות בחיילים, צילומים וכתבות על "ההתנתקות" שתביא גדר בינינו לבינם ואז הכל יהיה בסדר ורגוע, היוו את שלב ההכנה לפני הגירוש. המתנחלים מצידם הזהירו כי יבואו פיגועים, טילים, ומוות יזרע שוב ברחובותינו, הזהירו ואיש לא רצה להקשיב כפי שאיש לא הקשיב להם בימי הסכמי אוסלו וכל אשר אמרו התרחש ועלה לנו באלפי הרוגים ופצועים.

עשרות ומאות אלפים תמכו ביהודים , המתיישבים הציוניים בגוש קטיף. בביקורנו האחרון שם, אוטובוס שאורגן מכרמיאל (על כך יצאה כתבה בזהר הצפון "כרמיאל עם גוש קטיף") פגשנו אנשים נהדרים, אנשי ההתיישבות שאינם מפחדים מדרך ארוכה אך גם אותם השלטון האכזר הצליח לרמוס. את אלו שהגיעו לכפר מיימון בדרך לגוש קטיף להצטרף אל אחיהם, אנשים יקרים ואוהבי ארץ ישראל, סגרו בגדרות עד לכניעתם (או יותר נכון כניעת מנהיגי הימין), כפי שעשו ליהודים באירופה וברוסיה בימים רחוקים וחשוכים בעבר. לתושבים מבחוץ לא נתנו להיכנס לגוש קטיף ורבים נאלצו לעבור דרך שדות וכפרים ברצונם העיקש. את כותרות עיתוני השמאל השולטים, אלו שזמנם כבר קצוב, מילאו כותרות ע"פ רוחו של השמאל ושרון בראשם רק בכדי שהעם היושב בביתו ימשיך את חייו ולא יבין כי הנה הרעה מתקרבת בכך שאנו מניחים לרמוס את אחינו ובכך שאנו מתירים להם להשתמש בבנינו וקרובינו חיילים ושוטרים צעירים , לזהם את נשמתם בשטיפת מוח בלתי פוסקת בכדי שיסתכלו בילד הנקרע מידי אימו וזקן המובל מביתו ואדמתו מזה עשרות שנים מבלי להרגיש כל רגש ובלי שמישהו יגיד להם "הרי כך עשו לנו הפורעים בפרעות באירופה לפני שנים לא רבות, הרי כך עשו אויבינו הגדולים הנאצים בתחילת דרכם" ואיך יהודי יכול לעשות זאת היום ליהודי אחר שבסך הכל בנה ביתו בארץ ישראל וכל זאת למה? כי משוגע אחד אמר?

והאם אנו למדנו? והאם אנו שמנו לב כי הגירוש תוכנן ונפל כאילו במקרה בט' באב יום חורבננו ואז החליטו מי שהחליטו כי זה יראה לא טוב והזיזו את הגירוש עוד כמה ימים קדימה. והאם שמנו לב כי מי שפיקד והורה על הדבר נעלם בין חיים ומוות וכל חבריו הואשמו, נפלו וחטפו בידי שמים? והאם שמנו לב שכל התקשורת השלטת שקופצת על כל פגיעה לכאורה בערבי שתקה וגיבתה ואף ליבתה את אש השנאת חינם במתנחלים לפני הגירוש רק בכדי לעזור - והאם מישהו אכפת לו היום ששוב מרמים אותנו וכבר אוסרים על בנייה יהודית ביהודה ושומרון, מרחק 5 דקות מרעננה וירושלים בירת ישראל רק בגלל שהם יהודים ורק בגלל שמספר המתיישבים היהודים באזורי ארץ ישראל אלה גדל ומתרבה. האם מישהו מוכן להגיד לנו את האמת כי אזורי יהודה ושומרון שלנו היו מאז ימי ממלכת ישראל ואלו היושבים שם בכפרים הגיעו רק בזמן שלטון הטורקים ובנו ביתם על חורבות הישובים היהודים שהיו שם. וכי למה אנו שוב נותנים לזה להתרחש, והאם כשתבוא המלחמה ויפלו הטילים מהרי השומרון שוב נלמד את הלקח? כנראה שלא. אבל די לנו להיות אדישים לשנאה העצמית והגלותית הזו. צריך לעצור את זה למעננו, למען ילדנו (אלו שעדיין נשארו כאן) ולעמוד לצד אחינו , אלו האחרונים שארץ ישראל חשובה להם והם מוכנים להתמודד כנגד שכננו המחכים לנפילתנו, לפיזורנו מעבר לים, דבר שכבר לצערי לא נראה רחוק כל כך . כי הם המתיישבים האחרונים העומדים ביננו לבין חזית ההתקפה של שכננו ואל לכם ליפול שוב לאשלייה כי אם נקריב את חייהם חיינו שקטים יהיו, הקרבתם תביא גם לנפילתנו כאן באזורים שבהם קרב העאדמות יחל יום אחרי נפילת אחינו שחס וחלילה אם תתרחש. ביכולתנו להביא להגשמתו של החלום הציוני והגשמת הנבואות , להעלות יהודים מכל רחבי העולם ולהקים ערים יהודיות בכל רחבי יהודה ושומרון והבקעה , בגליל , בנגב ובגולן, לגרש את הפולשים, לגרש את הזרים המאיימים על צביוננו רק אם נניח לאשליית השלום של השמאל הקיצוני שמאז החלה כבר 30 שנה מפילה אותנו ומביאה לנו אסונות, הרוגים, ופחד ברחובותינו.  

היום, ימי הגירוש לפני 5 שנים בהם גורשו 10,000 יהודים מביתם, נהרסו אלפי בתים, עשרות בתי כנסת ומאות משפחות שנהרסו וכ- 2000 ו – 2500 שנה מאז החורבן הגדול שהתחיל במלחמות אחים ושנאת חינם ונגמר אחרי שנים בהשמדה וגירוש של כל היהודים מארצם.

שמאי אמיר


בשם אי הצדק ושובם של הצעדים שהביאו את אבותינו לאבד את אדמתם, ריבונותם וצדקת הדרך. לזכור את אלה שנותרו ללא בית, ללא כבוד, ללא חלום.


לא נשכח ולא נסלח למי שגרם לנו, להם ולצה"ל את מלחמת האחים המיותרת הזאת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב