הקמת חברה אופשור בליז
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

הקמת חברה אופשור בליז 

מילים במאמר: 385   [ נצפה 2174 פעמים ]

 
 

 

בליז - Belize  

בליז מאפשרת הקמת חברת אופשור מסוג International Business Company - IBC . זוהי צורת ההתאגדות הקלאסית לחברה זרה המעוניינת בפטור מלא ממיסים על הכנסותיה ורווחיה, חיסיון מלא אודות בעלי המניות והדירקטורים וכן פטור מהגשת דוחות כספיים שנתיים.

 

מידע כללי

בליז  שוכנת במרכז אמריקה וגובלת במקסיקו, גואטמלה והים הקריבי. בירת בליז היא בלמופן, השפה הרשמית הינה אנגלית (ספרדית פופולארית ביותר בקרב התושבים) ושטחה הוא 22,966 קמ"ר. בליז מונה כ- 300,000 תושבים רובם נוצרים.

בליז קיבלה את עצמאותה בשנת 1981. שמה הקודם היה הונדורס הבריטית (עד 1973). שיטת השלטון הינה דמוקרטיה פרלמנטארית,  ראש הממשלה עומד בראש הפרלמנט - והשלטון שם נחשב יציב ובטוח.

המטבע המקומי הוא הדולר הבליזאי - BZD.

 

מיסוי חברות בבליז:

 

 

בליז מעודדת פעילות חברות אופשור בינלאומיות באמצעות הקמת חברה מסוג - International Business Company - IBC. חברת IBC בליזאית הינה חברת אופשור אשר שיעור המס על הכנסותיה ורווחיה הוא 0%. חברה מסוג IBC בבליז הינה חברה אשר בעלי מניותיה ונושאי המשרה אינם תושבי בליז (Non Resident) והכנסותיה נוצרות מחוץ לבליז. חברת IBC פטורה מהגשת דוחות שנתיים ומניהול ספרים.

להלן התנאים להקמת חברה מסוג IBC בבליז:


    •  בעלי המניות ונושאי המשרה אינם תושבי בליז (Non Resident)
    •  החברה לא תהיה הבעלים או המחזיק של כל נכס ממשי בבליז (למעט שכירת משרד ולמעט כלי-שיט הרשום בבליז)
    •  החברה לא תחזיק במניות, התחייבויות, בטחונות או כל הון אחר של חברה בליזאית מקומית (NON-IBC).

 

 

אמנות כפל מס

בליז אינה צד לאמנת כפל מס עם אף מדינה

 

סודיות וחיסיון המידע על בעלי המניות

רשם החברות בבליז אינו מחזיק מידע לגבי בעלי המניות והדירקטורים, מידע זה אינו חשוף לציבור. המידע אודות בעלי המניות ונושאי המשרה נמצא אצל הנציג המקומי של החברה ואינו עובר לרשויות. לאור זאת נשמר חסיון המידע אודות בעלי המניות והדירקטורים.

 

אין דרישה למינימום של הון עצמי

אין דרישת מינימום או הגבלה על ההון הרשום של החברה. מקובל לרשום את הון המניות עד למקסימים של 50,000$ בכדי לא לעבור את אגרת רשם החברות המינימאלית.

 

חובת הגשת דוחות כספיים ודוחות מס לרשויות

אין חובת הגשת דוחות שנתיים אך יש לשמור רישומים בספרי החברה.

 

גמישות במבנה הבעלות

ישנה דרישה למינימום של בעל מניות אחד, אדם פרטי או תאגיד. מספר הדירקטורים המינימאלי הוא אחד, ואין מניעה על בעל מניות לכהן כדירקטור. אין חובת מינוי מזכיר מקומי.

אין חובת קיום אסיפה כללית שנתית.

 

http://taxusacapital.com http://taxusaonline.com נציג חברת TAX USA INC המלווה חברות ויזמים ישראלים בפעילותם העסקית בארה"ב. החברה מספקת שרותי חשבות וניהול כספים לחברות בבעלות ישראלית הפועלות בארה"ב, ניהול שכר עובדים - Payroll, תכנון ויעוץ מס לתאגידים וסיוע והכנת החברה לגיוס הון. החברה מתמחה בהכנת דוחות מס אישיים לישראלים בארה"ב. Tax Usa Inc. Email: info@tax-usa.net Israel:+972--9-9716018 U.S. +1 [888] 9 TAX USA


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב