חברת אופשור באיי הבתולה הבריטיים (BC) נחשבת לאחת החברות הפופולאריות ביותר
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

חברת אופשור באיי הבתולה הבריטיים (BC) נחשבת לאחת החברות הפופולאריות ביותר 

מילים במאמר: 435   [ נצפה 2286 פעמים ]

 
 

 

איי הבתולה הבריטיים - British Virgin Island (BVI)

חברת אופשור באיי הבתולה הבריטיים (BC) נחשבת לאחת החברות הפופולאריות ביותר עבור חברות ומשקיעים בינלאומיים. החברות באיי הבתולה נהנות משיעור מס של 0%, חסיון מלא של המידע על בעלי המניות, הדירקטורים ונושאי המשרה וגמישות רבה במבנה הבעלות (בעל מניות אחד, יכול להיות תאגיד, אין צורך במזכיר מקומי). כמו כן החברה לא נדרשת לנהל ספרים, להגיש דוחות שנתיים או לדווח לרשויות המס.

 

מידע כללי

איי הבתולה הבריטיים (BVI)  הינם קבוצה של איים באזור הים הקריבי וצפון האוקיינוס האטלנטי, מזרחית לפורטו-ריקו. בירת איי הבתולה היא רוד-טאון הנמצאת באי טורטולה. שטחם הכולל של האיים הוא כ- 153 קמ"ר.

משנת 1672 היו איי הבתולה מושבת חוץ בריטית, עד שנת 1967 - אז הפכו באופן מוחלט לטריטוריה ריבונית של בריטניה, מה שמקנה להם יציבות שלטונית רבה. החוק הנוהג באיים הוא החוק האנגלי.

אוכלוסיית האיים מונה כ- 24,000 איש. מתוכם 83% הם שחורים, והיתר לבנים, אסייתים והודים. מרבית התושבים הינם נוצרים. השפה הרשמית היא השפה האנגלית.

המטבע הרשמי הוא הדולר האמריקאי - USD.

 

מיסוי חברות באיי הבתולה הבריטיים:

 

חברת אופשור באיי הבתולה הבריטיים נהנית משיעור מס 0% על רווחיה. נכון לשנת 2008 רשומות ב-BVI למעלה מ-700,000 חברות off-shore.בשנת 2005 נכנס לתוקפו חוק חברות חדש באיי הבתולה שהגדיר כי יש סוג אחד של חברות - Business Company - BC. חברת BC נהנית משיעור מיסוי של 0% על כל הכנסותיה ורווחיה (כולל הכנסות שמקורן בתוך BVI).

איי הבתולה אינם מופיעים ב"רשימה השחורה" של ה- FATF.

 

אמנות כפל מס

ל-BVI אמנות כפל מס עם יפן ושוויץ, אך אלו אינן חלות על חברות BC.

 

סודיות וחיסיון המידע על בעלי המניות

מידע על בעלי המניות, הדירקטורים ונושאי המשרה בחברה אינו מפורסם לציבור. מידע זה יישמר רק אצל הנציג המקומי של אותה חברה. כתוצאה מכך, חברות רבות בוחרות להירשם ב-BVI על-מנת להימנע מחשיפת שמות הבעלים.

 

אין דרישה למינימום של הון עצמי

אין דרישת מינימום או הגבלה על ההון הרשום של החברה, אך על-מנת ליהנות מאגרה שנתית מינימלית, מקובל לקבוע את ההון הרשום של החברה עד 50,000 מניות

 

חובת הגשת דוחות כספיים ודוחות מס לרשויות

חברת BC פטורה מניהול ספרים ומהגשת דוחות שנתיים ו/או דוחות מס.

 

גמישות מקסימאלית במבנה הבעלות

דרישת המינימום הינה לבעל מניות אחד בלבד. ניתן למנות בעל מניות שהוא תאגיד. אין חובת מינוי בעל מניות מקומי. חברה רשאית להנפיק מניות למוכ"ז - אך המניות חייבות להישמר במוסד המורשה לכך (כגון בנק) ולא עי" המוטב. בנוסף, האגרה השנתית לחברה בעלת מניות למוכ"ז תהיה גבוהה מאד.

דרישת המינימום הינה לדירקטור אחד בלבד. ניתן למנות דירקטור שהוא תאגיד. אין חובת מינוי דירקטור מקומי.

אין חובת מינוי מזכיר מקומי.

אין חובת קיום אסיפה כללית שנתית.

 

 

 

 

 

http://tax-usa.net


http://taxusacapital.com  


http://taxusaonline.com


  נציג חברת TAX USA INC המלווה חברות ויזמים ישראלים בפעילותם העסקית בארה"ב. החברה מספקת שרותי חשבות וניהול כספים לחברות בבעלות ישראלית הפועלות בארה"ב, ניהול שכר עובדים - Payroll, תכנון ויעוץ מס לתאגידים וסיוע והכנת החברה לגיוס הון. החברה מתמחה בהכנת דוחות מס אישיים לישראלים בארה"ב. Tax Usa Inc. Email: info@tax-usa.net Israel: +972--9-9716018 U.S. +1 [888] 9 TAX USA


 


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב