טיפולים רוחניים הוליסטיים -מטפלים הוליסטיים במיסטיקה - הגנות נגד אנרגיות שליליות
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

טיפולים רוחניים הוליסטיים -מטפלים הוליסטיים במיסטיקה - הגנות נגד אנרגיות שליליות 

מאת    [ 28/06/2010 ]
מילים במאמר: 1267   [ נצפה 5148 פעמים ]

בס"ד
טיפולים רוחניים - מטפלים הוליסטיים במיסטיקה- הגנות נגד אנרגיות שליליות
מבוא:
מטפלים הוליסטיים העוסקים בטיפולים רוחניים ומיסטיקה חיבים להפעיל מנגנוני הגנות לפני, במהלך ואחרי הטיפולים. לכל מטפל הוליסטי מתקשר, מתקשרת , הילר או בכל תחום אחר קיימים שיטות שונות שבו הוא מיישם את ההגנות נגד אנרגיות שליליות. ההגנות נגד אנרגיות שליליות הנו חיוני להגנה הן על המטפל והן על המטופל. במאמר זה נסקור את מהי משמעות ההגנה? אנרגיות שליליות? חלק שיטות ההגנה הקיימות? ומהן שיטות ההגנה שאני משתמשת בעת ביצוע טיפולים רוחניים כגון תקשור, הילינג, טיפול באבני קריסטלים שחזור גלגולים ועוד.

מדוע מטפלים הוליסטים העוסקים במיסטיקה צריכים הגנות?
הגופים האנרגטיים המלווים ומקיפים את הגוף הפיזי נוצרים לאחר שהנשמה נכנסת לגוף בלידה. הגופים האנרגטיים הנם גופי תודעה ולכל אדם יש את הייחוד שלו בתדר, צבע והאנרגיה המובילה ובמילה אחת "הילה". קיים קשר הדדי הדוק שאינו ניתן להפרדה בין הגופים האנרגטיים לגוף הפיזי המושפעים הדדית אחד מהשני. אירוע המתרחש בגופים האנרגטיים מתורגם לגוף הפיזי במצבי רוח, התנהגות, דרכי חשיבה, חולי. קרום ההילה מפריד בין התודעה הגבוהה לבין תת מודע ומשמש הגנה לנשמה מפני מידעים לא נכונים או מזיקים. הרחבת התודעה העצמית משנה את הקרום בהילה . מרגע פתיחתו של הפתח מתחילים להתקבל מסרים חדשים לתת מודע. מסרים אלו הנם עבור האדם בעל התודעה המורחבת או עבור אחרים. שינוי בתודעת האדם מחייבת צורך בהגנות בהילה ובקרום. יכולת קבלת המסרים מחייבת יצירת קרום חדש בהילה שימנע כניסת תובנות שליליות ואנרגיות לא נכונות לעבור למודע. מסרים שלילים החודרים למודע מועברים החוצה ומשפיעים על הגורם שמקבל אותן ועל הסביבה הקרובה לו. אדם המתחיל בלמידה רוחנית חייב להבין את המשמעות השינוי שחל בהילתו ובצורך שלו לקבל "קרום" אנרטי חדש שיסנן מידעים שליליים או את היכולת להכיל באופן הנכון את המסרים המתקבלים.
אנרגיות שליליות
אנרגיה מהווה רטט של תדר מסוים הקיימת בכל דבר ביקום ויוצרת קשר עם הסביבה. קימות מספר רב של אנרגיות בעלות תדרים שונים. כפי שציינו לעיל גוף האדם מוקף בגופי תודעה. לכל גוף קיים תדר ורטט המיוחדים לו. אדם הנוגע/חושב על גוף אדם אחר מצד אחד מעביר במגע ו/או חשיבה אנרגיה לגוף האחר ומצד שני מקבל מהגוף השני אנרגיה.
אנרגיה שלילית הנו מצב שההילה המקיפה את הגוף הפיזי מקבלת אנרגיה לא רצויה לאנרגיה הבסיסית של הגוף וכתוצאה מכך נוצרת אנרגיה לא מתאימה בגוף הפיזי המועברת לכל הגופים הלאה. מצב זה יוצר חוסר איזון אנרגטי וגורם לתופעות פיזיות ונפשיות שונות כגון חשיבה שלילית , כעס, עצבות, כאב, פחד וכו'. תופעות אילו הנן תרגום לחוסר יכולתו של הגוף לספוג את האנרגיה הלא רצויה שנקרא לה אנרגיה שלילית שאיננה חיובית.

כללי זהירות מפני אנרגיות שליליות
- אדם הנמצא במצב פחד מחליש את מערך ההגנה הטבעי של גופו ומחליש את האמונה והכוח המניע את גופו. תהליך זה מאפשר השפעה של גורמים שלילים אחרים על גופו ומחשבתו. גורמים אילו משנים את האנרגיה הבסיסית שלו ומורידים את כוח השרידות שלו.

דוגמא לאנרגיות שליליות - אנו אמורים להיפגש עם גורם כלשהו ותחושה פנימית שלנו מנסה להרחיק אותנו מהמקום. אנחנו בכל זאת הולכים לפגישה כי היא נקבעה מראש. לאחר הפגישה אתה מרגיש עייפות, מצוברח. השאלה האם הפגישה גרמה לכך? או משהו אחר? ומדוע זה קרה?
תת המודע ניסה לשדר לך שאתה חייב להתכונן למפגש ברמה אנרגטית אחרת אתה עלול להיפגע. הפגיעה יכולה לבוא ידי ביטוי בצורות שונות כגון עייפות, מצב רוח רע והן תוצאה של אנרגיות שליליות.
מטופל מגיע מתוך כוונה לפתור בעיה כלשהי בחייו. הבעיה יכולה להיות כאב פיזי, כאב נפשי, חוסר יכולת להחליט בבעיה נתונה או כל נושא אחר שלמטופל אין יכולת לפתור לבד. המטפל הרוחני צריך להיות מוכן אנרגטית לקלוט מה מקור הבעיה. לכוון את המטופל ולתת לו כלים הן באמצעות הטיפול האנרגטי והן בייעוץ. המטופל צריך לצאת בתחושה שהמטפל עוזר לו ומכוון אותו .
כל מטפל הוליסטי רוחני צריך למצוא את ההגנות המתאימות לו. המטפל הרוחני צריך קרקע אנרגטית טובה שכמובן תהיה חיובית כדי להצליח בטיפול. המטפל הרוחני לא אמור להפנים ולהזדהות עם הבעיה אלא הוא אמור להיות מעל בכדי לעזור ולפתור אותה וכן לתת כלים למטופל.
מה הנזק אם לא מפעילים הגנות
סיכונים ל- מטפלים רוחניים הוליסטיים - ירידה אנרגטית ופגיעה ביכולתו לעזור ולתת מעצמו לאחרים.
סיכונים למטופל - מטפל הוליסטי רוחני חייב להיות מודע ליכולותיו של המטופל על מנת להובילו בקצב הנכון. מטפל שאינו בתדר הנכון או לחלופין חלש אנרגטית יגרום להכנסת נוכחיות לא רצויות לתדר הטיפולי מבלי דרך ויכולת לסלקם בגלל שהתדר האנרגטי שלו ירוד. אותם נוכחויות מסוגלות להוביל את הטיפול לכוונים אחרים לא רצויים ואת המטופל למצבים שעדיין אינו בשל להתמודד עימם. במצב זה עלול המטופל עלול להפגע מבלי יכולת להתמודד במצב שזה ההיפך ממה שנדרש.
מאידך ייתכן מצב שהתקשור מופרע ומתקבלת אינפורמציה לא נכונה למטופל. מידעים אילו שמתקבלים אינם נכונים ןמשרתים גורמים אחרים שאינם קשור למטופל
ההגנות שלי:
כמטפלת הוליסטית רוחנית אני מסתייעת בהגנות הקשרות להתחברות לקדושה, לצדיקים, הדלקת נרות על מנת לרכך את הקשר ביני למטופל וכן גם בהגנות הבאות:
אמצעים רוחניים להפעלת הגנות

 • אבני קריסטל - שימוש באבני קריסטלים מסוימות המשמשות כחוסמות ומנקות אנרגיות שליליות מצד שני הן מטעינות מחדש את האנרגיה הבסיסית של האדם.
  • טורמלין שחור אבן קריסטל המאזנת את צקרת הבסיס ושומרת מפני אנרגיות שליליות.
  • האמטיסט אבן קריסטל שהעובדת על צקרת העין השלישית ומייצרת מחשבה מודעת ועוזרת לנקות את המחשבה מפחדים, אובססיות שליליות ועוד.
 • קמעות- קמעות הנן דבר מקובל לפי הקבלה ונרשמות ע"י רב מקובל שקיבל הכשרה מתאימה לכך.  בקמע רשומות אותיות קודש שמטרתן לשמר מפני כוחות הרוע.
 • טיפולים אנרגטיים -  כגון הילינג ודמיון מודרך שמטרתם שינוי המטען האנרגטי בגוף לאנרגייה חיובית ולחשיבה חיובית.
 • אני העצמי - עבודה על המודעות וביצוע חשיבה חיובית להפעה של האני העצמי

מטפל רוחני חייב להפעיל מנגנוני הגנה על מנת למנוע נזק עבורו ולמטופל.
הגנות - מטפל הוליסטי רוחני חייב וצריך להכין את עצמו אנרגטית ולהפעיל מגנוני הגנה מפני אנרגיות שליליות של המטופלים. הוא אמור לעזור למטופל ולא להיפגע מהאנרגיות של המטופל ובעקיפין לגרום נזק גם למטופל עצמו.
טיהור לאחר הטיפול:
לאחר הטיפול נשארים בחלל החדר של המטפל אנרגיות כבדות. חשוב שבסיום טיפול הנר ימשיך לדלוק בחדר ושהחלון יהיה פתוח לאנרגיות מבחוץ. חייבים לעשות טיהור בסיום הטיפולים.
ישנם מס' דרכים לטיהור שאני משתמשת שבחלקן מובאים להלן:

 • הדלקת מרווה מסלקת אנרגיות שליליות
 • מדיטציה וחיבור להדרכה הגבוהה שלי
 • קריאת מזמורי תהילים
 • קריאת פיטום הקטורת
 • הנחת כוס מים ובסיום הטיפול לשפוך את המים
 • הנחת כלי עם מים זורמים
 • הנחת טורמלין שחור בכלי עם מים ושפיכת המים לאחר מכן
 • הנחת אמטיסט בחדר - יש לשטוף את הקריסטל מיידי מספר טיפולים

אנרגיות שליליות -  טווח הזמן של ההשפעות
טווח הזמן של ההשלכות הצפויות בגין האנרגיות שליליות מוגבל. מטופל שקיבל בתקשור הנחיה/הדרכה שאיננה נכונה לו הנחיה זו תתברר כשגויה בהמשך. אדם המעוניין לקבל החלטה גורלית מסתמך לא רק על המתקשר אלה שוקל מספר תובנות. טיפול שגוי,לא נכון או שאינו מתאים יורגש ע"י המטופל בפיזי כסחרחורות, כאבי ראש בחילות וחוסר מיקוד. תחושות שיכולות לעבור תוך 12 שעות ואפילו פחות.
סוגי הגנות קיימים
הגנות שונות לסיוע שיכולות לסייע גם למטפלים בתחום הרוחני


  • קמעות - שימוש בקמעות שנכתבו ע"י אנשים המורשים לכך
  • קברות צדיקים - ביקור וטפילה בקרי צדיקים ידועים
  • תפילות - להסרת אנרגיה שלילית ועין הרע- בקברות צדיקים ובבכותל המערבי
  • מקווה טהרה - טבילה 7 פעמים מטהרת את הגוף
  • טבילה בים - טבילה כנגד גלים בים 7 פעמים מייצר אנרגיה חדשה לאדם

לסיכום הגנות:
מטפלים הוליסטיים העוסקים בטיפולים רוחניים מפעילים הגנות שונות המונעות מאנרגיות שליליות לפגוע הן במטפל והן במטופל. לכל מטפל הוליסטי קיימים שיטות שונות ליישום ההגנות. אני ממליצה בחום ללמוד את השיטות השונות הקיימות וליישם מספר שיטות של הגנה על מנת ליצור שיטת רשת הגנות. אני נוטה להשתמש בשיטות הגנה בעיקר מהיהדות ומרגישה לעיתים צורך לחזק את שיטות ההגנה ובמקרים אלו אני נוטה לפנות לרבנים על מנת לקבל סיוע ועצה.

פרפרים המרחב הרוחני בניהולה של דפנה ביסמוט מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות. נייד: 054-4515930  href="http://mce_host/dafnabis@walla.co.il" dafnabis@walla.co.il">target="_blank">dafnabis@walla.co.il   http://www.parpareem.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב