מהו טיפול באמצעות אבני קריסטלים- שאני מכנה אותם אבני החן של הנשמה - טיפול בקריסטלים שמשלב תקשור ושחזור גלגולים על מנת לאזן, לחדש ולהטעין אנרגיות בגוף
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

מהו טיפול באמצעות אבני קריסטלים- שאני מכנה אותם אבני החן של הנשמה - טיפול בקריסטלים שמשלב תקשור ושחזור גלגולים על מנת לאזן, לחדש ולהטעין אנרגיות בגוף 

מאת    [ 28/06/2010 ]
מילים במאמר: 1253   [ נצפה 3472 פעמים ]

 
 

בס"ד
טיפול בקריסטלים- אבני החן של הנשמה בשילוב תקשור שחזור גלגולים
מבוא לאבני קריסטלים
קריסטלים הנם למעשה אבני החן של הנשמה. קריסטלים הנקראים גם גבישים בגלל צורת התגבשותם בטבע עשויים מאבני הטבע השונות ומשמשים את הרפואה המשלימה מזה שנים רבות לצורך איזון הצאקרות מרכזי האנרגיה בגופינו, שחרור ומילוי הצ'קרות, התפתחות רוחנית, מדיטציה תקשור, סיוע והקלה במצבי גוף-נפש שונים ועוד.
במאמר זה אנסה לסקור חלק קטן מהקריסטלים וייעדום וכן כיצד מטהרים קריסטלים.
כמו כן אתן דוגמא למדיטציה שאני מבצעת עם מטופלי באמצעות קריסטלים.

השימוש שאני עושה ב- טיפול בקריסטלים הנו

  • שילוב קריסטלים במערכי הסדנאות שאני מקיימת כגון מודעות עצמית ותקשור.
  • שילוב קריסטלים במסגרת טיפולי גוף-נפש כגון דמיון מודרך ושחזור גלגולים.(בשחזור השיטה שלי נקראת שחזור קריסטלי שהנה דרך טיפול בשחזור גלגולים שהמצאתי ויישמתי רבות במהלך הטיפולים שלי)
  • טיפולים ייחודים באמצעות מערכי קריסטלים שמונחים על גוף המטופל ומיועדים לשחרור חסימות וטעינת אנרגיות או השלמת חוסרים אנרגטיים.
  • תמציות קריסטלים שאני מפיקה לפי צרכי גוף-נפש המטופל.
  • מכירת קריסטלים אם או בלי שיבוץ בתכשיטים לאחר שאבחנתי את מהות הקריסטל הדרוש והנכון.

סדנאות לטיפול באבני קריסטלים שאני מקיימת הן למטפלים מקצועיים בתחום והן לקהל הרחב כולל ערבי חברה בשילוב קריסטלים יכולים לסייע להבין את מהות עולמם המופלא של הקריסטלים ושיטות הטיפול בהם כולל התמחות בטיפול בקריסטלים למטפלים ברפואה המשלימה.
אומנם קיימים ספרים רבים בתחום הקריסטלים אולם חשוב ללמוד בצורה יסודית את הטיפול והשימוש בהם כי לכל קריסטל ישנם משמעיות שונות בצירופים שונים אם קריסטלים אחרים. קיימות חנויות מרכזיות לקריסטלים שמפוזרות בעיקר באזור המרכז - רצוי לבקר שם זוהי פשוט חוויה מדהימה לראות את השפע של הקריסטלים שקים בעולמינו - חוויה מומלצת מאוד גם לילדים. החנויות שאני ממליצה בחום הנן: סטונאג', מורנו, אירית קריסטלים.

רקע לאבני קריסטלים:
הקריסטלים הנם למעשה גבישים שמרביתם נוצרו בבטן האדמה תחת חום ולחץ רב. הקריסטלים ברובם מכילים מינרלים שונים המרכיבים כל קריסטל וקריסטל ונותנים את התכונות המיוחדות לכל קריסטל. המבנה שלהם מוגדר וידוע מראש ולא חשוב מקום כרייתם הפיזי לעומת האבנים שהרכב המינרלים שלהם אינו מוגדר ומשתנה.
לאורך ההיסטוריה הצטברו עדויות רבות בשימוש שנעשה בקריסטלים למטרות רפואה והשפעותיהם. בתקופות האנטלנטיס,מצרים,רומא ואף בתקופת התנ"ך -כאשר הכהן הגדול ענד את אבני החושן כהגנה פיזית בזמן עבודת האל. השימוש בגבישים היה למטרות רבות ובינהן ריפוי ממחלות, טיפול בגוף-נפש, מניעה מפגיעות ותכשיטים. ברפואה בת זמננו משתמשים באבקות הקריסטלים כחלק שוטף בייצור תרופות.

דרכי טיפול בקריסטלים:
אנשים רבים מרגישים תחושות שונות ליד אבני הקריסטלים כגון חום, כאב, רוגע וכדומה ובעצם לא מבינים מדוע ולמה?
החוסר הרוחני והפיזי שקיים בגוף-נפש בזמן נתון מושך אותנו אל הקריסטל המתאים שמתאפיין בהשלמת החוסר שלנו בגוף ונפש. אנרגיית הקריסטל משתלבת עם אנרגית הגוף-נפש שלנו ומשלימה אותה. אנשים רבים שייקחו קריסטל מסוים יודו בהמשך עד כמה הדבר עזר להם. בחירת הקריסטל נובעת מהצורך בהשלמת האנרגיה החסרה בגופנו.
לדוגמא -  מדהים שאנשים הסובלים מאנמיה יבחרו בקריסטל מסוג המטייט הידועה כמסייעת ומקלה בבעיות דם ואנמיה, מעוררת ריכוז בלימודים ומקרקעת.
אנשים הנותנים מעצמם יותר מהדרוש יבחרו לרוב בקריסטל מסוג רוז-קוורץ.  הרוז-קוורץ ידוע כקריסטל האהבה המחזק את הבנה והאהבה. הרוז-קוורץ מאזנת וטובה למי שנותן מעצמו ללא הגבלה.
קריסטל הרובי משמש לטיפול בבעיות פוריות ולשמירת הריון. נשים רבות דיווחו שלאחר ענידה או החזקת הרובי הם נקלטו להריון או שלידתם עברה בקלות יחסית.
הלאפיס- המצרים הקדמונים נהגו לאפר בה מלכים ושייכו אותה לסמל למלכות. המצרים פוררו אותה לאבקה לצורך צללית איפור. היפה בלאפיס זה צבעה הכחלחל בשילוב הנצנצים הזהובים של התגבשות הפיריט. בגלל צבעה המיוחד היא כונתה אבן האלים שמעבירה מסרים מגן עדן. כוהני דת השתמשו בה בגלל ייחודה לשפר את יכולת התקשור, קשר עם המודעות העצמית, מגבירה חלומות ומעניקה חוכמה גבוהה. היום מתקשרים רבים משתמשים בה לצורך סיוע והקלה בבעיות רגשיות ונפשיות, שחרור פחדים וקבלה עצמית.
ההתחברות לקריסטל באה יד ביד עם האמונה שנוכל לטפל בעצמנו ולהבין שלעיתים הקריסטל מסיימת את "תפקידה" ברגע שנחלים. ישנם מקרים רבים שקריסטל הולכת לאיבוד או נשברת דבר כשלעצמו מסמל שהקריסטל "בצעה וסיימה את תפקידה" וטיפלה בבעיה שלשמה יועדה. לעיתים ישנם קריסטלים שבעת שבירתם למעשה מונעים אסון ולדוגמא לכך אביא את גביש המלכית שבעת שבירתה מכל גורם כלשהו נפילה, לחץ או תהליך טבעי מונעת אסון כלשהו. המלכית ידועה ביכולת שלה לעטוף אותנו ולגונן עלינו . קריסטלים שנשברו רצוי לקוברם באדמה כי למעשה הם בצעו את ייעודם.
סוג השימוש באבני קריסטלים
השימוש בקריסטלים נרחב אולם לשיטות קיימת השפעה שונה על גופינו דוגמאות לשימוש בקריסטלים:
שיבוץ בתכשיטים.
הנחה הקריסטל מתחת לכרית.
הנחה בבית מקום בולט.
הכנסת הקריסטל לכיס צמוד לגוף.
 שימוש במהלך מדיטציה.
מערכי קריסטלים ע"י מטפל שמתמחה בכך.

צורת השימוש תלויה במטרה שלשמה יועד הקריסטל וכן במהות הקריסטל. ההשפעה הגדולה ביותר הידועה הנה לתמציות הקריסטלים שאני מפיקה מקריסטלים או למערכי טיפול בקריסטלים שבהם אני מטפלת.

טיהור אבני קריסטלים:
טיהור הקריסטל מתבצע לפני השימוש והנו תהליך חשוב. ניתן לבצע את הטיהור באמצעות שטיפה תחת מי ברז או בהנחת הקריסטל לאחר השטיפה באור שמש או לאור ירח. קריסטלים ששימשו לסיוע בטיפול בסרטן הטיהור שלהם יתבצע באמצעות קבירתם באדמה לתקופה מסוימת/לתמיד תלוי ברגשות האדם וזאת לאור האנרגיה השלילית שהקריסטל "לקחה" על עצמה.

מדיטציה עם קריסטלים:
במדיטציה אני מקשרת ומכוונת את הקריסטלים לצאקרות הדורשות התפתחות או שחרור מחסימה. הצאקרה הנה מרכז אנרגתי הקיים בגופינו כאשר קיימים שבעה מרכזים עיקריים בגופנו הממוקמים לאורך הגוף ופועלים באיזון אנרגטי אחד עם השני.כל צאקרה למעשה עולה בחשיבותה מלמטה למעלה וככל שהיא נמצאת למעלה יותר חשיבותה הרוחנית גדלה לדוגמא הצאקרה הבסיסית שנמצאת בחלק התחתון לעומת הצאקרה העליונה שהנה צאקרת העין השלישית שמשמשת אותנו לתקשור. כל צאקרה מקושרת ועובדת עם מספר אברים שונים בגופינו. חסימה או חוסר איזון אנרגתי באחד הצאקרות משפיעה על תפקוד האיברים המקושרים לצאקרה הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית רוחנית. חסימה בצאקרה מפריעה גם לתפקוד התקין של הצאקרה הממוקמת מעל ומתחת כי כל הצאקרות מחוברות בניהם. לכל צאקרה יש את הצבעים שמאפיינים אותה ואת תדרי האור התואמים לה.
בחרתי את הרוז-קוורץ שמקורה מהודו ודרום אמריקה וצבעה וורד. הרוז-קוורץ הנו קריסטל מאוד נפוץ הקשור לצאקרה הרביעית הנקראת צאקרת הלב.
איזון בצקרה זו יתבטא בנדיבות, ביטחון עצמי בנתינה ובמה שיש לי וביכולת לקבל.
חוסר איזון יתבטא  בקינאה וחוסר ביטחון.
הרוז-קוורץ מאוד נפוצה בגלל תחושת הרוגע שהיא מקנה וצבעה העדין. היא ידועה כאבן האהבה. כמאזנת אהבה, נתינה מתוך תחושת ביטחון שמה שנתנתי יחזור אלי בחזרה -בקבלה. היא מחזקת את ההבנה והיצירתיות. מנקה טראומות שנשארו באיזור הלב המעמיסות עליו.יכולות הניקוי שלה נובעות מהעובדה שהיא ממשפחת הקוורץ. הרבה מאמינים שבנשיאת האבן תפתח האהבה, מציאת האהבה המתאימה. היא מתנה נהדרת לכל אחד-כי מקורה מהאהבה.

לאחר המדיטציה יש לנקות את הקריסטל במים ולשים אותה באור השמש עד לפני שקיעת החמה.
צ'קרת הלב מכילה בתוכה את אנרגיית האהבה, החמלה, הקבלה והנתינה. מטרת הטיפול לשחרר מהלב רגשות שחוסמים אותו מלהגיב נכון.  בבעיות זוגיות התגובה של הלב היא בהפגנת קינאה וחוסר יכולת לקבל אנרגיית אהבה מהאחר.

תהליך המדיטציה

יש לשכב ולתת לגוף להיכנס למצב  של רוגע.

יש להניח את הקריסטל על הלב

להתחיל לנשום 3 נשימות עמוקות ואיטיות.           

החל לכווץ ושלחרר את הגוף בהדרגה (מהראש לכתפיים,לידיים ,לבטן ולרגליים)

דמיין את הקריסטל שעל גופך גדלה עד שאתה רואה את עצמך בתוכה.

הבט וראה את מבנהו המשולש

חוש את צבעו  של הקריסטל ממלא את גופך בהדרגה.

חוש מה הצבע עושה לליבך.

הבט למעלה אל קוצו של הקריסטל וראה את אורו,את קרניו

הקרניים מלאות באהבה ובחום.

הקרניים נוגעות בליבך וממלאות אותו באהבה ובחום

נשום את האנרגיות הללו

אתה חש חמימות עוטפת את כל גופך.

שהה עם החום ואהבה והחל לספור עד 10

כשתגיע למס' 10 תצא מחוץ לקריסטל

ראה אות הקריסטל קטנה עד לגודלה הנוכח

החל לנשום  3 נשימות עמוקות ואיטיות

פקח את עינך והודה לקדוש ברוך הוא על מה שנתן לך בתהליך

 קום באיטיות ושתה כוס מים - התמתח קלות - אכול משהו קל

שטוף את הקריסטל והנח אותה  בשמש עד לשקיעת החמה

לקשר עם דפנה בנייד: 054-4515930

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות. נייד: 054-4515930  href="mailto:dafnabis@walla.co.ildafnabis@walla.co.il">">dafnabis@walla.co.il http://www.parpareem.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב