הבהרת כתמים - הבהרת כתמי אקנה, פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה שמש והריון , על ידי מריחה של התכשירים בבית...!
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

הבהרת כתמים - הבהרת כתמי אקנה, פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה שמש והריון , על ידי מריחה של התכשירים בבית...! 

מאת    [ 21/06/2010 ]
מילים במאמר: 745   [ נצפה 5246 פעמים ]

 
 

 קרם להבהרת והלבנת כתמי עור -  יתרונו על פני מוצרים מתחרים אחרים ... ניתן לצאת אתו החוצה, אין צורך להסתתר מהשמש ובלבד שתמרחי קרם עם חסם שמש שהוא אחד מהתכשירים הכלולים בערכה. לא מאמינה - תוכלי לקבל טלפונים של נשים ממליצות ומרוצות בכל עת..

יתרונות נוספים: *אין צורך במרשם רופא כדי להשיגו. * ניתן להשתמש בו בבית, בחוץ ואף בשמש *המשתמשות בתכשיר יכולות לוותר על קרם הלחות שלהן היות והוא מכיל אחוז ניכר של מרכיבי לחות לדחיית תהליך הזדקנות העור (אנטי אייג'ינג).

מפתיע עד כמה זוהי התשובה היעילה והבדוקה להבהרה כללית של עור הפנים, הצוואר ולהעלמת הכתמים.  המוצר השיג תוצאות מופלאות של עשרות אלפי לקוחות מרוצים במשך השנים. יצרני סידרת הטיפוח הקוסמטית מוותיקות יצרניות התמרוקים בארץ,  בהשגחת מהנדסים כימיים, רופאים דרמטולוגים מותאם במיוחד לאקלים הישראלי  וברישיון משרד הבריאות.

הבהרה מיידית של כתמים ע"י הקרם המהפכני - מושחים שכבה דקה ורואים כיצד הכתם הולך ומתבהר. לקרם יש השפעה שיורית מצטברת ולאחר כחודש של שימוש  ההשפעה תתפרש ותעלים את הכתמים לגמרי. היות וקצב יצור המלנין בגוף הוא איטי, יהיה מספיק במריחה אחת לשבוע בכדי למנוע את הופעת הכתמים מחדש.

 תוך זמן קצר להפליא, מבהיר כתמים מסוגים שונים, הנובעים מ:

חשיפה ממושכת לשמש (קרני ה-UVA-UVB )ללא אמצעי הגנה מתאימים.

נטייה גנטית, שימוש בתרופות, גלולות למניעת הריון, כתמי הצטלקות של אקנה, שינויים הורמונאליים.(גיל המעבר), תהליכי הזדקנות טבעיים של העור, נמשים ופיגמנטים שונים.

מי שסובלת מעודף פיגמנטציה בעור הפנים תעריך את התגלית, הקרם פועל ביעילות מפתיעה (סקר דרמטולוגי הוכיח יעילות של כ- 80%) תוצאה ללא אח ורע בתחום!!!  

עלייך לזכור כי כתם בפנים שלא טופל הופך כהה יותר במשך הזמן  ועם כל חשיפה נוספת לשמש. על כן הקדימי תרופה למכה ומרחי קרם הבהרה על האזורים הכהים בשימוש קבוע הם יתבהרו.  

פעולתו של הקרם היא ישירות על המלנין  (פיגמנט הצבע של העור) הנמצא ברקמת האפידרמיס (שכבת העור העליונה).  מייד למגע העור עם הקרם המכיל את תמצית הנופרים הטבעית, מהולה במרקם המשחה, נדחה המלנין וכן עודפיו המרוכזים בכתם, אל תוך עומק הדרמיס (שכבת העור התחתונה) ונעלם מפני שטח העור.

ערכת ההבהרה מכילה 3 תכשירים  - תרחיץ פנים, קרם הבהרה, קרם לחות עם מסנן קרינה 42. לרכישה במכון  

 Eye Contour Cream

ליפוזומיס  LIPOSOMISS - -קומפלקס קרם אקטיבי לקונטור העיניים + ליזוזומים 

 תכשיר חדשני במלחמה היומיומית בסימני ההזדקנות  

Liposomiss   - הקרם, ג'ל בעל המרקם העדין הוא התשובה המדעית אשר באה לענות על הצרכים הבסיסיים של העור. תוצאה של מחקר קוסמטולוגי מעמיק, שנערך בשוויץ ואומץ  במעבדות החברה משולב בקרם ג'ל קונטור עיניים, על בסיס ביופיטוקומפלקס Biophytocomplex) ).

 תוצאות פעולת התכשיר: א. צמצום קמטים. ב. הפחתת נפיחות השקיקים. ג. הבהרת צללים כהים.סיום בולד לבן

הקרם  משמש כ"לוכד" ראדיקלים חופשיים, בעל כושר ספיגה גבוה. המגן על העור מפני נזקים סביבתיים חמורים אלו.

הנוסחה המהפכנית שהיא המילה האחרונה בטיפוח עור הפנים בכלל ואזור העיניים בפרט. מכילה ליפוזומים, שהם דור חדש של כדוריות זעירות המופקות מפוספוליפידים ממקור צמחי, מיוצבים ע"י  מעטפת קולגן ומוקופוליסכרידים. ליפוזומים אלו מובילים את החומרים הפעילים אשר בקרם, כגון: ויטמינים, פרוטאינים, קולגן, ותרכיזים צמחיים מפני העור אל תוך עומק שכבת האפידרמיס, ובעזרת חומרי ההזנה נבנים תאים ונוצרת רקמת עור צעירה וחדשה לחידוש התאים והתוצאה: היעלמות סימני ההזדקנות עור בריא חלק וקטיפתי.

מתאים לכל סוגי העור העדין והרגיש של אזורי קונטור העיניים ובמיוחד לרקמות יבשות שאיבדו את חיותן.

הג'ל קרם קליל ואוורירי עשיר בלחות, אינו קומדוגיני (NON COMEDOGENIC) ברישיון משרד הבריאות ותחת השגחה של צוות מהנדסים כימיים באחד מותיקי מפעלי התמרוקים בארץ. מעל 45 שנה בידע וניסיון מצטבר של שלושה דורות ביצור תמרוקים. נוסד ב-1917.   לרכישה במכון.

אודות הכותבת - קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפולים  פוטותרפיים בטכנולוגיית ipl - קרן אור לאקנה, פצעי בגרות והבהרת הכתמים. תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע ונסיון רב.

מקפידה להתעדכן בכל נושאי הקוסמטיקה, להשתתף בכנסים ובקונגרסים, לעבור השתלמויות כדי לשמור על רמת עדכונים גבוהה ולהביא למכון את כל החידושים בתחום עבור קהל לקוחותיה . בוגרת ביה"ס למקצועות - הקוסמטיקה, אנטומיה ופיסיולוגיה, דרמטולוגיה, כימיה וכימיה קוסמטית, מיקרוביולוגיה, תזונה, חשמל, קוסמטולוגיה וקוסמטיקה מעשית, אפילציה, ואיפור קבוע, בעלת תעודת גמר מטעם משרד העבודה והרווחה.

עשיתי הסבה מקצועית מתחום הביטחון והאומנות (ציירת מעל 30 שנה, דבר המקנה לה יד מיומנת ויציבה ועין חדה) לקוסמטיקה/דרמטולוגיה. פיתחתי מומחיות וייחודיות לטיפולי אקנה - פצעי הבגרות והבהרת הכתמים הנילווים (חומים אדומים)בבני נוער ובמבוגרים בשילוב הטכנולוגיה החדשנית, המתקדמת והמומלצת ביותר ע"י מומחים/רופאים טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית ipl - קרן אור, טיפול המונע את הצורך בשימוש ברואקוטן ואנטיביוטיקה -מינוציקלין וללא תופעות לוואי.

בהליך פשוט ללא כאב מהיר, קצר, ואפקטיבי הבטיחותי ביותר מבחינה רפואית*.

 כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי .

 

 

 

www.iris-levy.co.il


איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית, מומחית לטיפולי אקנה, והבהרת כתמים בטכנולוגיית  ipl - קרן אור, בהליך פשוט, ללא כאב, מהיר, קצר ואפקטיבי הבטיחותי ביותר מבחינה רפואית.


מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות, פצעים פצעונים פרונקלים וסבוריאה בפנים. אקנה בגב, בעורף ובצוואר, אקנה בגוף, אקנה במבוגרים, פצעי בגרות בבני נוער, אקנה הורמונלי, אקנה הריון , אקנה בישבן ובירכיים. הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש והריון.


תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע ונסיון רב.


בשילוב חומרים ותכשירים פרא-רפואיים המתאימים ביותר לאקלים הישראלי, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לסבוריאה ולפצעי הבגרות ולהבהרת הכתמים הנילווים. מאושרים ע"י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות.


מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת ורמת הטיפול הגבוהה אופי הטיפול שניתן הינו אישי ופרטני  על ידי בלבד.


ניתן להגיע לייעוץ חינם וללא התחייבות.


שעות עבודה: א- ה 23:30 - 11:00 ימי שישי טיפולי אקנה על פי הצורך.


 09-7969145/ 0502777267

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב