''עד שהילדים יבואו ביננו'' - זוגיות בפרק ב'
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

''עד שהילדים יבואו ביננו'' - זוגיות בפרק ב' 

מאת    [ 19/02/2007 ]
מילים במאמר: 1047   [ נצפה 4068 פעמים ]

 
 
עידן בן 42 התגרש לפני כשנה לאחר נישואין שנמשכו 14 שנים, לעידן בן ובת בני 9 ו-6 , והם איתו פעמיים בשבוע וכל שבת שנייה. לפני 4 חודשים עידן קיבל "חץ" באתר הכרויות באינטרנט שבו כתבה תמר "אתה מוצא חן בעיני בוא ניפגש", הקליק היה מיידי . עידן ותמר, בת 36 גרושה עם ילדה בת 7, לא האמינו שזה קורה להם. הם כמעט התייאשו ממציאת זוגיות חדשה והנה מתחיל לו קשר חדש עם פרפרים בבטן וכינורות.

לאחר חודש של "ירח דבש" הם החליטו לעבור לגור יחד, גם ככה הם ישנים יחד כמעט כל לילה ורוצים להיות יחד כל הזמן. במהלך החודש שחלף הצליחו עידן ותמר לפגוש כל אחד את ילדי בן הזוג ולמעבר לגור יחד נותרה משוכה אחת - צריך להכיר בין הילדים. המפגש התקיים בסניף "מקדונלד'ס" בקניון, ועבר בשקט יחסי, הבנות - מיכל נצמדה לאמא תמר ועינת נצמדה לאבא עידן. הבן ,אורי, היה עסוק בהפתעה של ארוחת הילדים. תמר ועידן סיפרו לילדים במשותף שעידן עובר לגור עם תמר בבית של תמר.

בתגובה להודעה החלה מיכל ביתה של תמר בבכי קורע לב תוך שהיא צועקת "אני לא מוכנה שהם יגורו בבית שלי, לא רוצה..לא רוצה". תמר לקחה את מיכל לשולחן אחר הרגיעה אותה , ואותתה לעידן שהן נוסעות הביתה. יותר מאוחר באותו לילה כשנפגשו הסכימו תמר ועידן שאולי יהיו קצת חבלי לידה אבל לגור ביחד זה מה שחשוב להם.

בהמשך השבוע פינה עידן את הדירה ששכר ועבר לגור עם תמר. בחדר, ששימש כחדר המשחקים של מיכל, מוקמה מיטת הקומותיים של עינת ואורי. סוף השבוע התקרב ובו בפעם הראשונה הייתה המשפחה המורחבת אמורה לבלות יחד את כולו. עידן שם לב שתמר לחוצה וחשב שאם יתכננו את סוף השבוע לפרטים הלחץ יתפוגג ולא יהיה מצב שבו "אין מה לעשות ומשעמם". תמר שיתפה פעולה והם תכננו בילוי ב"לונה פארק", ארוחת ערב אצל ההורים של תמר , ובשבת טיול בשמורת טבע.

בצהריים נסעו עידן ותמר כל אחד להביא את ילדיו מבית הספר ונפגשו בית. עידן ותמר הכינו שלט גדול על הדלת " עינת ואורי - ברוכים הבאים". כשנכנסו לקח עידן את עינת ואורי לסיבוב בביתם החדש כשהגיעו לחדר של מיכל, הדלת הייתה סגורה, עידן נקש בדלת ופתח אותה, לפני שהספיק לומר מילה הסתערה מיכל על הדלת דחפה אותו החוצה כשהיא צועקת "לפה אתם לא נכנסים, אני לא רוצה אותכם בבית שלי רוצה לחזור לאבא, אני רוצה לגור עם אבא, רק עם אבא".

עידן המום מהמצב לקח במהירות את עינת ואורי לראות את החדר שלהם. במסדרון באה מולו תמר כשהיא מסננת "מה כבר עשית לה". עינת ואורי פרקו את התיקים עידן הסתובב כעוס במטבח כשתמר ניגשה אליו והתנצלה " אני לחוצה לא התכוונתי", הם התחבקו אספו את הילדים ויצאו יחד ל"לונה פארק". כשהגיעו יצרה מיכל הפרדת כוחות - היא הלכה עם תמר למתקנים ועידן הלך עם עינת ואורי. הילדים נהנו מאוד אבל תמר ועידן לא היו יחד. בערב הגיעו להוריה של תמר, מיכל חסמה את הכניסה והכריזה, "זה הבית של סבתא וסבא שלי ואני לא מרשה לכם לגעת בכלום", ונכנסה לדירה. תמר נכנסה אחריה בלי להגיד דבר. עידן חיבק את אורי ועינת ואמר להם, "אל תדאגו, קשה לה להתחלק, קשה לה כמו שקשה לכם שאמא ואבא כבר לא יחד וזאת הדרך שלה להראות את הדברים. זה יעבור לה היא לא באמת מתכוונת למה שהיא אומרת" ארוחת הערב עברה במהירות והדרך הביתה עברה בדממה.

לאחר שהילדים הושכבו לישון, לתמר לקח שעתיים עד שמיכל שחררה אותה, אמר עידן לתמר שהוא מבין שלמיכל קשה ושהוא יודע שיהיה בסדר "כשלמיכל יהיה ברור שכך הם פני הדברים- גרים יחד".

למחרת בבוקר התעוררו עידן ומיכל לקול צרחותיה של עינת. הם זינקו מהמיטה לסלון וראו את מיכל מחזיקה בידה חגורה ומצליפה בעינת. עידן הרים את עינת ותמר תפסה את מיכל כשזו צועקת "אמרתי לך שאני לא רוצה שהם יגורו פה אני לא מסכימה, לא רוצה ... אני הולכת לאבא , רק אבא אוהב אותי, אני לא רוצה לגור איתך יותר, אם הם גרים פה אני הולכת לאבא"

עידן הרגיע את עינת, ניגש לתמר שהייתה עם מיכל וביקש מימנה לשים את מיכל בחדרה ולבוא לדבר איתו. מיכל אמרה לו באנגלית שהילדה נסערת והיא לא יכולה להשאיר אותה לבדה בחדר ולכן לא יכולה לדבר עכשיו. "הכי טוב יהיה אם נעשה קצת הפרדת כוחות". עידן ארז את התיקים של אורי ועינת ונסע להוריו.

בערב לאחר שהחזיר את הילדים, נסע עידן הביתה, לבית של תמר לדבר על הדברים. בשיחה הבהיר עידן לתמר שהוא כועס ולא מוכן לקבל את מה שקרה, "הילדה שלך התנהגה כמו מפלצת", תמר אמרה שהוא עושה מזבוב פיל, שהוא רגיש מידי ושיש לתת לדברים זמן. לבסוף הם הסכימו לנסות שוב כשתמר הבטיחה לדבר עם מיכל.

באותו שבוע הודיע אבא של מיכל לתמר שלא יוכל לקחת את מיכל אליו ביום רביעי, עידן ותמר החליטו שזה יהיה מצוין להפגיש שוב את הילדים לזמן קצר. תמר גם סיפרה לעידן שהיא דיברה עם מיכל ומיכל הבינה. עידן אסף את עינת ואורי וסיפר להם שהם יפגשו עם מיכל ותמר. עינת החלה לבכות ואמרה שהיא לא רוצה "מיכל שונאת אותי ואני לא רוצה ללכת לשם". עידן הבטיח לה שהדברים סודרו ואכן כשהגיעו הביתה מיכל קיבלה את פני כולם בחיוך והזמינה את עינת לחדרה לשחק. תמר ועידן התחבקו בהקלה.
לפתע נשמעו צרחות כאב מחדרה של מיכל עידן ותמר רצו לחדר וראו את מיכל אוחזת בראשה של עינת וחובטת אותו ברצפה. "אני לא מוכנה שהם יהיו פה" צרחה מיכל. עידן הרים את עינת וללא מילים לקח אותה ואת אורי ויצא מהבית.

באותו לילה עידן לא חזר לישון בדירה של תמר. הוא גם לא ענה לטלפונים שלה, רק שלח לה SMS "אני צריך לחשוב על הדברים". למחרת התקשר אליה וקבעו להפגש בבית קפה כדי לדבר. תמר התכוונה לקחת בייביסיטר ולצאת לכמה שעות בצהריים, אבל צלצלה לדחות את הפגישה לערב, "כי מיכל נורא לא רגועה וכל הזמן בוכה ועושה לי סצנות".

הם נפגשו בערב ושוחחו. הזוגיות המדהימה שהייתה להם נראתה כחלום רחוק. עידן אמר לתמר שהוא מרגיש שהיא שמה את מיכל לפני הזוגיות שלהם. הוא הזכיר לה שהתחייבו כבר בתחילת הקשר, שהילדים לא יבואו ביניהם, והנה הם במצב שבו הם נמצאים בגלל הילדים. תמר אמרה שהיא יודעת, שקשה לה אבל היא מצפה לתמיכה ממנו, ושיש צורך ביותר זמן. עידן אמר לתמר שהוא מרגיש שהיא אחוזת רגשי אשמה ונקיפות מצפון על הפגיעה במיכל בגלל הגירושין ולכן לא מעמידה אותה במקום. "אני יודעת מה הדרך הנכונה עם מיכל" אמרה תמר. "זו הפעם הראשונה שגבר זר נכנס לחייה, ועוד עם ילדים. כל הסיטואציה לגמרי זרה לה, ולכן זה יקח זמן", עידן הסביר שהילדים לא מוכנים לבוא יותר במצב הזה, והוסיף "אנחנו בודאי לא הזוג הראשון במצב הזה אם חשוב לך הקשר ביננו, בואי נלך ליעוץ". תמר הסכימה.מכון זוגות עוסק בטיפול אישי, זוגי וקבוצתי. המכון מתמקד בכל הקשור לזוגיות : מציאת זוגיות לרווקים ורווקות, זוגיות בסיבוב שני, זוגיות לצד נכות, אובדן ושכול.
http://www.zoogot.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב