היכן רמוז אובאמה בתנך? ומדוע הערבים זעמו על בניית החורבה?
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

היכן רמוז אובאמה בתנך? ומדוע הערבים זעמו על בניית החורבה? 

מאת    [ 08/04/2010 ]
מילים במאמר: 520   [ נצפה 3739 פעמים ]

 
 

היכן בדיוק רמוז אובאמה בתנ"ך?

בספר יחזקאל (פרקים לח-לט) מופיע תיאור נרחב על מלחמת גוג ומגוג. תקציר הפרקים: גוג (שם איש) הנשיא של מגוג (שם ארץ), יבא עם חילותיו הרבים ועם עוד עמים רבים למלחמה על ירושלים, אמנם הקב"ה ישלח בהם מהומה והם יהרגו אחד את השני.

והנה כאשר כאשר נספור מאות א' של "נשיא" המוזכר בתחילת הענין (לח, ב) בדילוגים של 7 אותיות נמצא את המילה "אובאמה". בבקשה!!

בן אדם שים פניך אל גוג ארץ המגוג נשיא ראש משך ותבל והנבא עליו: ואמרת כה אמר אדני יהוה הנני אליך גוג נשיא ראש משך ותבל:

הנביא כבר צפה שאובאמה ייבחר ל"נשיא" ארצות הברית נגד כל התחזיות, כמו כן אובאמה הוא הנשיא הראשון אשר ערער על בנייה יהודית ב"ירושלים", כותרות העיתונים בחודש האחרון בהקשר לפרשיות האחרונות עם אובאמה היו "הקרב על ירושלים", וזהו בדיוק תחזית הנביא.

וישנו גם פסוק נחמה הבא להרגיע את כל הנלחצים מברק חוסין אובאמה, בפסוק הבא רמוז שמו של אובאמה, והפסוק מדבר בעד עצמו, הנה הפסוק לפניכם (ירמיהו מו, כז-כח):

ואתה אל תירא עבדי יעקב ואל תחת ישראל כי הנני מושעך מרחוק ואת זרעך מארץ שבים ושב יעקוב ושקט ושאנן ואין מחריד: אתה אל תירא עבדי יעקב וכו'

דברים אלו כתבתי בעלון "אור עליון" לחודש אייר, ושם הראתי על עוד מאורעות שארעו במדינת ישראל ב-62 שנות קיומה שכבר נחזו בתורה ובחז"ל. העלון יוצא אחת לחודש ובו מדורים מגוונים ומרתקים, מדורים לדוגמא: אסטרולוגיה על פי היהדות והקבלה, סיפור החודש, סגולות ועוד. (לחצו כאן לראות את כל גילונות העלון "אור עליון"). מעונינים לקבל את העלון חינם אחת לחודש למייל שלכם כתבו לי בקשה לכתובת mhbp52@etrog.net.il

למה הערבים זעמו על בניית "החורבה"?

כל המאורעות המיוחדים שקרו בעשרות השנים האחרונות מהקמת מדינת ישראל ועד לקיבוץ גליות של מליוני יהודים מכל ארצות תבל לא"י כולם מעידים כאלף עדים כי אנו קרובים לביאת משיח צדקנו והגאולה השלימה. והנה בחודש האחרון התווסף דבר נוסף לסימני הגאולה - "בניית בית הכנסת החורבה", כפי שנכתב בשם הגרי"ש אלישיב שליט"א:

"הגרי"ש העניק לי את ברכתו והסכמתו למהלך [הקמת החורבה] והורה לי לאשר את התכנית", מספר פולק ל'בקהילה'. "לאחר מכן הוסיף ואמר לי, 'שמעתי מאבי זצ"ל כי מקובל היה בפי אנשי ירושלים כי השלב הבא לאחר בניית החורבה, הוא בניין בית המקדש שייבנה במהרה בימינו. שיקום ושחזור בית הכנסת יחיש בעזרת השם את הגאולה שאנו מצפים לה". לדברי הרב ישראל גליס עמו שוחח 'בקהילה', בני ירושלים מייחסים את האמרה למגיד הירושלמי זצ"ל, אבי שושלת ריבלין המפורסמת, שמצטט זאת בשמו של הגר"א".

עכשיו מובן מדוע הערבים זעמו כל כך דווקא על בניית "החורבה", הרי שופצו הרבה מבנים ברובע היהודי ואף הכותל המערבי שופץ לאחרונה?! הגמרא אומרת "פעמים שאדם לא רואה דבר מסויים אבל מזלו רואה", כנראה שמזלם ראה שסופם קרב. לא לחינם בכירי הרשות הפלסטינית הכריזו שאנו עומדים בפתחה של תקופה מסוכנת לירושלים ולהר הבית (עבורם), ואף קראו לפלסטינים להתבצר שלשה ימים בהר הבית.

כמו כן מעניין לציין כי עבדאלה תל מפקד הליגיון הירדני, לאחר שפוצץ את החורבה עמד והכריז "עתה ירושלים הקדושה טוהרה מיהודים, יהודים לא יחזרו שוב לירושלים".

אפשר לראות את ההרצאה הזו בסרטון שלי באתר "יהדות נט"

הנושאים שכתבתי פה הינם רחבים יותר, אם ברצונכם לשמוע הרצאה שלימה בנושאי היהדות והקבלה במקום מגוריכם (חוג בית או מקום ציבורי) אנא כתבו ל-mhbp52@etrog.net.il

 

פורטל יהדות, אתר "יהדות נט": מאמרי יהדות, מאמרי הוכחה ליהדות, קבלה לעם, אסטרולוגיה יהודית, משפחה וזוגיות, הלכות, סגולות, סיפורים. "שאל את הרב" - רב מוסמך להוראה ומרצה בכיר ליהדות ישיב על שאלותיכם בהלכה וביהדות. "הורדות" - כל עלוני אור עליון להורדה. "וידאו" - הרצאות ביהדות וקבלה לצפייה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב