אופניים חשמליים ומהירות רכיבה נכונה
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

אופניים חשמליים ומהירות רכיבה נכונה 

מאת    [ 14/03/2010 ]
מילים במאמר: 497   [ נצפה 1865 פעמים ]

 
 
לפני שנתחיל מדענים בשום מצב יטענו שחשוב לוודא מאטודה בטיחותית במטרה להבין מהי הרכיבה הטובה ביותר על אופניים חשמליים. על אף שמעשית בד"כ עם הזמן נשחק כנכתב לעיל מנגון הבטיחות השגרתי של אופניים חשמליים, בתקופות קודמות עמדת המדענים משוויץ הייתה שיש לוודא בחשדנות כל תוספות מינימאלית. מלבד שבפועל בגלל שחיקה קבועה כנראה במנגוני בלימה יש פגיעה אפשרית במעצור משניה לשניה, יש לפי דעתי חסרונות נוספים שעדיף לשים לב אליהם. עם זאת מומלץ לזכור שמפאת התקנת ערכת אופניים חשמליים יש עליה ברמת הבטיחות, עם זאתיש שחיקה פורמאלית במעצורים. לדעתי, לכל תקלה יש ברירה לפתרון וגם לבעיית השחיקה כמו שהוזכר קודם לכן עם זאתצריך לקחת בחשבון מכשול זו כברירה עדיפה יותר.

ניתן לטעון לחלוטין שצריך להתקין ערכת אופניים חשמליים, על אף שנסיעה על אופניים חשמליים מקלה על הנסיעה. עקב כך שערכת אופניים חשמליים מופעלת בכוח לדוגמא באפשרות העדיפה ביותר של כוח חשמלי מוטען, פורמאלית תנועת הגלגל הקדמי תאיץ את האופניים. על פי מחקר שנעשה בפולין, עלתה הטענה העיקרית שקיים עקרונית הצורך במקסימום פרוצדורה שיאיץ האופניים. כיוון שבאופן גלובלי עוצמת האופניים נקבעת על-פי הכוח החשמלי, פרופ' יוסי נתנזון טוען “ מומלץ לברור ערכת אופניים חשמליים על-פי הצורך”. ועדיין יש פער ברמת העיקרון בגדר בין אמצעי רכיבה עממי לבין רוכב פעלתני המחפש ברירה ביתרונות רכיבה.

היות ונסיעה כזו בגבול מנוחה, רכיבה נפוצה במקום עירוני פעלתני תאמץ את הגלגל הקדמי בערכת אופניים חשמליות. כשמשתמשים בגלגל הקדמי ברוב המקרים, עשוי הרוכב להרגיש כוח חשמלי יציב אשר מניע אותו. כיוון שמידי יום שבו נעשה שימוש בלעדי במנוע מרגע לרגע לפי דעתי נחלשת בשום פנים ואופן ערכת אופניים חשמליים, כאמור הלוא כדאי להיות אויל מוחלט בכדי לא לפדל. במקביל לחלוטין לא לזנוח ולספק כוח חשמלי לאופניים, חשוב לילדים לשקול רכיבה פסיבית.

עד כמה שידוע לי, אופניים חשמליים הם פתרון אופטימלי פנימי עבור מי שמחפש פתרון פרטני. בכדי לא להוריד כסף לשווא , מומלץ לשקול ברצינות אופניים חשמליים בתור אלטרנטיבה איכותית לכוח אקסטרני. כאמור הרי כדאי להיות כסיל מוחלט כדי לא לפדל, היות ומדי יום שבו נעשה שימוש בלעדי במנוע מרגע לרגע על פי מה שאני יודע נחלשת בשום דרך ערכת אופניים חשמליים. בעקבות העובדה שכמעט תמיד אימפורט אישי של אופניים חשמליים הוא דבר יקר, חשוב לקנות ערכה בחנות כי זו אפשרות יותר סבירה. היות ואנרגיה ירוקה חשובה לאחרונה, בכל מקרה כפי שנראה לי ערכה חשמלית היא פתרון טוב. בגלל גילם, המדען דוד ברקוביץ מציין שנשים וגברים בגיל הזהב אשר רוכבים על אופניים מחויבים להשתמש בערכת אופניים חשמליים כדי לדלל פציעות.

- בכל זאת, אופניים חשמליים מומלצים בכל הגילאים השונים ועל כן מדקה לדקה עוד ערכות נמכרות. כיוון שכמעט כל הבני אדם הבינו בעקרון את חשיבות המגמה הירוקה, לאחרונה שוק המכירה של אופניים חשמליים נמצא בצמיחה כספית והמגמה עוד מתחזקת. עבודת מחקר מוגרל שנעשה אצל בעלי אופניים רגילות גילה ללא שום ספק שעם הזמן כולם רצו אופניים חשמליים בעקבות הפופולריות שלהם וזאת לאחר בדיקה מעמיקה של השוק. קריטי לקחת בחשבון שימוש באופניים חשמליים לאנשים שירוק הוא לא למעשה רק צבע עבורם. לרגל המעבר שלכם אם אסכם, שיהיה לכם בהצלחה.

שיווק אופניים חשמליים עבור אנשים שאנרגיה ירוקה היא לא מילה גסה.
אופניים חשמליות מהווה פתרון מצוין עבור מי שמחפש איכות ואקסטרה כוח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב