הסיבה לחוסר הסובלנות של העורף לנפילתם של לוחמים.
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

הסיבה לחוסר הסובלנות של העורף לנפילתם של לוחמים. 

מאת    [ 05/08/2006 ]
מילים במאמר: 440   [ נצפה 3923 פעמים ]

 
 
הסיבה לחוסר הסובלנות של העורף לנפילתם של לוחמים.


העורף מוכן לספוג פגיעות בעורף אפילו במחיר של לקיחת חיים, אבל אינו מוכן לספוג פגיעה בחיילי צה"ל בסדיר ובמילואים, ולמה:

אלו הם לוחמים צעירים, מיטב בנינו, בחורים צעירים ומוכשרים, תמימים ובתוליים משהו, המוסרים את נפשם בחירוף למען ארצנו.
בעלי פוטנציאל, חדורי מוטיבציה, רעות ואחווה כמו שאנחנו , הלוחמים הקרביים, והמתנדבים שבינינו.

עם בגרותנו אנו מגלים מדינה של פקידים, ביורוקרטיה, אנשים מוגי לב ומושחתים בתפקידים בכירים ביותר ברשויות המדינה.

אין את מי להעריץ אזלו המנהיגים, גנרלים אדמירלים (ח"ל-חייב לעבור, וגם נגזרת של ח"ח-חבר מביא חבר בדומה לשיטה של המאפיה. גם אריק שרון לא סמך ידיו עליהם וביקש כי היוזמה תעלה מהשטח, מרמת הסרן רס"ן ואולי גם מרמת המג"ד)ושרי בטחון , ראשי ממשלה ונשיאים חטאו ופשעו, ועם התבגרות העם התקשורת והאינטרנט, הובן קלונם.

בעבר נהוג היה להעריץ את כל מושחתי השלטון דוגמת : גונבי אוצרות המדינה, מקבלי שוחד, שקרנים, גנבים, מטרידי נשים, ונוכלים במשרות הבכירות ביותר בשירות העם ובפוליטיקה, אבל לא עוד.

ביום שלאחר הלחימה, דור העתיד, הטייסים ובוגרי הסיירות, הלוחמים והמשקיעים יצטרכו לתת כתף ע"מ להרים את הפרויקט הגדול מכולם, עתידה הכלכלי של מדינת ישראל.

וכך, בעוד חיילים אמיצים אלו נפגעים על אדמת ניכר בניסיון להגן על המולדת, מתרחקת תקוותנו לעתיד טוב יותר, ליום שהם ישתחררו מהמשימה המלחמתית ויפנו ללימודים ו/או לעסקים פרטיים ויפרו את כלכלתה הקלוקלת של מדינת ישראל.

החיילים גויסו עפ"י צווים וחוקים המגדירים את חובתם כלפי המדינה, וכך הם תורמים 3 שנות בטלה לעצמם ולמשק הישראלי, בגין המצב המלחמתי המיוחד בו שרויה המדינה, מעין חיל מצב של ברית נאט"ו , עם מוטיבים אמריקניים ברורים, במזרח התיכון.

טוב ונכון וצודק יותר היה, אם צה"ל היה הופך לצבא מקצועי בשכר, ואז רק מי שמקבל שכר היה מחרף נפשו על הגנת המולדת כמו בארצות נאורות ומתקדמות, ראה לדוגמה בארצות ה-G8, הארצות המתועשות, שאפילו איטליה, בירת המאפיה הידועה עולמית, נמנית עליהן.

במדיניות דהיום, נפגעים בעיקר חיילי החובה, אלה שגויסו בכוח החוק, חוקים אותם חוקקו בעיקר כל אלה שלא לחמו עבור המדינה, אבל הגנו בחירוף על זכותם לגייס אחרים ע"מ להגן עליהם בזמן שהם מתמקמים ליד ברז המדינה וקרובים לצלחת וטוחנים עד דק את כספי המדינה תוך סחיטת הברז הציבורי עד כלות.

יתירה מכך, בהתחברותם לתפקידים בכירים בשירות המדינה, הם מגנים על עצמם גם מפני גיוס למילואים קרביים (גם אנשי צבא הקבע יושבי המשרדים, שסירבו להשתתף בלחימה למרות פקודה מפי ראש אט"ל אלוף רון בן טל), נדבך נוסף במשוא הפנים המשרת את האינטרסים לשלהם בלהתרחק, תוך כדי מיסוך מעשיהם, מהגנה על מיטב בנינו.

כמובן, שאותם פקידים בכירים מושחתים בריש גליי, דואגים להרחיק גם את מקורביהם מהלחימה הקרבית והמסוכנת, ע"י שיוכם ליח' חירום במדינה ובחיל העורף, תך ניצול ציני של קשרים ציבוריים שהן למעשה => אתנן ע"ח הציבור ובשמו הלועזי => פרוטקציה => שהינה מילה לועזית נרדפת => לשוחד.
חנן ד' וייס, סא"ל (במיל')
לוחם בהנדסה קרבית
מפקד בעורף (סד"כ חטיבה חסרה)
מטכ"ל, אגף מבצעים, חט' קשרי חוץ, מח' קישור וארגון.
שופט בדין משמעתי במשטרה צבאית, כלא צבאילא קבע לשעבר

מנכ"ל חברה עסקית פרטית

www.wsoft.co.il
אתר הטוקבקיסטים הראשון כנראה ?!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב