מוות קליני-האם המוות הינו סוף החיים!?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

מוות קליני-האם המוות הינו סוף החיים!? 

מאת    [ 08/06/2009 ]
מילים במאמר: 644   [ נצפה 8025 פעמים ]

 
 
לפני שנים ספורות יצאו עיתונים רבים בארץ ובעולם בכותרות רעשניות המכריזות כי לראשונה טוענים אנשי מדע כי יש חיים לאחר המוות!!!
נצטט כאן לדוגמא כתבה מן העיתונות
''יש חיים לאחר המוות טוענים - בפעם הראשונה - אנשי מדע רופאים ופסיכיאטרים שחקרו במשך שנים ארוכות חולים שנחשבו מבחינה רפואית למתים, וחזרו אח''כ לחיים-מצאו קווים משותפים בסיפוריהם המעידים, לדבריהם, כי המוות אינו חידלון.

ד''ר ריימונד א. מודי, רופא צעיר המתמחה בפסיכיאטריה ובעל תואר בפילוסופיה, מביא עדויות של אנשים אשר ''ראו את המוות''.חולים קשים או פצועי תאונה - שהוכרזו מתים אך נשארו בחיים כ''ניסים רפואיים''. הם מספרים על נסיונם בווריאציות שונות, אך אלמנטים מסויימים משעות או רגעי ,הפטירה'' חוזרים בכל הסיפורים - מנהרה פילה, ור גדול וחזק שהיה יישות שופעת אהבה ללא קץ.

היישות דיברה עימם בדרך של העברת מחשבות. הם ראו את כל קרוביהם וידידיהם שנפטרו לפניהם באים לקראתם, הם ראו תמונות מהירות אך ברורות, מחייהם, וכולם, בלי יוצא מן הכלל, היו מסוגלים לראות ולשמוע את הנעשה סביב גופם הגשמי שעזבו ''למטה''.
כולם סיפרו פרטי פרטים על שולחן הניתוחים עליו '' נפטרו'' או על המכונית המרוסקת בה ''נהרגו'', פרטים מדוייקים עד לפרט הרפואי הקטן ביותר, והרופאים שטיפלו בהם אינם מבינים איך קלטו אותם בזמן שהיו ''מתים'' לפי כל כללי הרפואה ללא דופק, ללא נשימה, וללא גלי מוח.
''ידעתי שאני נפטרת'' סיפרה אישה ש''נפטרה'' אך לא יכולתי לעשות דבר, כי אף אחד לא שמע אותי. יצאתי מתוך הגוף, אין לי ספק בכך, כי ראיתי את גופי מונח על על שולחן הניתוחים ושמעתי את הרופאים ''מוותרים '' עלי, הרגשתי נורא, כי לא רציתי למות. פתאום ראיתי אור. הוא היה עמום תחילה אך התחזק. זה היה אור עצום, קשה מאד לתאר אותו. הוא עטף את הכל, אך לא סינוור אותי ויכולתי להמשיך לראות את חדר הניתוחים. כשהאור הגדול היה עלי - או נכון יותר, כשהייתי בתוכו - לא הבנתי מה קורה, אך כשהאור שאל אותי אם אני מוכנה למות, היתה לי הרגשה כאילו שאני מדברת עם אדם. זה היה האור שדיבר...שתקשר.
ידעתי שהאור יודע שלא הייתי מוכנה למות. הייתה לי הרגשה כאילו אני נבחנת. הרגשתי כ''כ טוב. הרגשתי בטחון ואהבה. קשה לתאר וקשה להסביר...''

הנשמה לפי ה''חיים'' חודרת לגוף הפיזי ברגע הלידה וקשורה אליו עד למוות, שאינו אלא כהסרת בגד מגוף.לעיתים הנשמה יוצאת מן הגוף, במיוחד בעת שינה עמוקה ובמצב של חוסר הכרה. אולם בניגוד למוות, במצבים אלו היא עדיין מחוברת לגוף ביוט דק של אנרגיה.


''וזכור את בוראיך בימי בחורותיך, עד אשר לא יבואו ימי הרעה, והגיעו שנים אשר תאמר אין לי בהם חפץ

(אלו ימי הזיקנה)

...עד אשר לא ירתק חבל הכסף... וישב העפר על הארץ כשהיה, והרוח תשוב אל האלוקים אשר נתנה...''


תורת ישראל, אשר הקדימה את המדע - מעצם היותה על אנושית, לא רק ידעה שיש חיים לאחר המוות, היא גם גילתה לעמנו את אשר עצית להתרחש עם האדם לאחר מות הגוף! מתוך אין ספור פרטי מידע שבתורה, נצטט כאן מתוך התורה שע''פ מספר משפטים אשר האחרון שבהם נוגע לעניננו הגדר מעט המכיל את מרובה.

''הסתכל בשלושה דברים - ואין אתה בא לידי עבירה.

דע מאין באת, ולאן אתה הולך, ולפני מי אתה עתיד ליתן דין וחשבון. מאין באת, מטיפה סרוחה. ולאן אתה הולך, למקום עפר רימה ותולעה.


ולפני מי אתה עתיד ליתן דין וחשבון, לפני מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא.''

(אבות ג,ד).

בזוהר הקדוש (בראשית ריח.)


''בשעתא דאשלימו יומי דבר נש לאפקא מעלמא, איתייהיב רשות לבר נש למחמי מה דלא הוה ליה וכו''


כלומר - בשעה שנשלמו ימיו של האדם לצאת מו העולם, ניתנת רשות לאדם לראות מה שלא היה לו רשות לראות בעודו בחייו.

ידוע שגילויים עליונים משולים לאור. וראה בספר הישר(שער יד)

''והעולם הבא הוא רחב בלא קצוות.. אורה גדולה אשר לא תדמה לאור העולם הזה.''


ועוד ראוי לציין כאן מדברי חז''ל -

'' הרי הוא אומר, '' כי לא יראני האדם וחי(שמות ל''ג)''
בחייהם - אינם רואים, אבל רואים הם בשעת מיתתן''. (במדבר רבה סוף נשא)


ועוד אמרו חז''ל -

'' כיוון שבא האדם ליפטר מן העולם, נגלה עליו הקדוש ברוך הוא...'' (ילקוט שמעוני איוב תתקכ''ב)
מידע נוסף באתר: http://electronicsandstuff.net/gilgul.html
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב