גלגול נשמות-כנראה שמוות זה לא תחנה סופית
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

גלגול נשמות-כנראה שמוות זה לא תחנה סופית 

מאת    [ 08/06/2009 ]
מילים במאמר: 422   [ נצפה 3559 פעמים ]

 
 
המדע טוען שיש חיים לאחר המוות על ידי מספר הוכחות כמו מוות קליני שההגדרה המדעית למוות היא דום לב, אין גלי מוח, אין אספקת חמצן לתאי מוח, ירידה בטמפרטורת הגוף, ושיתוק עולם התחושות.

הוכחה ראשונה היא מוות קליני
כל מי שעבר מוות קליני מספר על חוויה דומה ועל זה שהוא מסוגל לדעת את כל הנעשה סביב לגופו המונח למטה כולל מי שהיה עיוור כל חייו ומספר לאחר חזרתו לחיים את הטיפולים שעשו לו ואת צבע הבגדים של האנשים שטיפלו בו ועוד, בגמרא מסופר על רב הונא שעבר מוות קליני ושב לחיים (ראש השנה יז,א).

הוכחה שנייה שהיא איסור עפ''י התורה היא סיאנס
על ידי תזוזת כוס על לוח אותיות וכך אפשר להוריד נשמה ולשאול אותה שאלות, בתנ''ך מוזכר שבעלת האוב העלתה את נשמתו של שמואל הנביא (שמואל א כח,יא), גם בגמרא מובא שאונקלוס העלה את טיטוס, ובלעם, ופושעי ישראל כדי לשאול אותם שאלות (גיטין נו).

הוכחה שלישית היא גלגול נשמות
יש נשמות שחוזרות לעולם ונולדות שוב בגוף אחר כולל אצל גויים, אצל הדרוזים למשל זה קורה הרבה ולפיכך הם לא עושים מצבות למתיהם בגלל שהם מאמינים שהם יחזרו שוב לעולם בגלגול, לחזור בגלגול זה עונש, לבן אדם יש שלוש הזדמנויות לחזור בגלגול בתור אדם ולתקן, אם בן אדם לא מתקן בפעם שלישית אז הוא חוזר בתור בעל חי צומח או דומם שנאמר ''על שלושה פשעי ישראל ועל ארבעה לא אשיבנו'' (עמוס ב,ו).

הוכחה רביעית היא היפנוזה
זהו תהליך בו המהופנט חוזר לגיל הילדות או לקודם זמן הלידה, ועל ידי זאת נחשפים פרטים מזיכרונו שלפני הלידה עד גלגולים קודמים שעבר.

הוכחה חמישית היא דיבוק
רוח של אדם מת החודרת אל גופו של אדם חי ומדברת מתוך גרונו, במדרש תלפיות נאמר ''שרוחו של רשע הולכת נע ונד בתוך כף הקלע, וכשהרוח נכנס בגוף של האדם אין השטן יכול לשלוט בו ולהזיקו'', הוכחה נוספת היא תקשור במחשב עם ילדים אוטיסטים באמצעות לוח אותיות שמצביע הפגוע מוח על האותיות המתאימות דרכם הוא מביע את עצמו, וכותב מסרים עליונים מעולמות עליונים, יש מספר בתי משפט באמריקה שמקבלים עדות הניתנת בתקשורת תמיכה כעדות בבית המשפט, ועל זה כתוב בגמרא ''מיום שחרב בית המקדש נתנה נבואה לשוטים ותינוקות'' (בבא בתרא נג עין יעקב).

הוכחה שישית לחיים אחר המוות היא חלומות
כאשר בן אדם ישן שולטת הנשמה הרוחנית על גופו שנמצא במצב שינה, האדם שחולם שהוא נופל ממקום גבוה או רודפים אחריו או שמכים אותו אז הכאב והבהלה והפחד זו הנשמה שלו שמרגישה ולא הגוף כי הגוף נח לו במיטה, זה מוכיח שהאדם שיקבל ייסורים בעולם הבא אז את הכאב הוא ירגיש בנשמה שלו בדיוק כמו הכאב שהוא מרגיש בגוף . אפשר לקרוא עוד בנושא ונושאים נוספים בתחום בכתובת : http://electronicsandstuff.net/gilgul.html
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב