קישוט רכב לחתונה - איך הכי טוב לעשות?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

קישוט רכב לחתונה - איך הכי טוב לעשות? 

מאת    [ 09/05/2009 ]
מילים במאמר: 1152   [ נצפה 5528 פעמים ]

 
 

בשעה טובה החלטתם להתחתן. מצפה לכם כעת מסע רצוף תחנות בדרך הארוכה אל היום השמח. במהלך המסע הארוך תבדקו אולמות וגני אירועים, תטעמו מנות בחברות קייטרינג, תקשיבו לתקליטנים, תעקבו אחר צלמים, תלגמו משקאות אלכוהוליים, תמדדו שמלת כלה, הופעה לחתן, נעליים וטבעות, תבדקו אטרקציות שונות ותחליטו על עיצוב האירוע.

החתונה מורכבת מאלמנטים רבים השלובים זה בזה והיא נמשכת כחמש שעות, אולם על כל שעה יש להשקיע חודש בתכנון ובדיקה. רק דבר אחד קטן אל תשכחו - קישוט רכב החתונה שלכם. נסיעה ברכב חתונה מקושט באלגנטיות מהווה למעשה הכרזה שלכם לעולם על נישואיכם הקרבים. נסיעה ברכב חתונה ללא קישוט אינה מייחדת אתכם ואינה מושכת מבטים. קישוט רכב לחתונה מהווה פרומו לחתונה הממשמשת ובאה. מין קדימון המושך תשומת לב מצד נהגים והולכי רגל.

ישנן דרכים רבות של קישוט אוטו חתן כלה, וגם בתחום הצר הזה ישנם עיצובים חדשניים ויצירתיים לצד עיצובים מסורתיים ומיושנים. קישוט רכב לחתונה בפרחים טריים איבד מקסמו ובשנים האחרונות הוא פחות פופולארי. להתאמת קישוט מכונית החתונה לצבע הרכב יש משמעות רבה. אם רכב החתונה הוא בצבע לבן כל צבע שנקשט אותו ייראה מואר וצבעוני.

מכונית מקושטת לחתונה מקבלת תשומת לב רבה ואנשים מבינים את החשיבות בהתאמה אסתטית של הרכב המקושט לשאר האלמנטים בחתונה. חתונות רבות מבוססות סביב נושא או צבעים המתואמים עם כל היבטי העיצוב של החתונה. לדוגמה, אם סגול או צהוב נבחרו כצבעי הנושא המובילים (וילונות, שולחנות, פרחים, הזמנות וכדומה) תוכלו לקשט את רכב החתונה שלכם באותו צבע. בחירת רכב חתונה מתאים במידה ואתם כבר נוהגים ברכב מרשים, אין לכם בעיה.

האפשרות השנייה היא להשיג רכב מפואר בקרב חברים או בני משפחה.

האפשרות השלישית (כאן כבר תצטרכו לשלוח את היד לכיס) לשכור רכב מנהלים שישמש אתכם כרכב חתן כלה. את הרכב שתשכרו תוכלו לקשט בעצמכם או להיעזר בשירותי מומחים לקישוט מכונית החתונה שלכם.

אפשרות נוספת היא לשכור לימוזינה מפוארת כרכב חתן כלה (קדילאק, פורשה, רולס רויס, ג'יפ האמר מפואר או כל ג'יפ מרשים ונוצץ אחר) ולהשתמש בה כרכב חתונה מרשים ומנקר עיניים. בדרך כלל משכירי הלימוזינות מספקים אותן כשהן כבר מקושטות. לעיתים ניתן לקשט את הלימוזינה בעצמכם או להביא מומחה לקישוט רכבים לחתונה שיעשה את העבודה.

הגעה בלימוזינה מפוארת לחתונה עושה רושם ומפנקת את החתן והכלה בפינוק חד פעמי מדהים. אם החלטתם שלא לשכור לימוזינה מפוארת כרכב לחתונה שלכם, תוכלו להיעזר בחבריכם לקשט את רכב החתונה כיד הדמיון הטובה עליהם, ובלבד שיהיה ניתן לזהות שמדובר ברכב לחתן כלה.

הכינו את רכב החתונה אל תשכחו בבוקר החתונה לשטוף את רכב החתונה היטב מבפנים ומבחוץ. קחו אותו למכון שטיפה והבריקו אותו היטב. בשמו את מכונית החתונה שלכם בריח האהוב עליכם וכעת תוכלו לעבור למלאכת הקישוט. קישוטים לרכב החתונה - עשו במו ידיכם קישוט רכב לחתונה הוא מלאכה די פשוטה והוא אמור להיעשות ע"י מומחים בתחום קישוט מכוניות, אולם אין זה פוסל את האפשרות לקשט בעצמכם את רכב החתונה שלכם.

תוכלו לקשט את רכב החתונה בפרחים שתרכשו בחנות (לא הכי מומלץ כיוון שהם עלולים להפריש נוזלים), תוכלו להתפרע עם בלונים (גם לא מומלץ - האוויר שלהם נוטה לברוח) ופחיות שתייה קשורות ומרעישות מאחור, תוכלו למתוח סרטים צבעוניים ועליהם פונפונים (הכי טוב). מומלץ להדק היטב את הסרטים לנקודות העיגון ברכב החתונה כדי שקישוט הרכב לא יתעופף וייעלם בזמן הנסיעה.

חשוב שהנסיעה באוטו חתן כלה תהיה מתונה כדי שקישוט הרכב יחזיק עד סוף הערב. אם תעדיפו יצירה מקצועית ומרשימה יותר, תוכלו לקשט את רכב החתונה שלכם בעזרת שירותי קישוט רכבים לחתונה בבית הלקוח. קישוט רכב לחתן כלה באמצעות שירותי קישוט אמנם עולה כסף, אולם הערך המוסף והתוצאה המרשימה שווים כל שקל.

קישוט מכוניות לחתונה - כיצד באמת עושים זאת?

קישוט מכונית אינו מצריך תואר שני בהנדסת רכב אבל יש צורך בחוש אסתטי מסויים. מספר ימים לפני החתונה היכנסו לחנות מתנות ורכשו סרטים צבעוניים רחבים המיועדים עבור קישוט מכוניות לחתונה. רצוי לבחור בשני צבעים לכל היותר. תכננו מראש כיצד תקשטו את רכב החתונה ובאילו אלמנטים תשתמשו. בבוקר החתונה שטפו היטב את מכונית הכלולות שלכם.

חפשו מקום מוצל ושקט והתחילו במלאכת הקישוט של האוטו בהתאם לתכנון המוקדם. הקפידו לחזק היטב את הסרטים ובדקו היטב את עוצמת הקשירה. סיימתם לקשט ולעצב את רכב החתן וכלה שלכם? צלמו את עצמכם מספר תמונות "על אזרחי" עם מכונית החתונה המקושטת. כעת תוכלו להמשיך בעיסוקיכם.

קישוט רכב חתן כלה בעזרת שירותי קישוט בבית הלקוח

קישוטי רכב חתן כלה נעשה ע"י מספר בעלי מקצוע. מעצבי פרחים המעצבים את הפרחים באולם ומעצבי אירועים נוהגים ליטול על עצמם גם את מלאכת קישוט רכב החתונה. בד"כ הנטייה הטבעית שלהם היא להשתמש בפרחים ובסרטים צבעוניים. מעצבי אירועים יודעים את מלאכת קישוט המכונית והם נוטים ליצור התאמה ושפה עיצובים אחידה בין עיצוב האולם לבין עיצוב וקישוט רכב החתונה.

אם מעצב האירועים שלכם אינו זמין להגיע לביתכם ולקשט את מכונית החתונה שלכם, חפשו באינטרנט חברה המציעה ערכות לקישוט רכבים לחתונה כך שתוכלו לבחור את קישוט הרכב הרצוי לכם.

במקביל התעקשו על כך שמקשט רכב החתונה שלכם יגיע לקשט את האוטו במקום ובשעה הנוחה לכם, בין אם רכב החתונה ממתין במספרה, בביתכם או בכל מקום אחר. אם אין לכם זמן להשקיע במשימת קישוט רכב החתונה, הזמינו שירותי קישוט רכב לחתונה בבית הלקוח ותיהנו מזמן פנוי ומהתוצאה המוגמרת. קנו ערכת קישוט רכב לחתונה וקשטו לבד אם אינכם יודעים את מלאכת קישוט רכב החתונה, רכשו ערכת קישוט רכב לחתונה והחיים יהיו קלים יותר.

כאשר אתם רוכשים ערכת קישוטי רכב, אתם יכולים לקשט את רכב החתונה בזמן המתאים לכם ולחסוך את עלות שירותי קישוט רכב החתונה. ניתן למצוא ערכות קישוט לרכב חתונה בחנויות המתמחות במכירת סרטי קישוט או לחפש באינטרנט חברות המייצרות ערכות קישוט למכונית החתונה. קישוט רכב לחתונה - המלצות וטיפים אם בחרתם לקשט בעצמכם את מכונית החתונה שלכם להלן מספר המלצות:

1. בחרו תחילה את רכב החתונה והנהג שיסיע אתכם.

2. רשמו לפניכם את המוטיבים המרכזיים בעיצוב מקום האירוע ו/או שמלת הכלה. בהתאם למוטיבים הללו תוכלו לבחור את צבעי קישוט רכב החתונה והדוגמה הרצויה. גשו לחנות המתמחה במכירת סרטי קישוט צבעוניים ורכשו סרטים רחבים (שילוב של שני צבעים לכל היותר). תוכלו להוסיף גם סרטים צרים יותר, אך הקפידו שגם אלו יהיו באותם צבעים.

3. בבוקר האירוע שטפו היטב את רכב החתונה. לאחר שטיפת הרכב התחילו בנחת במלאכת קישוט רכב החתונה.

4. מומלץ שלא להשתמש בניירות דבק בקישוט מכונית חתן כלה. הם נוטים להשאיר את הדבק על הצבע. עדיף להשתמש בקשירות במקום בנייר דבק ולקשור סרטים ופונפונים לשתי מראות הצד, לידיות של הדלתות ולתא המטען. אם אתם יודעים להכין בעצמכם פונפונים גדולים, תוכלו להצמיד פונפון גדול לקדמת הרכב, פונפון נוסף לאחורי הרכב ופונפון אחרון על גג הרכב, רק וודאו שהפונפונים מחוברים היטב לסרטים הצבעוניים כדי שלא יתעופפו במהלך הנסיעה.

5. אם בחרתם להשתמש בפרחים קחו בחשבון שפרחים מסוימים עלולים להפריש נוזלים היכולים לצרוב את צבע מכונית החתונה שלכם. מומלץ גם שלא להשתמש בבלונים. האוויר שלהם בורח באיטיות ועד החתונה תגיעו עם רכב ועליו מספר גומיות שמוטות.

6. אם שכרתם רכב או לימוזינה שימו לב לפרטים בחוזה. ציינו בפני החברה שהרכב מיועד לחתונה ושימו לב אם אין עליכם מגבלות קישוט לרכב. מספר חברות מספקות את הרכב או לימוזינת החתונה כשהוא כבר מקושט.

7. זכרו שמדובר בשואו של 5 שעות וזהו. קחו הכל בקלות ותיהנו.

למידע נוסף אודות קישוט רכב לחתונה היכנסו לאתר "הפונפון" - קישוט רכב לחתונה.

המאמר נכתב ע"י "הפונפון":
קישוט רכב לחתונה בבית הלקוח,
ערכות קישוט רכב החתונה,
קישוט רכב מתנה / הפתעה

לפרטים נוספים ולהזמנות קישוט רכב לחתונה צרו קשר טלפוני:
054-4929395
או בקרו באתרנו: http://www.haponpon.co.il

מחפשים קישוט רכב - קישוטי רכב - קישוט מכוניות לחתונה - קישוט מכונית - קישוט לרכב - קישוטים לרכב - קישוט רכב חתן כלה ?
הפונפון - קישוט רכב לחתונה. לשירותכם!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב