קריסטלים תומכים.
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

קריסטלים תומכים. 

מאת    [ 04/02/2009 ]
מילים במאמר: 460   [ נצפה 1603 פעמים ]

 
 


לעתים עבודה בשילוב קריסטלים, פרחי באך, צבעים, אסטרולוגיה, קריאה בכף יד וכו'.. איננה מובנת ואף נותנת תחושה כי האדם הנעזר בשיטות אלו מפסיק לקחת אחריות על חייו או אפילו מתחיל להאמין באמונות שונות ה"מרחיקות "אותו מעצמו.

בכדי להרחיב על הנושא החלטתי הפעם להשוות בין הכלים המוזכרים למעלה לבין הרפואה המערבית, המכונה לרוב "הקונבנציונלית", אשר ברמה מסוימת "מנשלת" את אחריות המטופל מן התהליך עצמו - מגופו ,מנפשו ומדרך הריפוי הטבעית של הגוף. כך אנו פוגשים אנשים רבים חסרי אונים הפונים לרופא בשאלה: "ד"ר מה שלומי?".

חשוב להדגיש , שאין פה עניין כנגד הרפואה המערבית , אלא דגש על חשיבות הריפוי הטיבעי.

מטרתה של הרפואה האלטרנטיבית הנה לעורר את מודעותו של האדם לגופו ולנפשו על מנת שיקח אחריות על עצמו. כאשר אדם מבקש לפתור קונפליקט או בעיה הקיימת בו ולא מנסה להשתיקה על ידי שימוש במשככי כאבים או בכימיקלים המזהמים את גופו לאורך זמן, כאשר הוא מנסה לפתור את הבעיה בדרך התבוננות עמוקה על חייו, ישנה אפשרות ואף פוטנציאל לצמיחה אישית של אותו אדם, מתוך ההבנה שתהליכי החיים מטרתם בסיכומו של דבר להצמיח אותו ולא להחלישו או להזקינו.

מחלות רבות מיוחסות לחתך גילאים, ללא ניסיון להבין את תגובתו של הגוף בהתאם למצב הנפשי של החולה.
בכל מקרה ומקרה, ניתן למצוא קשר בין מצב פיזי לנפשי ,ללא קשר לגיל האדם.

לדוגמא: כאבי פרקים (השכיחים בגילאים מבוגרים) מסמלים את הפחד משינוי ואת חוסר הגמישות בחיים. כאבי השיניים ישקפו את ההתמודדות עם הגורל והקארמה, הכבד יסמל את הכאבים הפנימיים והכעסים ,שלא באים לידי ביטוי ואילו כאבי המחזור יזמינו מבט אל הצורך להתבונן פנימה ולהקשיב למקצב הפנימי של הגוף.. זוהי רשימה חלקית בהחלט, כאשר מהותה היא לקיחת אחריות ונתינת הדעת למצבנו ולתפקודנו בחיים.

דרך נוספת לעבודה עצמית ,היא התבוננות אישית על כל אדם ואדם ,אשר תגלה נטייה לחולשה באזור מסויים בגופו. לעתים נוכל למצוא נטייה זו כחלק משושלת משפחתית, ואז נוכל ללמד את האדם לשים דגש וללמוד על נטיותיו, הן במישור הפיזי והן במישור הנפשי. לדוגמא, אדם אשר יודע כי יש לו חולשה מסויימת בכליות, יקפיד במישור הפיזי על שתיה מבוקרת ורבה יותר ועל מזון המועיל לכליות. במישור הנפשי יוכל אותו אדם לשים דגש רב יותר לגבי עוצמתו האישית, ליכולת שלו לעשות בחירות נכונות ועוד.

ליווי הקריסטלים בדרך הריפוי העצמית.

הקשר עם הקריסטלים נעשה תוך כדי מודעות וניתן לכנותו כקשר- קשב לעצמי, תוך שילוב הקריסטלים בחיינו כתומכים באיזון וייצוב תדרים (מלשון יציבות ). מתחדדת יכולתו של האדם , לזהות מצבים מודעים בחייו. כשימוש אישי , כאשר אדם , אוסף ל"חיקו" קריסטל כלשהו אשר ילווה אותו במשך היום ,

הוא מחזיר לעצמו ,באופן מודע את הכוח לריפוי העצמי, בשיתוף עם כוחות הטבע.

הקריסטלים מעודדים התפתחות של מודעות עצמית, אהבה עצמית, העצמה עצמית ולקיחת אחריות אישית על תהליכי החיים. הם יעזרו לחיבור לאנרגיית מרפא (הילינג) ויעזרו "להרמן"- להביא מצבים נפשיים ופיזיים להרמוניה ולאיזון.

ככל שנהיה מודעים יותר ללמוד את שפת ההתפתחות האישית שלנו, נוכל לחיות חיים שלמים, שמחים, בריאים ומאוזנים יותר.

טל מוזס - גאלה - בית להתפתחות מודעת בכפר הירוק 03-5470737.
http://www.gala-school.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב