איך להצליח עם גברים
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר

איך להצליח עם גברים 

מאת    [ 11/12/2008 ]
מילים במאמר: 1474   [ נצפה 23754 פעמים ]
מאמרים


 
 

הרשם כעת לרשימת התפוצה!
קבל דיוור אוטומטי של מאמרים חדשים
בנושאי חינוך ולימודים
דואר אלקטרוני:

 מאמרים אחרונים מאת יואב ברנזון
   זוגיות של בעלות היא זוגיות מדכאת - מדוע ומהי האלטרנטיבה?
   פרדיגמה של מסכנים: לא מגיע לי הוא דפוס קורבני בדיוק כפי שמגיע לי הוא דפוס מקרבן
   מי שאיבד את האמונה והתקווה בסגנון חייו הנוכחי חייב ליצור לעצמו אלוהים חדש
   האם לחיים יש משמעות גדולה? באיזה שקרים מלעיטים אותנו מינקות? מה מחכה לנו בסוף?
   מהו תדלוק חיצוני ומדוע הוא מסוכן ובעייתי?
   מדריך נבוכים לרווקה המודרנית
   חשוב לעשות תיאום ציפיות זוגי אחרת פער הציפיות יוביל לגירושין
   חושבים לפתח רעיון - מהו היתרון הישראלי וכיצד הוא יסייע לכם להצליח?
   מהי הההגדרה האמיתית להתמכרות והאם התמכרות היא דבר אובייקטיבי או סובייקטיבי?
   משבר גיל ה-40: בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא
   נשים עומדות לשנות מהיסוד את מוסד הנישואים - אילו שינויים צפויים במוסד הזה בשנים הקרובות?
   אהבה רומנטית היא אמיתית אך גם שקרית - מהי הפיקציה הקשורה באהבה רומנטית?
   מדוע אנשים שמוחקים את עצמם למען הזוגיות הם דווקא בעלי הסיכוי הגבוה יותר להתגרש?
   מהו ההבדל בין פסיכולוגיית אשמים לפסיכולוגיית מנצחים?
   קורבנות היא שיטה שקרית שמטרתה לנצח מתוך עמדת חולשהשלום לך,
מדריך זה נועד להנחות אותך להצלחה רומנטית, בקלות, במהירות ובצורה אפקטיבית. הוא מעניק לך את התמצית, את העיקר, את המהות של הצלחה רומנטית בצורה מאורגנת, מדעית ומדוייקת להפליא.

אז בוא ניגש ישירות למלאכה...

כדי להצליח עם גברים בקלות וביעילות עלייך להקפיד על 5 תנאים ברורים והכרחיים:


התנאי הראשון: הופעה
אישה צריכה למשוך גברים כדי שגברים ירצו בה ויחשקו בה. עבור גברים, אישה היא בראש ובראשונה מושא של תשוקה, הערצה ומשיכה פיזית וצורנית.

לכן, ללא הופעה נכונה ומתאימה, הסיכויים שלך להצליח עם גברים הם נמוכים מאוד, והגברים שבכל זאת ירצו בך יהיו מן הסתם הגברים הפחות שווים.

בחורה מושכת - מושכת אליה את העיניים של כל הגברים השווים. בחורה מוזנחת - לא קיימת עבור גברים.

הופעה חיצונית היא משהו פשוט מאוד לשינוי. לא צריך להיות יפהפיה כדי למשוך גברים וממש אין צורך להשקיע בכך יותר מדי. כל מה שצריך הוא להקפיד על 3 כללי הזהב:

אחד, טיפוח

שתיים, סקסיות

שלוש, הקפדה


טיפוח אומר להשקיע באופן קבוע בתסרוקת אופנתית ונשית ובצבע שיער תואם, בעור פנים נקי ובריא ובציפורניים מטופחות. איפור הוא רק אפשרות, ועבור רוב הגברים הוא אינו הכרחי אלא רק בגרסה קלה ועדינה ביותר.

סקסיות זה בעצם להקפיד שתמיד יהיה אלמנט פרובוקטיבי, נשי ומושך בהופעה, כלומר או מחשוף נדיב או רגליים חשופות. לצורך כך ניתן ללכת בחצאיות קצרות, בשמלות מתנפנפות ובחולצות מחשוף.

הקפדה פירושו לא לצאת מהבית מרושלת, מזיעה או מוזנחת, אלא תמיד מוקפדת ומבושמת ותמיד מאובזרת ומצוידת באביזר מיוחד ויפה כמו שעון מיוחד, עגילים עדינות, שרשרת ארוכה או משקפי שמש ורודות.

הרעיון הוא להקפיד על הופעה נשית - גם בביגוד, גם באביזרים, גם בבישום וגם בצבעים. נעליים גבריות, מכנסיים גסות, חולצות סגורות, שיער מוזנח, ריח זיעה - כל אלה נעלמים לתמיד. במקומם חשוב להקפיד על אלמנטים נשיים, עדינים, רכים וחמודים.

בקיצור,

טיפוח ההופעה החיצונית של האישה היא הנשק הבסיסי והחשוב ביותר שלה כדי להצליח עם גברים. עבור גברים, אישה היא הפרס והצייד של גברים מתחיל תמיד, אבל תמיד, בהופעה החיצונית של האישה ולא באופי או באישיות שלה.

וזכרי, אצל הגברים ההופעה שלך היא הדבר הקריטי. הדבר הראשון שגבר רואה הוא המראה של האישה. ההופעה שלך קובעת 90% מההצלחה שלך עם גברים - אז תשקיעי בזה בחכמה ותראי שתקצרי מזה מחמאות והצלחות רבות.


התנאי השני: תקשורת

הדבר השני שגברים רואים אצל נשים זה התקשורת, האופן שבו את מדברת ומתנהגת. הרעיון הוא פשוט. תתחילי להיות נחמדה, עדינה ונעימה כי זה מושך גברים וזה יוצר אצלם תחושה טובה. הטעות הבסיסית של נשים רבות היא שהן מתנהגות ומדברות בגסות, בכוחנות, בעצבנות, במתח, בתנועות ידיים חריפות וחדות ובצורה שיוצרת מייד רתיעה, חשש וחוסר נעימות אצל גברים.

גברים מצפים מנשים להיות שונות מהן - כלומר נשיות ועדינות. תקשורת נשית פירושה לא להיכנס לעימותים, לא לריב ולא להתווכח כמעט בכלל, לחייך הרבה, לוותר כשזה לא חשוב, להתאזר בסבלנות, לבוא מגישה יותר הומוריסטית וקלילה ולהוציא מהגבר את הרכות שבו ולא את הנוקשות והכוחנות שבו.

בקיצור,

כשאת נחמדה ונעימה את גם חמודה ומושכת וגם משדרת המון נשיות וחולשה - שלגברים זה עושה המון ויוצר רצון לעטוף, להגן ולעשות הכל בשבילך.


וזכרי, תקשורת נעימה ונשית היא תקשורת מרגיעה ולא מלחיצה. תקשורת שיוצרת נעימות ולא מתח, ביקורת או כעס. תקשורת שגורמת לגבר להרפות מעט ולחייך.התנאי השלישי: פנימיות
הרעיון כאן הוא יותר להסתכל על הפנימיות של הגברים ופחות על החיצוניות שלהם. הסתכלות חיצונית היא הסתכלות גברית, והיא אינה מתאימה ואינה משרתת את האינטרסים והצרכים של נשים.

לכן, נשים שמסתכלות רק על החיצוניות של הגברים - עושות טעות קשה. רובן דרך אגב אינן מתחתנות או שהן עושות בחירות רומנטיות גרועות. הסיבה לכך היא פשוטה, זה לא שאת צריכה להתפשר על בחור שנראה רע. ממש לא. כל הרעיון הוא להתחבר לגבר קודם כל מהבפנים ורק אחר כך אל הבחוץ.

אישה שמתאהבת בפנימיות של הגבר, כבר כמעט ולא רואה את החיצוניות שלו, וכמעט שום דבר כבר לא מפריע לה בהופעה שלו. לעומת זאת, בחורה שמייד פוסלת גברים רק בגלל המראה שלהם היא אישה גברית ושטחית שאינה מסוגלת להתחבר לגברים רגשית אלא רק פיזית וחיצונית. היא תיפול עם הרבה גברים, ובסופו של דבר היא תישאר בודדה, כי היא אינה מחפשת אהבה אלא רושם ויש לה בעיה עם הנשיות שלה ועם הפנימיות שלה שממנה היא מנותקת.

אצל נשים, הצורך באהבה ובחום הוא גדול הרבה יותר מאשר אצל גברים. לכן, הפנימיות היא אחד מסודות ההצלחה של נשים עם גברים. חפשי לך גבר שעושה לך טוב על הנשמה, שאיתו את מרגישה את, שאכפת לו ממך ושהוא באמת טוב לב. חפשי לך גבר שמעריך אותך ומסוגל לתת לך. גם אם בהתחלה הוא לא יהיה בדיוק לפי הטעם שלך - אל תפסלי אותו כל כך מהר. אם תתחברי אליו פנימית ורגשית, את תגלי מהר מאוד שהטעם החיצוני שלך בגברים משתנה מעט, שכל העניין החיצוני פחות חשוב לך ושהאהבה ממלאת אותך.

בקיצור,

עזבי את החתיכים ותתחילי להסתכל פנימה על הגברים הנחמדים והטובים. החתיכים ינצלו אותך ויזרקו אותך. הנחמדים והטובים יהיו איתך תמיד, יאהבו אותך במצבים שונים ויבנו עבורך חיים שלמים, בית, משפחה וילדים.


התנאי הרביעי: אמון

רוב מכריע של הנשים הבודדות הן נשים חשדניות. הן מתוחות, אימפולסיביות, סגורות ומאוד לא סומכות על אנשים, במיוחד לא על גברים.

כדי להצליח עם גברים עלייך להתחיל לפתח גישה חדשה, מאמינה וחיובית יותר על גברים. אחרת, כל חייך תהיי ותישארי משרתת.

גישת המשרתת היא גישה של אישה עצמאית מדי, חשדנית, סגורה ובודדה. את הכל היא עושה בעצמה כי היא לא סומכת על אף אחד, אפילו לא על עצמה.

היא צדה גברים, מתחילה איתם, מחזרת אחריהם באגרסיביות, מנסה לשנות אותם, מצפה מהם להכל ומתאכזבת תוך שניות, יורדת על גברים, ביקורתית ולא מעריכה שום גבר, בטוחה שהיא מעל לכולם ושרק היא יודעת הכל, שופטת גברים ומחפשת אותם בפינות, מסרסת אותם ומחלישה אותם עד שלא נותר מהם כלום, בוחרת גברים חלשים ומסכנים כדי "להציל" אותם מעצמם, ותמיד - תמיד - נותרת מתוסכלת, לא מרוצה, דאגנית ולחוצה.

זכרי, אם את רוצה להצליח עם גברים עלייך להתחיל להאמין בהם. להאמין פירושו לסמוך עליו שהוא באמת יודע, לתת לו הזדמנויות רבות להוכיח את עצמו, לא לשפוט אותו ולבקר אותו באכזריות, להעריך אותו ולתת לו פידבק חיובי, להודות לו כל פעם מחדש על הדברים הטובים שהוא עושה בשבילך ובסך הכל להיות חברה טובה שלו ולהתחשב בו.

בקיצור,

אם תתחילי להאמין בגברים - גברים יחושו את הנעימות שקורנת ממך ואת העובדה שאת כייפית וסימפטית, והם יתחילו איתך יותר וירצו להישאר במחיצתך יותר. חשוב שתביני שגברים חשים בדיוק כמו נשים. גבר שלא מוערך על ידי אישה נרתע ממנה, נסגר מפניה, מסתיר ממנה את עצמו ונותן לה שאריות ממה שהוא יכול באמת להעניק לה.

אם לא טוב לך עם גבר, עזבי אותו. אבל אל תהרסי או תסרסי אותו, כי את מבזבזת את זמנך היקר. הדרך לליבו של הגבר לא עוברת דרך ביקורת, זלזול או פגיעה. היא עוברת דרך אמון, נעימות, רכות, סבלנות, אהבה, תמיכה ותודה.


השלב החמישי: מלכה

מלכה היא הגישה האולטימטיבית להצלחה של נשים עם גברים. אם תבואי מהגישה הזו - מובטח שיהיו לך חיים זוגיים טובים ונהדרים.

הבעיה מתחילה אצל נשים רבות שאינן מכירות את גישת המלכה אלא רק את גישת המשרתת. הן מעדיפות להתנהג כמו גברים, להתאמץ כל חייהן, להיות אקטיביות מדי, לעשות הכל ולא להשאיר לגבר שום תפקיד, לקחת גברים חלשים ולהחליש אותם עוד יותר, לנסות להיות אבירות על סוס לבן ולהציל גברים אבודים.

זו גישה גרועה והיא אינה מצליחה לעולם. זכרי, גבר מסכן או עלוב או לא יציב או מפונק צריך להציל את עצמו מעצמו. את לא תוכלי לעזור לו בכך.

אם את רוצה להיות מלכה, עלייך לחפש מלכתחילה גברים ולא ילדים. גברים שיודעים לדאוג לעצמם, שהם מסודרים בחיים, שהם יציבים ושהם בעלי מקצוע טוב.

מלכה היא אישה שיודעת מה היא שווה. מלכה היא אישה שלא מתפשרת על גבר לא בשל, חלש, מסכן או אבוד.

בקיצור,

תהיי מלכה אמיתית. חפשי לך גבר מסודר בחיים. אחד שיש לו מאיפה לתת. אחד רציני. אחד שיתן לך להרגיש מההתחלה מלכה ולא משרתת או אימא שצריכה לבנות אותו מאפס, לסגור לו את החובות, לקחת על עצמך את כל הבעיות שלו ולשלם במקומו.

אז מה היה לנו?...


דבר ראשון זו ההופעה, שצריכה להקרין נשיות ולהיות משכנעת, אסטטית, מטופחת ונשית. השקיעי בהופעה כי זה הדבר הראשון והחשוב ביותר אצל גברים. דבר שני זו התקשורת. פשוט תשני את עצמך ותתרגלי לדבר בנעימות, ברוגע, במתינות ובטונים נשיים, מתוקים ומעט ילדותיים. דבר שלישי, תפסיקי לחפש את החתיכים ותתחילי להעריך את הגברים הטובים, כי איתם יהיו לך חיים נפלאים. ברגע שתתחברי לפנימיות שלהם את תרגישי שונה, ואפילו לא תאמיני שפעם בזבזת את הזמן שלך על הגברים הכי יפים אבל הכי מגעילים. דבר רביעי, את חייבת להתחיל לחשוב בצורה חיובית על גברים, לתת בהם אמון, לתת להם להוביל אותך ולדאוג לך ולהפסיק להיות זו שעושה במקומם הכל כי את לא סומכת עליהם. ודבר אחרון, תהיי מלכה אמיתית ותעריכי את עצמך. כאישה, מגיע לך גבר שיתן לך חיים שלמים, ולא אחד שאת תתני לו, תשלמי עבורו ורק תביני אותו. תפקידו של הגבר הוא להזיע ולהתאמץ. תפקידך הוא להיות יפה ולהינות מהחיים. אז תהיי מלכה, ותני לגברים להתחיל איתך, לעשות את העבודה הקשה במקומך ולדאוג לכל הפרטים המעצבנים שעד היום התרגלת לדאוג להם בעצמך.

לפני סיום,


אולי זה נראה לך פשוט מדי, אבל זה לא. זה בדוק וזה עובד. תהיי נשית, תהיי יפה, תהיי רגועה ותעריכי את עצמך - והגבר הנכון יפול כפרי בשל לידייך, אפילו מבלי שתצטרכי יותר מדי להתאמץ לשם כך.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

מקור המאמר: Articles.co.il/יואב ברנזון

אהבת את המאמר? שתף בבקשה!

תגיות של המאמר:

תגובות למאמר:

 • ציטוט אקדמי של המאמר לפי כללי APA:
  ברנזון, יואב. (11/12/2008).  איך להצליח עם גברים. [גרסה אלקטרונית]. אתר מאמרים.
  נדלה בתאריך:25/04/15 מ:https://www.articles.co.il/article.php?id=30699

 • ציטוט אקדמי של המאמר לפי כללי MLA:
  ברנזון, יואב. "איך להצליח עם גברים" . [גרסה אלקטרונית]. אתר מאמרים. 11/12/2008
  נדלה בתאריך:25/04/15 מ:https://www.articles.co.il/article.php?id=30699

 •  מאמרים אחרונים בקטגוריה לימוד עצמי
    bullrtl דברים שכדאי ללמוד על החיים
    bullrtl החלף את אוצר המילים שלך ובכך החלף את הפיזיולוגיה שלך
    bullrtl עבודה בחול - איך להפוך למוכר מצטיין תוך 4 חודשים
    bullrtl לומדים מיומנות חדשה - הליכה על חבל
    bullrtl סדר עבודה במבחן
    bullrtl לימוד עצמי. סוף תקופת האוניברסיטה.
    bullrtl זהירות, חבר שהוא אויב!!!
    bullrtl איך לאמן את המוח שלך
    bullrtl למשמעות יום השואה במערכת החינוך
    bullrtl איך תצליחי ללמד את הילד שלך לדחות סיפוקים
    bullrtl ללמוד קורס חשבות שכר- כדי למצוא עבודה
    bullrtl כל המידע על מבחן יעל - מבנה הבחינה, ציוניה, דרכי הרישום ואפשרויות למידה
    bullrtl אסור לפספס ימים כשלומדים אנגלית!
    bullrtl מוטיבציה והגישה המנצחת בלימודי אנגלית
    bullrtl למידה חכמה בעזרת הטלפון החכם


   מאמרים נצפים ביותר בקטגוריה לימוד עצמי
     לימוד אנגלית חינם
     לימוד אנגלית-שיפור אוצר המילים בקריאה
     לימוד אנגלית באינטרנט חינם
     יהדות ארצות הברית וישראל במאה ה-21
     האנציקלופדיה העברית
     איך להצליח עם גברים
     מילון אבן שושן
     דפי צביעה לילדים
     כיצד ללמוד שפה חדשה
     איך להתחיל ללמוד אנגלית?
     איך להתעשר?
     מבחני תאוריה
     חמישה דרכים לשיפור יכולת דיבור באנגלית בחינם
     שיעורי לשון לבגרות: מהם בנייני הפועל? (הסבר ראשון)
     לשון לבגרות, שיעור נוסף בתחביר: סיכום משפט פשוט, משפט מאווחה, משפט מורכב


  מאמרים

  ©2014
  כל הזכויות שמורות

  מורנו'ס - שיווק באינטרנט

  אודותינו
  שאלות נפוצות
  יצירת קשר
  יתרונות לכותבי מאמרים
  מדיניות פרטיות
  רשימת כותבים
  כותבים מומחים
  עלינו בעיתונות
  מאמרים חדשים
  פרסם אצלנו
  לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
  כניסה למערכת
  יתרונות לכותבי מאמרים
  תנאי השירות
  הנחיות עריכה
  לבעלי אתרים:  מדיה חברתית:
  חלון מאמרים לאתרך
  תנאי שימוש במאמרים
  ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS
  כתיבת מאמרים

  מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב