טיפולי אקנה, פצעי בגרות בשילוב תוספי תזונה ייחודיים...!
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

טיפולי אקנה, פצעי בגרות בשילוב תוספי תזונה ייחודיים...! 

מאת    [ 15/11/2008 ]
מילים במאמר: 1133   [ נצפה 5200 פעמים ]

 
 

במשך מאות בשנים, טוענים מומחים כי הבריאות מתחילה ונגמרת במעיים. למערכת המעיים המתפקדת באופן לקוי משייכים סוגי סרטן שונים, דלקות עור, מחלות כבד, אקנה ואסטמה. התזונה המודרנית, המורכבת ממזון מעובד המכיל כמויות גדולות של חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, וחומרי שימור הינה בין הגורמים העיקריים לתפקוד לקוי של המעיים. ערכם התזונתי של ירקות ופירות שרוססו וזובלו בחומרים כימיים תורמים לדרדור והיחלשות של מערכת החיסון. צריכה של מזון מעובד ומתועש, פחמימות מזוקקות כסוכר קמח לבן חלב פרה (המכילים הורמונים) מזונות אלה הנטולים ויטמינים ומינרלים, מייצרים משקע רירי הפוגם בתפקוד המעי ומקטינים בצורה משמעותית את ספיגת אבות המזון בדופן המעי . על הקשר בין מזון לאקנה, אין תמימות דעים, אך רבים תולים את האשם באכילת אוכל שומני ומטוגן, מלוח, חמוץ וחריף. (ג'אנק פוד) ואף בהפרעה הנגרמת במערכת חילוף החומרים בגוף מתזונה החסרה במרכיבים חיוניים כמו: ויטמינים, מינרלים, מתכות חשובות, אנזימים וחומצות אמינו החיוניים להתפתחות רקמות העור.

ברוב המקרים מקורה של תופעת האקנה בחוסר איזון הורמונלי בגוף הנפוץ בעיקר בתקופות השינויים ההורמונליים האופייניים לגיל הנעורים, אולם, חשופים לתופעה לא פחות אנשים בתקופות עצבנות וחרדה (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונלי). יש המשייכים את תופעת האקנה כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות (הרפואה האלטרנטיבית והסינית קושרת בין המזון שאנו אוכלים לבין האקנה) וגורמים תורשתיים גנטיים. אין ספק כי תופעת ה"אקנה" מהווה מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד בעיקר בגיל הנעורים ומאוחר יותר גם אצל נשים וגברים בגיל מבוגר יותר עקב פעילות יתר של הורמוני המין הגבריים, (אנדרוגנים הקיימים גם בגברים וגם בנשים).

הלוקים באקנה, לא רק שסובלים מאי נוחות אלא גם מפגיעה קשה בדימוי העצמי. הטיפול הקונבנציונאלי באקנה הינו צריכה משולבת של משחות אנטיביוטיות לשימוש וטיפול חיצוני שאינו יעיל בטווח הארוך ונטילת תרופות /כדורים כמו: אנטיביוטיקה ורואקוטאן המחייב מעקב רפואי צמוד עקב תופעות הלוואי החמורות הנלוות בלקיחתו, על פי דעת רופאים : עייפות, ישנוניות ואף חולשה, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, כאבי פרקים ושרירים, ופגיעה בתפקוד הכבד שלעיתים אף מביא להחמרה במצב האקנה.

מצב העור משקף את מצבנו הבריאותי ונטילת תוספי תזונה היא דרך יעילה ןאידיאלית לספק את הרכיבים החיוניים לטיפוח העור. מחסור בחומרים אלו יגרום להארכת זמן ריפוי הנגעים ויעלה את הסיכון להשארות כתמים וצלקות.

הרפואה הטבעית בשילוב תכשירים פרא-רפואיים וטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור (טיפול ההורס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה), נותנת היום מענה לטיפול בעור אקנתי, עור עם פצעי בגרות, פצעים פצעונים, פרונקלים, עור מחוספס ומגורה, סבוריאה בפנים, וכתמים, כתמי אקנה/פוסט אקנה, שיקום וריפוי העור בלי התערבות תרופתית. ייחודם הגדול הוא שהשפעתם על הגוף מתונה ומאוזנת.

"מיץ אלוורה" וכמוסות שום וקורנית. שני צמחים מעולים המוכרים לאורך ההיסטוריה חוברו בנוסחה אחת מעולה. כל כמוסה שוות ערך לכ-1000 מיליגרם של שום טרי אשר הוכח במחקרים אחרונים כמסייע לשמירת בריאות טובה במערכת העיכול והדם. "ג'ל האלוורה לשתיה" מיוצר בלעדית מהחלק הפנימי, השקוף של עלה האלו ורה שהופרד ע"י מכשור ייחודי מהציפה הירוקה ונשמר על פי נוסחה המוגנת ע"י מספר פטנטים. תהליך הייצוב שומר על הג'ל מפני התחמצנות תוך שמירת כל 200 המרכיבים הפעילים שבו. המוצר בעל תו האיכות העולמי של המועצה המדעית הבינלאומית לחקר האלו ורה (International Aloe Science Council ) מוצר קרוב ככל האפשר לטבע. פעיל ומיוצב בעל תכונות זהות ב-100% לג'ל הטבעי ועם חיי מדף של לפחות 4 שנים. המאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA - האמריקאי ועוד ע"י כ-100 מדינות ברחבי העולם .

לשתייה של ג'ל האלוורה תכונות ייחודיות הנובעות ממגוון המרכיבים הטבעיים שבו: מאזן ומייצב את כל מערכות הגוף תומך טבעי של המערכת החיסונית, אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי, מספק ויטמינים, מינרלים, מתכות, אנזימים וחומצות אמינו. מגביר את פעילות הפיברובלסטים שהינם תאים הנמצאים בעור ומשתתפים ביצירת סיבים כגון קולגן ואלסטין החשובים ביותר גם להחלמת פצעים, בטוח לשימוש ואין לו תופעות לוואי ידועות. על ידי שתייה של ג'ל האלוורה עם כל המרכיבים החיוניים הללו שלרוב נעדרים מן התזונה שלנו, כולל 19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם ו-שבע מתוך שמונה החומצות שחיוניות שפשוט אינן ניתנות לייצור, מסוגל הגוף לקבל מספיק כדי לאפשר פעולה יעילה של מערכות אנזימים מורכבות ביותר, עמידות בפני מחלות ואף התגברות עליהן והתוצאה היא תחושה נפלאה של בריאות.

צמח הקורנית "Timus Vulgaris". צמח הקורנית מייצר חומרים הפוגעים בחיידקים ומטפלים בדלקות. חלקי הצמח בהם משתמשים הם העלים הפרחים וגבעולים צעירים. תכולת השמנים האתריים שבצמח, כולל חומר אנטי בקטריאלי ואנטי ספטי בשם :תימול - Thymol הופכים אותו לאחד מהצמחים המחטאים החזקים ביותר שישנם, זהו צמח קלאסי לטיפול במצבים דלקתיים וזיהומים. ביכולת החיטוי (אנטי ויראלי ואנטי בקטריאלי) של הקורנית מפחיתים את העומס החיסוני ומאפשרים לגוף להשתקם בקלות רבה יותר.

"שמרי בירה" - מומלץ בשימוש במצבי אקנה, אקזמה, ופרונקלים בעור. שמרי בירה מהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים, מהם 16 חומצות אמינו, לפחות 14 מינרלים שונים וויטמיני B (למעט ויטמין B12 ). בשל הרכב זה ניתן להסתייע בהם לאיזון/טיפול בבעיורת עור כגון: אקנה, אקזמה, פרונקלים- תהליך זיהומי הנגרם על ידי חיידק ספילוקוקוס אאוראוס, חיידק המתיישב בעור. שמרי בירה - מהווים את המקור הטבעי לקומפלקס B . בעלי השפעה של יצירת אנרגיה וחיוניות של הגוף, מסייעים בטיהור מחזור הדם ועוזרים על תקינות מערכת העצבים.

וכמומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות, בבני נוער ומבוגרים, אקנה בגב, אקנה בישבן, ובירכיים, אקנה על רקע הורמונלי, אקנה הריון, סבוריאה בפנים כתמים ופיגמנטציה העושה כדי להביא את הטוב ביותר בתחום עבור קהל לקוחותיי, חקרתי ומצאתי מוצרים טבעיים איכותיים ויעילים הנותנים מענה אפקטיבי לאקנה פצעי הבגרות.

מוצרים טבעיים ואיכותיים הניתנים בשילוב עם טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL ותכשירים פעילים, פרא-רפואיים המתאימים ביותר לאקלים הישראלי, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לאקנה, פצעי הבגרות. מאושרים ע"י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות.

טיפול חדשני לאקנה פצעי הבגרות בבני נוער ובמבוגרים המונע את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין וללא תופעות לוואי.

התוצאות מוכיחות כי ב-99% מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL לטיפול בעור שומני, או בעור יבש, סבוריאה שמנה או סבוריאה יבשה. – הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה פצעי הבגרות.

קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט).

יעילות הטיפול הפוטותרפי לטווח הרחוק.

הטיפול הפוטותרפי בטכנולוגיית IPL יעיל במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה. הטכנולוגיה יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים הנלווים לעור אקנתי,

יתרונות הטיפול הפוטותרפי לטווח הרחוק.

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירהלמעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

 

  www.iris-levy.co.il


איריס לוי -קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפולים פוטותרפיים בטכנולוגיית IPL - קרן  אור בבני נוער ומבוגרים, טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה -מינוציקלין וללא תופעות לוואי. 09-7969125 0502777267

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב