אקנה קוסמטיקה - שימוש לא נכון בתכשירי קוסמטיקה...!
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

אקנה קוסמטיקה - שימוש לא נכון בתכשירי קוסמטיקה...! 

מאת    [ 15/11/2008 ]
מילים במאמר: 789   [ נצפה 3770 פעמים ]

 
 

בחירה לא נכונה של תכשירי קוסמטיקה עלולה לגרום לבעיות שונות בעור, בהן "אקנה קוסמטיקה", דלקות בעור, נפיחות בפנים ואפילו האצה בהזדקנות העור.

השינויים המתחוללים עם השנים בעור הפנים גורמים לנשים רבות להיות מודעות יותר להתבגרות עורן ולניסיונות להשיב בכל מחיר את זוהר הנעורים. דחף זה מתגבר עם הפיתוי שמציבות הפרסומות של חברות הקוסמטיקה וגורם לנשים רבות לנסות כל תכשיר חדש, סרום, מסיכה, קרם יום וקרם לילה המופיעים על המדפים בפארמים ובחנויות הקוסמטיקה שמבטיחות להצעיר את עור הפנים שלנו ולהשיב לו את המראה החלק והמתוח, כל פעם בציפייה המחודשת שהנה הנה הקרם הבא הוא זה שיחולל את השינוי את המהפך. אולם, לעיתים קרובות בחירה לא נכונה של מוצרי קוסמטיקה מהמדף ו/או שימוש לא נכון בתכשירים, עלולים להזיק לעור הפנים יותר מאשר להועיל וזאת בשל העובדה שמטרתן של חנויות הקוסמטיקה הגדולות למכור וכמה שיותר.

מהן הבעיות העלולות להיגרם לעור כתוצאה משימוש לא נכון בתכשירי קוסמטיקה?

 אחת מהבעיות השכיחות שנגרמות כתוצאה משימוש לא נכון בתכשירי קוסמטיקה היא "אקנה קוסמטיקה" מושג רפואי ותיק, המתאר הופעת פצעונים על הפנים אשר נראים כפצעי אקנה לכל דבר פרט להבדל אחד - הגורם להופעתם. בעוד שפצעי בגרות נגרמים בגלל: נטייה גנטית, עלייה בהפרשת שומן בעור, זיהום חיידקי משני, הרי ש"אקנה קוסמטיקה" נגרמת ישירות כתוצאה משימוש לא נכון ומופרז בתכשירי טיפוח!

נשים ונערות מתבגרות משלמות ומשקיעות כספים רבים בפארמים ובחנויות לקוסמטיקה על רכישת מוצרי קוסמטיקה חדישים במטרה לעכב את תהליכי ההתבגרות וההזדקנות בעורן. אבל כאן בדיוק מתברר, טמונה הבעיה. נשים אלה אינן מודעות לכך שהתכשירים שהן רכשו מיועדים לעור מבוגר, יבש ומדולדל, ואינם מתאימים לעיכוב ההזדקנות בעור צעיר יחסית. שכן, תכשירים אלה הינם עשירים מדי, פעילים מדי, ומכילים חומרים העלולים לגרום להופעת פצעונים ואפילו לפצעים מוגלתיים רציניים למדי. הנערה הצעירה, או האישה שמגיעה בדרך כלל למרכזים הללו מגיעה מאופרת, או אחרי יום עבודה וההחלטה של דיילת היופי לגבי התכשירים המתאימים והנכונים ביותר לסוג עורה הוא על פי ניחוש וראייה כללית ובשאיפה למכור וכמה שיותר.

 דוגמה נוספת לנזק העלול להיגרם כתוצאה משימוש לא נכון בתכשירים קוסמטיים היא נפיחות בפנים אצל נשים צעירות בעקבות שימוש בסרומים קוסמטיים המיועדים לגילאים מבוגרים יותר. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שסרומים אלה פועלים כמנגנון של אגירת נוזלים. מנגנון זה מועיל אמנם לעור קמוט ומדולדל, אך לפנים צעירות גורמת אגירת הנוזלים דווקא למראה מבוגר ותפוח יותר. עוד דוגמה לבעיה שכיחה היא, שימוש שגוי בקרמים לעיניים. כך למשל, מריחת קרם העיניים על פני העפעף התחתון עד לצינורית ניקוז הדמעות, מהווה את אחד הגורמים העיקריים לתפיחות האופיינית מתחת לעיניים, תופעת ה"שקיות" המוכרת היטב. חשוב לשים לב, לעיתים הטיפול היעיל ביותר ב"שקיות" מתחת לעיניים הוא פשוט להפסיק לשבוע מריחת כל קרם קוסמטי באזור!

תכשירי מדף לעומת תכשירים קוסמטיים מקצועיים.

כאשר לקוחה מגיעה למכון הקוסמטי וסובלת מאחת מהתופעות שהוזכרו, פצעונים ופצעי בגרות בגיל מבוגר יחסית ואף נפיחות בפנים אצל נשים צעירות או "שקיות" מתחת לעיניים, הדבר מחייב בדיקה מדוקדקת של מצב העור, כמו גם תשאול מפורט לגבי סוג התכשירים שבהם היא משתמשת ואופן השימוש. תשאול נכון יסייע לגלות כי לעיתים הבעיה נעוצה בשימוש בתכשירים קוסמטיים שאינם מתאימים. התאמת התכשירים הקוסמטיים המתאימים והיעילים ביותר לסוג העור ולמצבו והדרכה נכונה ומדוקדקת של הלקוחה על אופן השימוש בהם בבית הן אחד התפקידים הבסיסיים והחשובים ביותר של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית. בכך טמון ההבדל הגדול בין קנייה אקראית של תכשירים קוסמטיים בפארמים ובחנויות הקוסמטיקה לבין רכישתם אצל הקוסמטיקאית המקצועית. רק לקוסמטיקאית לאחר הניקוי היסודי במכון עם: סבון, מי-פנים, ופילינג להסרת תאים מתים, יש את הידע, ההבנה, ההבחנה וההערכה המדויקת כיצד לשלב נכון בין התכשירים ולהתאימם לסוג עור הלקוחה.

 ב"אקנה קוסמטיקה" אני משלבת תכשירים פרא-רפואיים המבוססים על חומרים פעילים ובטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים המסייעים לאזן את הפרשת השומן בעור ומונעים היווצרות קומודונים ופצעונים חדשים לאורך זמן. תכשירים המתאימים ביותר לאקלים הישראלי, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, המאושרים ע"י משרד הבריאות, נותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לנגעי האקנה/פוסט אקנה.

אודות הכותבת:  -  תחום ההתמחות: טפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע וניסיון רב.

מקפידה להתעדכן בכל נושאי הקוסמטיקה, להשתתף בכנסים ובקונגרסים, לעבור השתלמויות כדי לשמור על רמת עדכונים גבוהה ולהביא למכון את כל החידושים בתחום עבור קהל לקוחותיה (ועל כך יעידו מספרם הרב של התעודות התלויות במכון). בוגרת ביה"ס למקצועות-הקוסמטיקה, אנטומיה ופיסיולוגיה, דרמטולוגיה, כימיה וכימיה קוסמטית, מיקרוביולוגיה, תזונה, חשמל, קוסמטולוגיה וקוסמטיקה מעשית, אפילציה, ואיפור קבוע, בעלת תעודת גמר מטעם משרד העבודה והרווחה.

 עשתי הסבה מקצועית מתחום הביטחון והאומנות (ציירת מעל 30 שנה דבר המקנה לה יד מיומנת ויציבה ועין חדה) לקוסמטיקה/דרמטולוגיה פיתחתי מומחיות וייחודיות לטיפולי אקנה ופצעי בגרות, פצעים, פצעונים ,פרונקלים והבהרת כתמים בשילוב הטכנולוגיה החדשנית המתקדמת והמומלצת ביותר ע"י מומחים, רופאים בטכנולוגיית IPL. (מכשיר עטור אישורי בטיחות בינלאומיים: משרד הבריאות האמריקאי FDA , משרד הבריאות הארופאי CE , מכון התקנים האנגלי BSI , מכון התקנים הישראלי. פותח באנגליה בשנת 2002 ונמצא בשימוש ב- 11 מדינות בעולם כולל יפן) *בהליך פשוט, ללא כאב, מהיר קצר ואפקטיבי הבטיחותי ביותר מבחינה רפואית*.

כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי .

ליצירת קשר  - 09-7969145 - 0502777267 

www.iris-levy.co.il


איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית, מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות והבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL -קרן אורבהליך פשוט, ללא כאב, מהיר קצר ואפקטיבי הבטיחותי ביותר מבחינה רפואית *תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע ונסיון רב.


 מומחית לטיפולי אקנה בגב, אקנה בגיל 30, אקנה בגוף, אקנה בגיל מבוגר, אקנה על רקע הורמונלי, אקנה הריון, אקנה וסבוריאה בפנים, אקנה בגיל ההתבגרות. הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה שמש והריון.


 בשילוב תכשירים פרא-רפואיים פעילים המתאימים ביותר לאקלים הישראלי, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, הנותנים מעה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לסבוריאה לפצעי הבגרות ולכתמים הנילווים. מאושרים ע"י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות.


מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת ורמת הטיפול הגבוהה אופי הטיפול הינו אישי ופרטני ע"י איריס.  ניתן להגיע לייעוץ חינם וללא התחייבות.


ימי עבודה : א-ה  23:00 -  11:00 ימי שישי טיפולי אקנה על פי דרישה.


09-7969145 /0502777267

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב