פרשת השבוע נצבים, ראש השנה.
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

פרשת השבוע נצבים, ראש השנה. 

מאת    [ 26/09/2008 ]
מילים במאמר: 1702   [ נצפה 4366 פעמים ]

 
 

פרשת השבוע נצבים

כאשר תלמיד נמצא ולומד את תורתי כשנה, קל לו מאוד לעמוד מול המדע המודרני ותשובותיו מעוררת סערת רוחות והוא מתחייב בנפשו. מה התשובה שהתלמיד מקבל מתואר שני בפסיכולוגיה שהוא במקצוע 20 שנה ואיזה תשובה אני נותן לתלמיד שידע באיזה כוון אכן הוא הולך ומה היא המטרה שאכן אליה יגיע כך שיחול עליו המשפט: "תכלה שנה וקללותיה – תחל שנה וברכותיה"...

הפסיכולוג 

 א - לקית בעיוורון מוחלט!

ב – לא אדבר איתך על כך יותר ואני מבקש שלא תדבר על כך כי הדבר גורם לי לצער רב. כמו לשבת ליד מיטת איש חולה סופני – בנוכחותי שאין ביכולתי לעזור לו.

התשובה

א – כל יום אנחנו אומרים: "ברוך אתה יהוה פוקח עיוורים". או לחילופין בשפת יום: "איך לא ראיתי את הדבר הזה לפני כן - ועכשיו זה מאוחר"?

ב – שני סוגי מציאות אני רואה פה, האחת, צער. השנייה, חולה סופני.

כל אדם עלי אדמות ביום הולדתו הוא מקבל את המחלה הסופנית – מות. שנאמר: "יום המוות ביום הולדתו". ואלו הנמצאים פה ומקבלים את התינוק ומתחילים לעצב אותו שיכול לעמוד מול המלחמה נגד המחלה הסופנית – מוות. וכאשר מגיע לגיל 18 עם כל הידע שרכש עד אז נשלח אל המוות במלחמת יחיד ונע מכוח הרצון לחיות, או לחילופין , הרצון לדעת. שזה נקרא - כוח ההתמדה. פילוסוף טען: "כדי לחיות צריך להרוג". כך היקום קיבל מודעות של ניצול, רמאות, אי אכפתיות מן הזולת ואדם לאדם זאב – מלחמת ההישרדות. לגן החיות הזה קבעו חוקים ומשפטים והכניסו את האדם לתוך מסגרת, דהיינו, "לכלוב להגביל את הנפש". לכלוב הזה קראו – היגיון הנפש. או בשפה המודרנית – פסיכולוגיה. כל אדם ואדם שניסה לצאת מהכלוב הזה נקרא חריג, שמכונה בשפה המודרנית – משוגע, שהמשמעות, "אדם שלא מתנהג לפי אמות המידה שהחברה קבעה". כשם שברוסיה הניחו את חומת ברלין וכל אדם שניסה לצאת מן ההיגיון של המשטר הרודני – נורה. כך גם בעולם המודרני, שמי שעומד ויורה בבני אדם זה - מדע הפסיכיאטריה. פרויד קבע את כללי המשחק בשאלתו: "האם הסמוך למודע הוא מודע או תת מודע"? ופה קבע את קביעתו: "כדי שאדם יכיר את נפשו חייבים להכיר בתת מודע כמודע", דהיינו, להכיר במודע שמעבר להיגיון כהגיון המוחלט, דהיינו, "מכוח שיש הגיון אין הגיון". פה פרוייד הוכרז "כמשוגע גובל בטירוף". ומדע הפסיכולוגיה נדחה ולא מוכר כמדע רפואי. ואז היקום קיבל – מודעות צער. והיום כול הטכנולוגיה וכול המדע והדת ומלמדי הקבלה מלמדים אותנו איך לצעוד אל המוות בצער הנמוך ביותר – אבל בצער. שנאמר לחולים: "אנחנו מצטערים שאין ביכולתנו לרפא אתכם אלא אנחנו רק מקלים עליכם את הכאב". דת מדע וקבלה נהפכה להיות – כדור מורפיום.

המציאות הזו הייתה מוכרת מיום בריאת העולם, כאשר התורה פנתה לקדוש ברוך הוא ושאלה: "מדוע בראת את העולם בצורה כזו שגרמת צער רב לבני ישראל משאר העמים"? תשובתו הייתה פשוטה. כדי שהרשעים לא יצאו מן הצער שהם נמצאים בו שנקראים שאר העמים. ואלו בני ישראל שרוצים לצאת מן הצער ועומדים במשפט: "ואהבת את יהוה אלוהיך בכל לבבך ובכל נפשך" אראה להם את הדרך לצאת מן הצער ולא לצעוד אל המוות אלא לדעת אין מוות והחיים הם חיי נצח שנאמר: "ברוך אתה יהוה מחייה המתים".

את התשובה אנחנו רואים מול עיננו אבל אנחנו פוחדים לצאת מן הצער ואנחנו אומרים: "אנחנו מצטערים"...שהמשמעות, "אנחנו פוחדים"...ואז האדם מקבל מודעות של: "עברית שפה יפה". ובמקום להגיד אני פוחד לדעת את מה שאתה יודע, טוען, אני מצטער שאני לא יכול לעזור לך, דהיינו, האדם פוחד להפסיד את הפחד והוא מצטער – וחי בצער כל ימי חייו עד המוות.

תסתכלו בלוח השנה שמונח לכם על הקיר ותתעלמו לרגע מן התאריכים שרשומים על הלוח שאתם כתבתם שעליכם לעשות כדי להוריד את הצער שאתם חיים בו ותראו שראש השנה חל:

א' בתשרי – שזה נקרא בשפת היום "שעון ירח" שהוא מכיל 355 יום בשנה. פה משיהו קבע: "השעון הזה עובדים בו בני אדם שעונים להגדרת 'ערבים' , או לחילופין, האסלאם.

30 בספטמבר – שזה נקרא בשפת היום "שעון שמש" שהוא מכיל 365 יום בשנה. פה משיהו קבע: "השעון הזה עובדים בו בני אדם שעונים להגדרת 'נוצרים'.

באו חכמים מלומדים וטענו שאפשר לעשות משני השעונים שעון שנקרא: "שעון שמש ירח" ועשו כל כך הרבה תחשיבים ורשמו כל כך הרבה ספרים. שעד היום הזה אנחנו לא יודעים מה המהות של השעון "שמש ירח". הנה קפצו בני אדם על הרעיון הזה שנקראים היום: "יהודים".

כך נוצרו לנו שלוש כתות שנקראים: אסלאם, נצרות ויהודים.

השאלה היא: "באיזה שעון אנחנו צריכים להשתמש כדי לצאת מן הצער (הפחד) שאנחנו שרויים בו, או לחילופין, באיזה כת כדאי להעביר את החיים עד לביצוע הגזר דין מוות"?!...

אסלאם – להתחיל ללמוד את התורה של הנביא מוחמד שאומר: "קבענו לכל אומה מנהגי זבחים שאותם הם יכבדו, על כן אל להם לנגח אותך על כך, קרא להם לבוא אל ריבונך , כי אתה הולך בדרך הישר. ואם יתנצחו איתך, אמור, אלוהים מטיב לדעת את אשר תעשו. אלוהים ישפוט ביניכם ביום תחיית המתים בכל אשר נחלתם בו. הלא תדע כי אלוהים יודע את כל אשר בשמים ובארץ. כל זה רשום בספר, ואין קל מזה לאלוהים" (סורה 22 העלייה לרגל).

נצרות – להתחיל ללמוד את התורה של ישוע שאומר: "...אתה המלא כל מרמה וכל רשע, בן השטן, שונא כל צדק, האם לא תחדל לסלף את דרכי אלוהים הישרים? ועתה הנה יד יהוה בך: עור תהיה ולא תראה את אור השמש עד בוא מועד" (מעשה השליחים י"ג).

יהודים – להתחיל ללמוד את התורה של משה שאומר:..."ראה נתתי לפניך את החיים ואת הטוב, ואת המוות ואת הרע: אשר אנכי מצוך היום לאהבה את יהוה אלוהיך, ללכת בדרכיו ולשמור מצוותיו וחוקותיו ומשפטיו, וחית ורבית, וברך יהוה אלוהיך בארץ אשר אתה בא שמה לרשתה: ואם יפנה לבבך ולא תשמע, ונדחת והשתחווית לאלוהים אחרים ועבדתם: הגדתי לכם היום כי אבוד תאבדון, לא תאריכון ימים על האדמה אשר אתה עובר את הירדן לבוא שמה לרשתה: העדותי בכם היום את-השמים ואת-הארץ, החיים והמוות נתתי לפניך, הברכה והקללה, ובחרת בחיים למען תחיה אתה וזרעך"... (ספר דברים, נצבים, פסוקים ט"ו – י"ט).

האם יש למישהו תשובה לקראת ראש השנה שיכול לתת לבני האדם שנמצאים על פני כדור הארץ שחיים במחלה הסופנית - מוות. והם חיים בצער עד שיגיע ביצוע הגזר דין שנאמר: "טוב יום המוות מיום היוולדו"?!...באיזה כת כדאי לחיות, או לחילופין, אל מי כדאי להתייחס משלושת הנביאים? אם נסתכל בהיסטוריה מיד נמצא את התשובה.

ישוע – צלבו אותו שיפסיק לבלבל לנו את המוח.

מוחמד – רדפו אותו עד שהגיע ליום מותו והרגוהו.

משה – דוחים וכופרים בתורתו וסוחרים בה.

והנה המדע הגיע ועושה ללעג את: ישוע, מוחמד ומשה שהם אנשים מאיימים כל הזמן ונותנים הרגשה של רודנים, כפייה, דהיינו, דיקטטורה. והם המדע לא מרשים דיקטטורה והם עוברים למודעות דמוקרטיה והם מראים לנו את הניסוי בז'נבה שאומר: "שיפסיק האלוהים הזה לאמור לנו מה לעשות ואנחנו קובעים מי האלוהים שנמצא על פני כדור הארץ". הם מראים לנו שהם רוצים להכניס את הפרוטון לעבודה במקום האלקטרון, דהיינו, להוציא את היון השלילי (אלקטרון), שהוא מכונה פשוטי העם, הכסילים, האדיוטיים, הכבשים ולהכניס את היון החיובי (הפרוטון) האנשים המודרני שנקראים נורמטיביים, דהיינו, הכפופים לשלטון שנאמר: "סופו של כל משטר דמוקרטי – דיקטטורה". כאשר הם ממשכים לבזבז את כספי הציבור שגוועים ברעב על אף שאיינשטיין טען בפניהם: "בדרך שאתם הולכים לא תגיעו למטרה". ועל אף הניסוי שתעתעת בהם – הכבשה דולי. "הם ממשכים להתקדם מהר – והם לא מודים שהם מתדרדרים". 

שעון ירח - נקרא צדק, מציאות, דין, חוקים, נקבה, ארץ תורה שבעל פה.

שעון שמש - נקרא משפט, שמיים, זכר, התורה שבכתב.

הממוצע בן שעון ירח (355) לבן שעון שמש (365) הוא 360 אותיות "צער" שהם: 90 + 70 + 200 = 360. כך שדת, מדע וקבלה שדוחים את ישוע, מוחמד ומשה ומלגלגים על תורתם (כופרים) שיסתכלו ויעיינו בספרי: "מלחמת הרוח בחומר" ואני מראה כיצד יוצאים מן הצער ומן המחלה הסופנית שנקראת "תחיית המתים" ועושה את שלושת השעונים לשעון אחד שנקרא: "ישראל – לי ראש". ומי שעשה את אור הלבנה כאור החמה ינון שמו – משיח. בסוד שני המאורות הגדולים שנבראו ביום הרביעי של הבריאה שנאמר: "והיה ביום ההוא יהוה אחד ושמו אחד". בסוד הזוגיות זכר ונקבה ברא אותם שנאמר: "והייתם שניכם לבשר אחד". זאת התורה שאנחנו צריכים ללמוד ולדעת ולהגיע להתחלת המשפט של פרשת השבוע נצבים שנאמר: "אתם נצבים היום כולכם לפני יהוה אלוהיכם"...וכולנו צריכים לאמור בקול תרועה ובשופרות שכל העולם ישמע וידע שנאמר: "ברוך אתה יהוה אלוהינו מלך העולם חונן הדעת". והיקום עובר למודעות: "וכתתו חרבותיהם לעיתים וחניתותיהם למזמרות ולא יישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה" שנאמר: "ואהבת לרעך כמוך – אני יהוה הוא האלוהים".

אפשר או אי אפשר להגיע למודעות הזו? התשובה יכולה להינתן רק ע"י אדם שחווה על גופו את מודעות העולם הזה שהם שורדים בטענה: "כל דבר בלתי אפשרי הוא  אפשרי – וכול דבר אפשרי הוא בלתי אפשרי". שהמסקנה הגורלית שנכפתה על היקום מצד דת, מדע וקבלה – בלתי אפשרי.

אבל כאשר יודעים שהבלתי אפשרי נוצר מכוח האפשרי ומתחברים לתורת האמת שנאמר: "כדי לרכוש את האמת האדם צריך לוותר על מה שקרוב לליבו" אנחנו מתחברים לפרשת השבוע נצבים פרק ל' פסוקים א – ז שנאמר: "והיה כי יבואו אליך כל הדברים האלה, הברכה והקללה אשר נתתי לפניך, והשבת אל לבבך בכל הגוים אשר הידחך יהוה אלוהיך שמה: ושבת עד יהוה אלוהיך ושמעת בקולו ככל אשר אנכי מצווך היום, אתה ובניך, בכל לבבך ובכל נפשך: ושב יהוה אלוהיך את שבותך ורחמך, ושב וקבצך מכל העמים אשר הפיצך יהוה אלוהיך שמה: אם יהיה נדחך בקצה השמים, משם יקבצך יהוה אלוהיך ומשם יקחך"... 

האם זה בלתי אפשרי?!

מדוע אתם מקיימים את התורה שאתם עובדים לה?

אין השגה ליהוה אלוהינו?

כל התורה היא שקר וכזב ואין להתייחס אליה ולא לכתוב בה.

מדוע אף אחד לא קיבל את המודעות הזו עד היום הזה?

שכל אחד יסתכל במראה ויראה את החיה שבו.

בלתי אפשרי - כך טענתי לבני שביקש ממני אישור להשיג עזרה מבני אנוש לשחרר אותי ממדינת הגיהינום. אפשרי – אמרתי לבני שאני לבד אשחרר את עצמי מעצמי ואתאר את השחרור ממדינת הגיהינום. תוצאה: " אם יהיה נדחך בקצה השמים, משם יקבצך יהוה אלוהיך ומשם יקחך"...

הכול מתואר בספרי "מלחמת הרוח בחומר" מיום התחלת המלחמה ועד היום הזה ושיתחברו יחד: דת, מדע וקבלה ויוכיחו, או שיפסלו, או שיבטלו את הכתוב דבר שאופייני להם שנאמר: "העדותי בכם היום את-השמים ואת-הארץ, החיים והמוות נתתי לפניך, הברכה והקללה, ובחרת בחיים למען תחיה אתה וזרעך: לאהבה את יהוה אלוהיך לשמוע בקולו ולדבקה בו, כי הוא חייך ואורך ימיך, לשבת על האדמה אשר נשבע יהוה לאבותיך, לאברהם, ליצחק וליעקב לתת להם" (דברים - נצבים י"ט – כ').

לשאלות שעד היום הזה מיום הבריאה לא היו תשובות בפשט שכל אדם יכול לדעת אותם תמצאו בספרי "מלחמת הרוח בחומר" והם: מי זה, יהוה, אלהים, משה, אברהם, יצחק, יעקב, ישראל, 12 השבטים וכו' ואיך כל אדם ואדם יכול לקבל את המודעות הזו שנאמר: "כי-קרוב אליך הדבר מאוד בפיך ובלבבך לעשותו" (דברים נצבים י"ד).

על זה נאמר: "תכלה שנה וקללותיה – תחל שנה וברכותיה".

"שנה טובה לעולם".                        

  

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב