תרפיה בגלגול נשמות
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

תרפיה בגלגול נשמות 

מאת    [ 13/07/2008 ]
מילים במאמר: 869   [ נצפה 3195 פעמים ]

 
 
גלגול נשמות - חוויה מעצימה ומרפאה

תרפיה בגלגול נשמות היא מסע פנימי מרתק אל זיכרונות העבר ושיעורי הנשמה.

החל משנות השבעים התחילה האנושות להתעורר למודעות של "עידן חדש". תופעה זו יצרה מהפך חברתי, חשיבתי ורוחני ושינויים בתפיסות העולם שהתקיימו לאורך מאות ואלפי שנים קודם לכן. בני האדם נחשפו למידעים ונושאים עתיקים מאד שהוכחשו או נשכחו בעבר הרחוק. השינויים החברתיים בתודעה הרוחנית התבטאו בספרות, סרטים, קורסים, תקשורים ואינסוף מידעים. גל הידע הרב שהציף את כדור הארץ הוליד את הצורך לחפש הסברים לחוקים אוניברסליים, לבנות תיאוריות, להבין את תורת הנסתר, ולהכיל את היכולות האל-חושיות שקיימות בכולם. המהפך השפיע על מהלך חיי בני האדם והתנהלותם, ועל המדע והפיסיקה כאחד. כתוצאה מכך נוצרו תפיסות עולם פילוסופיות רוחניות חדשות, ונוספו זוויות ראיה אחרות והיבטים שונים למציאות הקיימת.
ראית העולם החדשה, חוקי היקום, המטפיסיקה, הפיסיקה הקוונטית, תורות התדרים ותיאוריות נוספות אחרות פתחו צוהר לשינוי אמונות ותפיסות חיים ויצרו בקהל הרחב צורך ורצון עז לגלות את משמעות החיים, את עצמם ואת משימת חייהם. כמו כן נוצרה התעניינות מירבית ורצון להבין את המוח האנושי והיכולות הבלתי מוגבלות של האדם. חקר המוח האנושי הפך למדע ייחודי וחשוב ותיאוריות רבות נכתבו על המוח החושב המודע ועל כוחו של התת המודע. וככל שהמוח נחקר יותר הסתבר עד כמה מעט מבינים את מה שקיים במוח האדם וכיצד להשתמש בקיים לצורך של שיפור וריפוי.
המדע גם הוא תרם את חלקו בהסברים ובתיאוריית הפיסיקה הקוונטית. התורה מתבססת על הידע שכל מה שקיים קיים כאנרגיה בתדר מסוים שמהדהד במקומות שונים ביקום. מכאן ניתן להבין שגם מחשבות האדם הינם תדרים אנרגטיים מהדהדים ברמת המודעות האישית והאינדיבידואלית. ככל שהטכנולוגיה וחקר המוח התפתחו והעמיקו כך גם גדלה הסקרנות והרצון לגלות חלקים נסתרים מהיכולת האנושית לזכור, לחוות, ולגלות את המהות הפנימית. בין היתר נולדה גם תפיסת עולם חדשה שמתבססת על הקשר ההדוק בין הגוף, הנפש והרוח. כמו כן נוצרה אמונה מעצימה שטוענת שבני האדם הם הרבה מעבר למה שהם חושבים, משערים או מאמינים. " האמת היא שבכולנו יש יותר ממה שאנחנו יודעים. השלמות לעולם אינה נעלמת, היא רק נשכחת. רק לעיתים רחוקות אנחנו צריכים להוסיף משהו לעצמנו כדי לזכות בשלמות, מדובר יותר באי עשייה מאשר עשייה. בשחרור עצמנו מאמונות שיש לנו על מי שאנחנו ועל הדרכים שבהם שוכנענו "לתקן" את עצמנו כדי לדעת מי אנחנו באמת.גם אחרי שנים רבות של ראייה, חשיבה וחיים בדרך אחת אנחנו מסוגלים להגיע אל מעבר לכל זה כדי למצוא את השלמות שלנו ולחיות בעולם בצורה שלעולם לא חשבנו שנחייה."
ד"ר רחל נעמי רמן בספרה "חכמה משלחן המטבח"
תובנה חדשה (ישנה) הופיעה והזכירה לבני האדם את הקשר המטפיזי בינהם לבין כל חלקיק של הבריאה. כולנו אחד וכל בני האדם מחוברים זה לזה וכל מחשבה ופעולה משפיע על הכלל ומשנה מציאות.

המהפך הרוחני עורר בעולם כולו התעניינות בנושא גלגול נשמות. חלק נבע מאמונות דתיות, מסקרנות מיסטית ורצון לגלות מה יש מעבר להגיון ולמדע, וחלק נבע מצורך אנושי וחיפוש של שיטת טיפול ייחודית שתתן מענה שונה ותוצאות חיוביות מהירות ואפקטיביות יותר.
מהו אם כן גלגול נשמות?
גלגול נשמות היא תיאוריה שמבוססת על אמונה שהחיים הם תהליך אינסופי שאינו מסתיים במות פיזי של הגוף. הנשמה היא נצחית והיא חובקת בתוכה אינסוף זיכרונות, סיפורים, פרטים ומידעים ממסעות קודמים. אותם מידעים מצויים בתת המודע של האדם, משפיעים על חייו בהווה ומתבססים על החלטות, ועל דפוסי חשיבה והתנהגות שחבויים בתוך זיכרונותיו. הקונספט הייחודי ומאתגר של חזרה בזמן לגלגולים קודמים והתועלות מהתהליך העסיקו ומעסיקים רופאים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, מדענים, מטפלים, ומיסטיקנים למינהם. הציניקנים והמבקרים יבטלו לחלוטין את התאוריה של גלגול נשמות. וחיים שלאחר המות מכיוון שלא ניתן להוכיח מדעית את אמיתות התאוריה. להוכיח את אמיתות התאוריה הזו היא כמו להוכיח שהתנך אכן נכתב על יד אלוהים, ובכל זאת מליונים של אנשים מאמינים וחיים לפי האמונה שאכן זה כך. בנושא תרפיה בגלגול נשמות מתעדים ומדווחים רופאים פסיכיאטרים מפורסמים ופסיכולוגים על סיפורי הצלחה וריפוי שלא הושגו בשום שיטה קודמת אחרת.מהי תרפיה בגלגול נשמות?
תרפיה בגלגול נשמות היא מסע דמיוני ואישי של האדם אל תוך עצמו, זיכרונותיו, וסיפורי חיים קודמים. בתהליך החזרה בזמן - רגרסיה אדם מטייל בדמיונו בקו החיים שלו ומחפש סיפור חיים שהינו משמעותי בחייו בהווה על מנת שייעזר ויוכל להתמודד עם האתגרים הקיימים במציאות הנוכחית. מאחר והאדם הוא יצור רב מימדי ומורכב עם כשרונות מולדים אינסופיים ויכולת לדמיין הרי שהוא יכול להפיק תועלת מהתהליך ומשיטת טיפול ייחודית זאת.
תרפיה בגלגול נשמות היא שיטת טיפול חוויתית ומעצימה שמאפשרת לאדם לגלות את הנסתר שבתוכו, לדלות מנבכי זכרונו חוויות חשובות שהובילו להחלטות גורליות. תוך כדי החוויה אדם מצליח להבין, לשחרר, לסלוח, ולרפא את טראומות העבר. סיפור החיים לפרטיו משמעותי הרבה פחות מהתובנות, המידעים והלקחים שניתן להפיק מהתהליך. בדרך אדם מתחבר אל מהותו ומקבל מסרים מנשמתו לצורך ריפוי, צמיחה רוחנית והעצמה. בתהליך הוא נעשה מודע לדפוסי חשיבה והתנהגות שעליהם הוא חוזר שוב ושוב לצורך הלמידה ומימוש חוק הקרמה ובכך שהוא מביא מהתת מודע אל המודע את הידע הוא יכול לשנות את הדפוסים ואת ההתנהלות בחייו בהווה.
שיעורים חשובים שנלמדים כתוצאה מתרפיה בגלגול נשמות הם:
אהבה ללא תנאי וקבלה
אהבה והערכה עצמית
נועם הליכות ונדיבות
תקשורת בינאישית טובה
הערכת החיים ויופיים בכללותם
יצירת מערכות יחסים חיוביות
מחילה וסליחה
סבלנות וסובלנות
מתן עזרה לזולת
נתינה וקבלה ללא תנאי
שחרור מהתמכרויות
שחרור מדיכאון וחרדות
שחרור מכאבים פיזיים בלתי מוסברים
ועוד........................

התובנות ושינוי החשיבה יוצרים מציאות פיזית שונה וחיובית שמקדמת את האדם להגשים את עצמו לשחרר את עברו ולשנות את עתידו בזמן הווה.

תרפיה בגלגול נשמות כיום היא שיטת טיפול מקובלת ומוכרת בארה"ב, בקנדה ובמדינות רבות בעולם כולו.

בואו והתנסו, הסיפור מספר את עצמו, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

ד"ר חוה פרי
ד"ר למטפיסיקה, פסיכותרפיסטית, ומטפלת בדמיון מודרך באנגלית ובעברית
מנחת סדנאות וקבוצות
http://www.havaperi.com
havaperi@bezeqint.net
03-6771269
054-7296666
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב