קידוח אדמה סלעית
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

קידוח אדמה סלעית 

מאת    [ 03/01/2015 ]
מילים במאמר: 379   [ נצפה 1996 פעמים ]

 
 

קידוח אדמה סלעית

קידוח יסודות מהווה את אחת הפעולות המקצועיות המרכזיות ביותר בכל אתרי הבנייה בישראל. קידוח היסודות הינה פעולה מקצועיות המיושמת על ידי חברות קידוח מקצועיות המתמחות במתן פתרונות קידוח בכל תוואי השטח במדינת ישראל ולכל צרכי הקידוח הקיימים.

קידוח יסודות מתבצע אך ורק לאחר קידוחי ניסיון אשר נועדו לצרכי בדיקת הקרקע, כאשר מטרת הבדיקה היא לאפיין את סוג הקרקע, וכפועל יוצא מכך, להתאים אות האופי הקידוחי לקרקע. במקרים בהם מדובר בקרקע חולית או בוצית מתקיימים פעולות קידוח עפר או פעולות קידוח המכונות: קידוח ספיראלי המיועד לצרכי קידוח באדמה בוצית או אדמה רווית מינרלים.

קידוח אדמה סלעית- כיצד?

במקרים בהם ממצאי בדיקות הקרקע המקדימות מזהים אדמה סלעית או אדמה חולית המורכבת מסלעים ואבנים בגדלים שונים, פעולת הקידוח המיושמת היא קידוח מיקרופייל. קידוח מסוג זה מיושם אך ורק במקרים בהם המבנה המיועד להיבנות יוקם על גבי אדמה סלעית, וכפועל יוצא מכך, פעולות הקידוח מיושמות ישירות בתוואי השטח, דבר החוסך לכם עבודות עפר ועבודות חפירה נוספות באתר הבנייה.

קידוחי אדמה סלעית המיושמים באמצעות מכונות מיקרופייל מתבצעים בקוטר קטן החל מ-35 ס"מ ועד 60 ס"מ, דבר המחייב את חברת הקידוח לשמור על רמת דיוק מרבית לאורך כל פעולת הקידוח לעומק. קידוחים באדמה סלעית חשוב ליישם באמצעות חברות המתמחות בקידוחי מיקרופייל, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם יסודות מבנה חזקים יותר ויציבים יותר. בחירת החברה לצורך ביצוע עבודות הקידוח באדמה סלעית אמורה להתקיים בהתאם להיקף עבודות הקידוח בשיטת מיקרופייל אשר בוצעו על ידי החברה ובהתאם למכונות הקידוח העומדות לרשותכם.

מספר מילים על חשיבות יסודות המבנה

קידוח יסודות חייב להתקיים בהתאם לסוג הקרקע ותוואי השטח בו אמור המבנה להיבנות. יסודות המבנה הנוצרות באמצעות פעולות קידוח, הם אלו אשר יקבעו בסופו של הליך את יציבותו של המבנה ואת עמידותו בפני רעידות אדמה ושינויים גיאולוגים בקרקע.

מכיוון שכל מבנה מגורים עומד על שטח קטן באופן יחסי, הלחץ על גבי הקרקע הינו עצום, וכפועל יוצא מכך, עבודות הקידוח מהוות את אחת  הפעולות המרכזיות ביותר לצורך הבטחת יציבות המבנה. בחירת החברה אשר תבצע עבורכם את עבודות הקידוח לצורך יצירת יסודות והנחת יסודות חייבת להיות מיומנת ומנוסה בתחומה, וכמו כן, היא חייבת להחזיק בכל המכשור המתקדם ביותר בתחום קידוחי הקרקע.

זכרו- קביעת האופי הקידוחי חייבת להתבצע בהתאם לסוג הקרקע, ולכן, קידוחי הניסיון ובדיקות הקרקע הן חלק בלתי נפרד מעבודות הקידוח המוענקות לכם על ידי החברה. 

טחבש קידוחים


http://hajjitahbsh.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב