לפרמט את הנשמה- האם בכלל אפשר
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

לפרמט את הנשמה- האם בכלל אפשר 

מאת    [ 20/03/2008 ]
מילים במאמר: 652   [ נצפה 1702 פעמים ]

 
 

לפרמט את הנשמה- האם זה אפשרי בכלל?

"המביט בעברו-ידע, כבר מביט בעתידו- ידיעה."

רובנו מחזיקים מחשב בבית. שפת ההרגשה שלנו היום תורגמה ליצירת קשרים דרך מכשיר אל- חוטי. כזה שמשאיר אותנו מחוץ להרגשת האני האמיתית. כאשר אני מתקשרת עם כל אחד מכם דרך המחשב, אני בעצם שומרת מרחק מהתקיימות הדברים בפועל.

כאשר אני מביטה בכתוב , גם אני ככותבת עדיין יש לי אפשרות ללחוץ על כפתור שימחק כול מילה , כול אות . אני יכולה בעצם לעשות מה שבא לי, וברגע אחר לעשות את ההיפך המוחלט. לפעמים ישנה אפשרות לשמור ... לשמור את מה שאנחנו כותבים אומרים ועושים. כך בעצם אנו יוצרים מסה.. מאגר של ידע הנשמר בתוך תיקייה במחשב.

ואיך זה עובד ברמת הנשמה - המחשב הוא חומר ללא רוח חיה.. הנשמה היא רוח חיה עם מחשב מופלא- הגוף , שכל אחד בוחר בעצם איך לנהוג בו.

הנשמה היא מערכת מאוד מפותחת האוגרת ידע שאינו כלול , ואינו יכול להיכלל אף פעם כחומר סגור בתוך תיקייה. לכן את החומר הרוחני לא ניתן לפרמט בשום דרך.

בעולם החיצוני נמצא אין ספור של תורות ותהליכים רוחניים המציעים לנו בעצם לפרמט חלקים מתוך האישיות לטובת איזשהי תנועה חברתית כזו או אחרת. מלמדים אותנו לאגור ידע , לדבר ידע, להשתמש בביטויים "לא מהעולם הזה" ובחוץ מסתובבים מליוני אדם שתוכנתו ופורמטו לשפת הידע שהם בחרו ללמוד .

אז מי בעצם אנחנו שמהלכים על האדמה הזו , קשורים לא קשורים לשום יסוד ממשי, מוכרים את נשמתנו לשטן.

תורת הקבלה הנרכשת היום דרך מספר גופים , מנסה עדיין למכור "אוכל יקר- בגרושים". לא פלא שהשוק הומה אדם" אבל עדיין קוראים לזה שוק...

נשמות מפורמטות באות ללמוד קבלה , כשמראש אינן מוכנות להיות ידע אקטיבי, הם עדיין רוכשים ידע שמופעל עי" נשמות מפורמטות , אחרות.

הפכנו לעולם שמופעל עי" כפתור לחיצה - בריות מגיבות . ואז אין אנו בעצם מתמלאים באמת. יבואו ויאמרו "מתוך שלא לשמה בא לשמה". כך נהוג .

האם אתם באים בשמכם , באמונתכם, או שכל הזמן אתם מחפשים את אלו שיביאו אתכם לחפש ..

הקבלה אינה חיפוש, אינה תורה אפילו, הקבלה הינה ידע שלעולם לא נוכל לפרמט או לדעת, בדיוק כמו אותו פרדס

עולם, שנכנסים בו ויוצאים בו לפי רמת הרצון, וההתפתחות האישית. כולנו בתוך פרדס אחד גדול, מחפשים כניסות ויציאות . בקבלה אתה לא נכנס ויוצא, לא ניתן לאגור או להקפיא את הרגע הבודד שזה קורה. התהליך הקבלי כולו הוא מסע בתוך מערכת ריקה מדיעות, ותפיסה אנושית. ללכת בתוך הדרך, זה רחוק מאוד מלבדוק אותה ולנסות להוכיח כל רגע שאתה פוגש.

לכן כל כך מפחיד ללמוד קבלה, או יותר נכון מרתיע. הקבלה היא הנשמה המפורמטת עי" החלק האלוהי , כאן אין משחק, אין כפתור שיכול ברגע למחוק, או להסיר את המלל, את התוכנה . המסך של החיים האלה מקרין תצוגות מקדימות של מערכי שיעור אנושיים שנוצרים בכל רגע מהתנהגות שיצאה משליטת בוראה. התנהגות שנבחרת עי" אנשים החושבים שגופם בידם. ועי" לחיצה על כפתורים של אנשים אחרים הם מנהלים את העולם.

אז מה יש לנו כאן, מחשבים לא אנושיים בתוך גוף מתוכנת - מעשה ידי האדם. החי ונושם על חשבון בוראו ומשחק בחיים כמו באותם משחקי המלחמה שילדים נוהגים לשחק בהם.

ראו, טכנולוגיה מפותחת ראי לחברה , טכנולוגית , ממציאה,ממוכשרת אפילו ברמת הנפש שלה.

הנשמה היא יחידה שאינה תלויה בדבר. כול עוד לא ננהג בה - בסביבתנו בכבוד הראוי מתוקף אנושיותה הרוחנית, נמשיך להיות עם מפוזר ומפורד.

ירדנו לעולם הזה להתאסף מחדש. ל"צרוב" מחדש את הקוד הגנטי בכולנו כעם וכאומה. ודווקא לנו לעם היהודי , יש תוכנה מופלאה לצריבה זו. במקום לפתח אותה , אנחנו מתפתחים כדי לגלות טכנולוגיה אחרת להתפתחות. מה הפלא שכולנו מעדיפים תקשורת מלאכותית, לא מחייבת. אנחנו צופים בנעשה , אפילו המלחמה האחרונה שודרה בשידור חי. אבל עדיין אנחנו צופים איך מפרמטים אותנו בהסכמה.

כך נכון לגבי הדת, הכלכלה, החברה, ושאר המקומות בהם ניתן להנהיג שלא לשמו. כולם אוהבים את אלוהים, אף אחד לא מביט בראי , לוקח אחריות, ומפסיק ,את ההבטה באגו המנופח, כולנו יורקים בפנים של האחר, ואומרים , זה הוא , זה האלוהים.

זה לא הוא, כי אין הוא, וההוא שאתם כל כך יודעים לקרוא לו , לא יגיע עד שאני יעלם.

תפסיקו לפרמט, הכנסו לעולם של אמת.

הכל כבר נאמר. המביט בעברו- ידע, כבר מביט בעתידו ידיעה.

רות קדם

omrs1@walla.co..il

054-7629779


--------------------------------------------------------------------------------
רות קדם
מצוינות אישית
054-7629779
04-8437423
Omrs1@walla.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב