מלאך ראה אותי ...
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

מלאך ראה אותי ... 

מאת    [ 18/03/2008 ]
מילים במאמר: 705   [ נצפה 1848 פעמים ]

 
 
מלאך ראה אותי הבוקר, ושאל אותי מה היית רוצה לתת לכול אותם האנשים שקוראים את המילים האלה עכשיו..

אמרתי לו שהייתי רוצה לתת להם חיוך מכל הלב , כזה שתכולתו אהבה טהורה, הייתי רוצה לשאול האם מישהו צריך את עזרתי, האם יש איזשהי דרך לתת יד. הייתי רוצה לדעת שאותו אדם מרגיש טוב עם עצמו, שייש לו די לצרכיו, הייתי רוצה לדעת שילדיו, אחיו, רעיו, כולם חשים בטוב. הייתי רוצה שאותו אדם ירגיש בטוח, ירגיש שאני כאן בלי שום כוונה לקבל משהו בתמורה. הייתי רוצה להכיר באמת את אותו אדם שעומד מולי, הייתי רוצה לשאול אותו האם מישהו שהוא מכיר זקוק לעזרה. הייתי רוצה לפגוש עוד אנשים שהיו רוצים...

הייתי רוצה להכין משלוחי מנות , לצאת לרחוב ולהגיש אותם לכל אדם בלי שום קשר למראה, דת, גזע, ולאום. הייתי רוצה לספר להם שאני קמה כל בוקר עם תקווה עצומה בלב שאותם אנשים ירצו לקבל את המילה שלי ולכן אני כותבת, הייתי רוצה שאותו "עם מפוזר ומפורד" יתאחד, יתגלה במעשיו, בתורתו, באהבת החינם שבו. אותו עם שידע לקום ולצום 3 ימים - ובכך הפך את גורלו, יקום היום מצומו מאבלותו ויירש ארץ. הייתי רוצה שאנחנו שהלכנו במדבר , שקבלנו את התורה, שראינו ניסים ונפלאות נמשיך להתנהג באותו אופן שנוכל לראותם גם היום. הייתי רוצה שכולנו נביט מתחת לתחפושת , מתחת לבגדים ונמצא את הנשמה שיודעת את תפקידה. הייתי רוצה שנהייה האחד בשביל השני בדברים הכל כך פשוטים, כמו לעצור ולתת לאדם מבוגר לחצות כביש. כמו להפסיק לחפש כמה אנחנו צודקים ויודעים כל הזמן. כמו להתלבש בנבדלות ובידענות ולהסתגר בתוך קהילות שחושבות שהן יודעות את האלוהים. הייתי פותחת את השערים הפנימיים בתוך עמנו, הייתי קוראת לכולם לעשות שלום בתוכנו, ביננו, בעמנו. הייתי מציעה לכל אחד לעמוד בדומייה לרגע ולשאול בשביל מה כל המסע הזה...

בשביל מי אני קיים, מה תפקידי, מה אני יכול לתת... הייתי מדברת אל ליבם של ההורים ששוכחים את הילדים בבית בתמורה לשכר גבוה ומזכירה להם שאותם ילדים רוצים אבא ואמא, הייתי פונה אל אותה תבונה שנמצאת בכל אחד , ומציעה לשאול שאלות, להתבונן, לצאת מאותם הגבולות שהיא רגילה לחיות , לטובת חיים מלאים .

הייתי מזכירה את הכוח לנשים, הכוח שטמון בעשייה . אסתר המלכה ידעה שהמהפך יבוא מאיחוד העם במעשה "ראוי לשמו" אמור לעם אמרה אסתר למורדכי "שיקומו ויצומו עלי" . בזכות הבנתה הרוחנית היא שינתה את גורל עמה. המתיקה את הדין . כן נשים יקרות הייתי פונה אלייך שעכשיו דוקא את בחרת לקרוא כתבה זו , לקום ולעשות מעשה עבור יושבי הבית, עבור עמך. הייתי קוראת אל אותם הגברים שבחבורה האמיצים שבהם שלא מוכנים להשתחוות, אלא מוכנים להביט בבורא להיות הרועים הנאמנים של תורתו. לכם אני אומרת תנו יד , הניחו יסודות במלכות עולם. אתם הילדים של הדור הזה , המשיכו להראות לנו את תיקוננו, היו דוגמא לעם הנבחר בכל מעשה. הפכו את הנתינה, העזרה , הדאגה לזולת לתעודת הבגרות שלכם.

הייתי מזכירה לכולנו שאין זמן לא מתאים, לשינוי, לגדילה ,להתפתחות, אין זמן לא נכון, יש עשייה שאינה ראויה .

הייתי עומדת שוב בהר סיני ומקבצת את כל אשר ליבו חפץ להעלות מחדש את הברית ולהשיבה למקומה.

הייתי לוחשת לרבים מכם כמה שאני אוהבת , כמה שאתם חסרים לי, כמה שאני מתגעגעת, כמה שאני רוצה לשוב ולהיות ביחד בלי מסכות, בלי תפקידים. סביב שולחן גדול, סביב משתה אלוהי שבו כל אדם מביא את עצמו למעמד חדש בחיים. מעמד של "שבת אחים גם יחד" , "אני לדודי ודודי לי" אחת הקריאות הכי מרגשות .. רק כשאני לדודי דודי לי. בעת שהאדם מעלה את עצמו אל השם הוא זוכה לכך שהשם יוריד את עצמו אליו. ככל שנפתח למטה בתחתונים, את הלב את השמחה, את השיתוף , את הנתינה,כך יפתח עלינו מלמעלה. "אני לדודי ודודי לי " זוהי מדרגה נעלה שווי צורה לבורא , אותו שווי צורה הוא בעצם רכישת תכונה חדשה.אם אני מדמה את עצמי לדודי, אוהב בריות בדרך של אהבה שאינה תלויה בדבר, אז דודי משפיע עלי שפע של תענוג אינסופי.

הייתי מזכירה להם שמחר פורים, ואותה אפשרות עדיין קימת, השידור בייקום מתקיים ביום זה. שידור חי של תוכנית שכולה לרכוש תכונה חדשה והיא תכונה שיכולה לשנות כל דבר שייש בו סוף לנצח.

הייתי מברכת את כולם בברכת חג שמח, ומציעה להם לטעום ,אוזני המן במילוי שונה ,אולי הטעם החדש, יגרום לנו לרצות את הטעם האמיתי שמונח בהסתר, בתוך 3 קיפולים של העולם הזה, אמצע שמאל וימין .אוזן האמן האלוהי שכל אחד יכול ליצור בתוכו מתיקות וטעם לחיים שכוונתם להיטיב.

הייתי מודה לך מלאך יקר , ומברכת את העליונים והתחתונים, בחג שמח ואהבת חינם .

רות קדם

OMRS1@WALLA.CO.IL

054-7629779
רות קדם
מצוינות אישית
054-7629779
04-8437423
Omrs1@walla.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב