איפה נמצא הרגש הגבוה בבריאה, כיצד ניתן להתחבר אליו?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

איפה נמצא הרגש הגבוה בבריאה, כיצד ניתן להתחבר אליו? 

מאת    [ 02/08/2014 ]
מילים במאמר: 470   [ נצפה 2193 פעמים ]

 
 

מספר החיים – חיבור לקלות ולעידן החדש


    •        איפה נמצא הרגש הגבוה בבריאה וכיצד ניתן להתחבר אליו?

הרגש הגבוה, נמצא במרחבי האין סוף הגבוהים, אלו הם הרבדים הגבוהים של הבריאה שאין בהם תיקונים אלא תחושה של הטהרות וטוהר. כאשר אתם מתחברים לרגש הגבוה מתוך ניקיון הגוף הרגשי. הנכם עושים זאת דרך הקשבה פנימית. הינכם למעשה חשים מעין דאייה והנאה מאותה זרימת רוח, ומאותם ההבנות שמגיעות מיסוד אוויר גבוה. אותו חיבור של הבנה מחבר את האדם למקום שבו שוכן האושר.

לכן אמרנו לכם, הכילו רבדים של תובנות מתוך צעדי התדרים, בהם תחושו מספיק בטוחים ללכת בדרך מתוך הכלה של ראיה כוללת והבטה ממקום אחר.

הרגש הגבוה מביא אתכם למקום של לראות את התמונה כמכלול, מתוך מרחב בריאה גדול ומואר מתוך האין סוף. לא מהראיה של המקום המצומצם הרגעי. האהבה שוכנת במקום של הרגש הגבוה. מהמקום הטהור של הרגש הגבוה, מתחברת האהבה.

יצר האהבה נוצר כאשר אדם מחובר לדרך, ולמרחב היוצרים בו שלמות וצמיחה. אלו מחברים אותו לתדר גבוה שיוצר בו הכלה מתוך השקט הפנימי. משם הוא יכול גם ללמד אחרים כיצד לאהוב מתוך הנכון. 

ברגע שאדם ידע לשלב בתוכו איזון נכון, שקט ושלווה. אלו יוכלו להיכנס בתוך גופו דרך הסולר פלקסוס, למען הכלה ואיזון.

האיזון יוצר אצל האדם את יצירת המשמעות בחייו מתוך טעינה פנימית של מרחבי האין סוף. הדבר נעשה מתוך שינה או מתוך מדיטציה והקשבה לגוף. שם אנו משלחים את הנשמה מעלה כדי שתתחבר ותכיר את המקומות הגבוהים. כדי שבזמן ערות היא גם תדע ליהנות מהרגעים הללו.   בזמן הזה, הנשמה פורקת את החוויות מכל היום לבריאה ולמדריכים למען סגירת תיקונים.

ככל שאצל האדם יש בו פחות תיקונים, שעות השינה שלו לעיתים מצטמצמות. האדם חש שאינו רוצה או אינו זקוק לשינה מרובה, ולמעשה הוא ממצה את עצמו מלעלות מעלה למען לפרוק חוויות, ותיקונים.

הנשמה עולה אך ורק למטרת פרוק חוויות וטעינה חזרה. זאת הסיבה שאמרנו לכם שבדרך הלמידה שלכם. הנכם אמורים להתחבר לתובנות של דרך הקושי, וזאת כדי להכיר את שלבי הקושי במטרה להפטר ממנו.

בתהליכי הלמידה והחיבור, הנכם מוחקים את "רשימת המכולת" מחייכם, ואם עליתם תדר. התחברתם  אפילו עוד יותר לתחושת הרגש הגבוה ולאושר הפנימי.

אנו המדריכים בוחרים לעלות את הנשמה מעלה כדי שתתחזק ותרד למטה שוב מתוך הבנות חדשות של צמיחה ותהליכי שינוי. לכן עבודת הניקוי הפנימית הינה חשובה.

תפקידכם לפתוח את "תיבת הפנדורה" של חייכם ולהפסיק לטאטא מתחת לשטיח, זאת למען פירוק הקושי וחיבור לרגש הגבוה ולקלות.

רק כאשר בלבכם יהיה הניקיון הפנימי. תחושו את האושר האמיתי ואת אותו השקט בחייכם שלכם מתוך הרגש הגבוה.

הדבר יקרה כאשר בלבכם לא יהיה הכעס, לא תהייה בחייכם השליטה והנשלטות בדרך הפחדים, ולא יהיה המצב שאתם מחזיקים בתוך הבטן שלכם וחשים שאתם מתפוצצים.  

באהבה

חיותה אפשטיין

מתקשרת את ספר החיים – חיבור לקלות ולעידן החדש

ואת

משמעות החיים – כללי המשחק של העידן החדש

www.hayutap.com

חיותה אפשטיין - מטפלת רב תחומית, ייעוץ רוחני טיפולים ומתקשרת את:  ספר החיים חיבור לקלות ולעידן החדש ואת משמעות החיים - כללי המשחק של העידן החדש www.hayutaep.com 0522-802867 hayutaep@gmail.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:



מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב