שירותי מחשוב מבוססי ענן כפתרון אופטימלי לאחסון אתרים ואופטימליות תפקוד העסק
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

שירותי מחשוב מבוססי ענן כפתרון אופטימלי לאחסון אתרים ואופטימליות תפקוד העסק 

מאת    [ 17/11/2013 ]
מילים במאמר: 542   [ נצפה 3505 פעמים ]

עם התפתחות הטכנולוגיה אנו רואים יותר ויותר פתרונות מחשוב חכמים ואופטימליים עבור עסקים וחברות מבחינת שירותי אחסון אתרים אידאליים ומקצועיים בהרבה יותר וגם סיפוק שירותי מחשוב מבוססי ענן על מנת להבטיח פתרונות אופטימליים לשיפור מערכות המידע, מערך המחשוב הארגוני הבטחת יציבות והתנהלות יעילה של הארגון ועובדי הארגון.
אחסון אתרים מבוסס ענן מאפשר עבור העסק לא רק לעמוד בקדמת הטכנולוגיה ולייעל את עצמו מבחינה זו אלא גם מהווה פתרון כלכלי חסכוני על ידי מגוון שירותים וירטואליים וחיצוניים שמסופקים בטכנולוגיית מחשוב ענן.

 

מחשוב ענן כתפיסה טכנולוגית מובילה
עסקים וחברות רבות מעוניינים בשירותים טכנולוגיים מתקדמים על מנת להעמיד את העסק שלהם בקדמת הטכנולוגיה בכדי להיות אופטימליים עבור הצרכן הפוטנציאלי על פני עסקים אחרים שמתחרים בכם, כמו גם הצורך בהיות השירות חסכוני מבחינה כלכלית.
שירותי מחשוב ענן מהווים את הפתרון האופטימלי ביותר עבור עסקים כחלק משירותי IT מתקדמים המאפשרים בעצם סיפוק מגוון שירותי מחשוב באופן וירטואלי וחיצוני ללא כל צורך בפתרונות פיזיים לדוגמת ציוד מחשבים, תשתיות מחשוב פיזיות יקרות כמו חדר שרתים אשר דורש גם העסקת אנשי מקצוע בתחום ה- IT על מנת לתחזק ולתפעל באופן שוטף את המערכות בארגון.

 

שירותי מחשוב מהם וכיצד הם תורמים לעסק
שירותי מחשוב הנם כל אותם השירותים והפתרונות האופטימליים אשר מסופקים לעסק שלכם על מנת להבטיח את ההתנהלות היציבה ויעילות המערכות בכדי לתרום בסופו של דבר לתפקוד עובדי הארגון בפרט והארגון עצמו בכלל.
היתרון הבולט בשירותי מחשוב כפי שציינתי קודם לכן היא דרך הסיפוק שלהן, באופן וירטואלי וחיצוני על ידי התחברות הלקוח לענן (רשת האינטרנט) וצריכת השירותים הנצרכים עבור העסק תוך כדי תשלום עבור מה שהמשתמש צורך בלבד ולא מעבר לכך.
בין שירותי מחשוב מובילים אשר מסופקים עבור העסק במסגרת טכנולוגיית מחשוב ענן, נמנים הבולטים מביניהם;


    • גיבוי מרחוק – גיבוי מרחוק מאפשר גיבוי של כלל הנתונים והמידע באופן אוטומטי תוך כדי הצפנה מלאה של המידע והעברתו בצורה מאובטחת באמצעות פרוטוקול אבטחה דרך קו תקשורת אל עבר שרתים וירטואליים מרוחקים הנמצאים בחוות שרתים מרוחקת בבעלות הספק ובכך מאפשרים את הימנעות הצורך מרכישת שרתים וחדרי שרתים ותחזוקתם האישית. חברות אשר נדרשות בשירותי אחסון אתרים על גבי שרת ייעודי יראו בכך כיתרון משמעותי.
    • ניטור שרתים – השרת עליו מאוחסן אתר האינטרנט שלכם חווה תקלות מסוימות ונודעתם על כך רק כאשר הדבר השפיע על משתמש הקצה לדוגמת נפילת האתר מאחר וחרגתם משטח האחסון שלכם או מהתעבורה החודשית? באמצעות ניטור שרתים המהווה כחלק משירותי מחשוב מתקדמים ואופטימליים עבור העסק ניתן לסרוק את סטטוס השרת על מנת לאתר תקלות בשרת ולספק התראה עבור המשתמש בטרם התקלה השפיעה על משתמש הקצה.

 

ערך כלכלי חסכוני עבור העסק שלכם

אז כפי שהבנו, שירותי מחשוב בפרט וטכנולוגיית מחשוב ענן כחלק מפתרונות IT בכלל מהווים פתרון כלכלי משמעותי עבור העסק, הנה הסיבות לכך;


    • ציוד מחשבים – מאחר וכל אותם השירותים ופתרונות המחשוב אשר מסופקים לעסק, עושים את דרכם באופן וירטואלי וחיצוני לחלוטין, אין כל צורך ברכישת ציוד מחשבים ותשתיות, רכישה והתקנה של תוכנה על מנת לספק את אותם השירותים שעלולים גם להיות פחות אופטימליים מבחינה מקצועית.
    • העסקת צוות מקצועי – מאחר והעסקת אנשי מקצוע בתחום נדרש אך ורק כאשר ישנם תשתיות פיזיות שדורשות תחזוקה שוטפת, ניהול ותפעול, כעת אין כל צורך בהם עכשיו כשהשירותים מסופקים באופן וירטואלי וקיימת תמיכה חיצונית מלאה.
    • מחשוב ענן ירוק – טכנולוגיית מחשוב ענן וכל שירותי המחשוב אשר מסופקים דרכה אופטימליים לאיכות הסביבה על ידי צריכה משמעותית במשאבים, צריכה וחסכון בחשמל וכך גם בהוצאות כספיות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב