הצלחה - מילה של אלוהים
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

הצלחה - מילה של אלוהים 

מאת    [ 02/02/2013 ]
מילים במאמר: 614   [ נצפה 1796 פעמים ]

 
 

הצלחה – מילה של אלוהים

אם תשאלו כל בן אדם אם הוא רוצה להצליח, כל אחד יגיד – בוודאי, אני רוצה להצליח. וזה נכון, כולנו רוצים להצליח אבל רצון בלבד אינו מספיק כדי להגיע להצלחה.

תמיד תהיתי מה מבדיל בין אנשים מצליחים לבין אלו שיש להם רצון אבל בפועל לעולם לא מגיעים להצלחה. הדבר החשוב והבסיסי זה לדעת קודם כל להגדיר מהי הצלחה עבורנו. ישנם לא מעט הגדרות של מהי הצלחה אבל מה שחשוב שאנחנו נדע מהי הצלחה עבורנו, איך נדע שהגענו אליה, שאנחנו אכן מצליחים.

הרבה מאמינים שהצלחה זה עניין של מזל – שישנם אנשים ברי מזל שהכל מצליח להם לעומת אחרים שפשוט אף פעם לא הולך להם והם תמיד נכשלים. הצלחה זה לא עניין של מזל, הצלחה היא נוסחה מסוימת שאם פועלים לפיה, אכן מגיעים להצלחה, לא משנה מי ישתמש בה! במאמר זה אני רוצה לתת לכם בדיוק נוסחה זו. קראתי לה – הצלחה היא מילה של אלוהים. ותיכף אסביר למה הכוונה!

אם נסתכל על המילה הצלחה היא מורכבת מ-5 אותיות – ה  צ  ל  ח  ה וכמו מילה אחרת בשפה העברית, גם מאחורי המילה הצלחה יש תורת הנסתר וצריך קצת להתבונן בה כדי להבין מה המשמעות שלה.

 במילה הצלחה יש לנו פעמיים את האות – ה, זאת אומרת אלוהים. ועוד 3 אותיות –צ  ל  ח שעליהם אדבר יותר מאוחר.

כל העולם שלנו מורכב מאנרגיה. ישנם כאלה שמגדירים אנרגיה זו כאנרגיה אוניברסלית, היקום, הכוח העליון, בורא עולם או אלוהים. כל דבר שקיים בעולם שלנו, בין אם זה חי או ללא נשמה, מורכב מאנרגיה זו. זה אומר שאנחנו כבני אדם גם כן אנרגיה.

אבל איננו רק חלק נפרד של האנרגיה אלא אנחנו כבני אדם מחוברים לאנרגיה שסביבנו, ולאנרגיה האוניברסלית או לאלוהים. זה אומר שקיים קשר הדוק בין האנרגיה שלנו לבין האנרגיה של היקום. אלוהים נמצא בתוכנו!

בעזרת האנרגיה והחיבור הזה אנחנו מושכים וממגנטים אלינו דברים שאנחנו רוצים או לא רוצים וכמובן זה קשור למחשבות שלנו, לפחדים שלנו והעיקר לאמונה שלנו.

 אנחנו מושכים אלינו את מה שאנחנו מאמינים שאנחנו יכולים או לא יכולים להשיג ולקבל. זה אומר שכל עוד אנחנו בזרימה עם האנרגיה האוניברסלית וישנו חיבור שנוצר בין האנרגיה שלנו לבין האנרגיה של היקום, אנחנו משיגים את מה שאנחנו רוצים להשיג. כלומר, כל עוד אנחנו מאמינים, החיבור הזה קיים ומביא לנו מה שאנחנו שואפים לקבל.

ברגע שנסיט את האנרגיה הזו מאיתנו, ספק או פחד ישתלטו על המחשבות שלנו, נקבל את מה שאנחנו מפחדים ממנו או מה שאנחנו לא רוצים לקבל. למה? כי נעלמה האמונה והחיבור בי האנרגיה שלנו לבין האנרגיה האניברסאלית נותקו.

נחזור שוב למילה הצלחה ונסתכל על שלוש אותיות שנשארו ונראה שאכן יש כאן נוסחה מאוד פשוטה – צ  ל  ח. אשפר להרכיב 3 מילים שונות מתוך אותיות אלו.

 

לחץ – כשאנחנו בלחץ, כשהכל קשה, אנחנו מחשפים פיתרון

חלץ – אנחנו מאמינים כל כולנו שהפיתרון יחלץ אותנו מהלחץ

צלח – בזכות האמונה החזקה אנחנו צולחים את הדרך

 

המסקנה היא כשיש שלנו אמונה חזקה באלוהים, הוא יהיה איתנו לאורך כל הדרך וישמור עלינו שנצלח אותה למרות הקשים והאתגרים. מי שלא מאבד את האמונה שלו, אלוהים יהיה איתו לאורך כל הדרך!

 

זה אומר שכל עוד אנחנו מאמינים בדרך שלנו, מאמינים בעצמנו שאנחנו יכולים להצליח, האנרגיה האניברסלית או אלוהים יהיה איתנו ויעזור לנו להשיג את מה שאנחנו רוצים. ברגע שהאמונה תיעלם, לא נוכל למצוא פיתרון ולצאת מהלחץ, ולא נוכל להגיע להצלחה שלנו.

 

זוהי נוסחה הצלחה! זוהי הנוסחה שלפיה כל האשנים המצליחים פעולים ומגיעים להצלחה!

 

אז אם אתם רוצים להצליח והגדרתם מהי הצלחה עבורכם, תאמינו באלוהים, תאמינו באנרגיה של היקום, תיצרו את החיבור בין האנרגיה שלכם לבין היקום, תלכו עם אמונה זו עד הסוף, אל תתנו לספק או פחד להיכנס למחשבות שלכם וכך תגיעו להצלחה!

 

דיאנה בן צבי


מורה דרך להגשמה עצמית


 


לקבלת מפגש היכרות - בחינם לחצו על הקישור הבא:
http://www.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב