סיכום סוף העולם 2012 ונבואת עולם חדש
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

סיכום סוף העולם 2012 ונבואת עולם חדש 

מאת    [ 09/12/2012 ]
מילים במאמר: 1555   [ נצפה 3361 פעמים ]

 
 

סיכום סוף העולם 2012 ונבואת עולם חדש

שנת 2012 על-פי נבואות בני המאיה 

הסקרנות, המתח וגם איזו יראה הגוברים והולכים ולגבי התחזיות לשנת 2012 נוסקים בכל יום לגבהים חדשים, ככל שאנו מתקרבים לסיום שנת 2012.
בייחוד התאריכים הספציפיים שלהלן מככבים בשורה הראשונה של תופעת סוף העולם בשנת 2012:

12.12.2012
21.12.2012
22.12.2012

חדשות סוף העולם ועיקרן תחילה
בטבע האדם קיים איזשהו מאפיין מוזר, שזכה כבר למחקרים פסיכולוגיים לא מעטים, אשר מרותק על-ידי ציפייה לקץ העולם.
תופעת נבואות סוף העולם עתיקה כעתיקות האנושות.
נבואות סוף העולם העתיקות ביותר שייכות כנראה לשומרים העתיקים, אשר Enuma Elish "אנומה אליש" (1800 לפה"ס, בערך) שלהם רווי בנבואות סוף העולם.
מכיוון שאנומה אליש הוא הבסיס לתנ"ך; ששת הפרקים הראשונים של התנ"ך הם העתקה כמעט מושלמת של בראשית של אנומה אליש, הרי שנביאי התנ"ך הם הבאים בתור. דניאל הנביא (550 לפנה"ס, לערך) בעיני הוא הכוכב של מחשבי הקיצין של התנ"ך.
לא משתרכת הרבה מאחור היא דת זרתוסתרא, שכבר בשנת 500 לפנה"ס ניבאו כתביה את קץ העולם.
נוסטרודמוס הוא ללא ספק נביא מחשב הקיצין המודרני המפורסם ביותר (1503-1566).
הנביא הישן, הלא הוא אגדר קייסי (1877-1945), החל את ההתנבאויות שלו בעיקר בנושאים רפואיים ואיזוטריים, אך פחות בחישוב הקיצין. בכל זאת, קרוב לוודאי תחת לחץ מהסביבה, הוא סיפק תאריך לקץ העולם, כשזה לא התרחש בתאריך שחזה, קייסי שינה אותו שוב, וכך עוד כ-4, 5 פעמים: 1930, 1958, 1960, 1990, 1998. אך אנו עדים לכך שכלום לא התרחש ממה שקייסי ניבא. עובדה, אנחנו עדיין כאן. 
הרבה פחות דרמתי מעמיתיו העתיקים הוא הרולד קמפינג, אשר ניבא כי סוף העולם יתרחש ב-21 במאי 2011, אך האירוניה העצובה היא שכל מה שקרה בשנת 2011 מבחינתו של קמפינג, הוא שהרלוד קמפינג לקה בשבץ מוחי. נכון לכתיבת מילים אלו קמפינג הישיש עדיין חי (בן 90), אך מצבו הבריאותי מוסיף להיות חמור.

מה שבטוח בטוח
לפני שאגש לעשות מעט סדר בדברי נבואות קץ העולם בשנת 2012, הרי שאקדים ואומר ששום מופע דרמתי אפוקליפטי לא יתרחש בו; לא מלחמת גוג ומגוג. לא תמרות אש ועשן. לא היפוך קטבים של כדור הארץ. אפילו לא יתרסק מטאור על כדור הארץ. ובוודאי שלא יתרחש סוף העולם, לאכזבתם הרבה של כל מחשבי הקיצין.

מדידת הזמן
מדידת הזמן, בדומה למספרים, היא אחד מעמודי התווך של כל ציוויליזציה. לוחות השנה העתיקים ביותר הושפעו באופן מובהק ע"י המיקום הגיאוגרפי של האנשים שיצרו אותם. בארצות החמות מחזורי הירח שימשו לאוריינטציה ולבניית לוח שנה. מוכרים לוחות שנה עתיקים מהמזרח הקדום שגילם כ-7000 שנה: שומר מצרים, אשור בבל, וכמובן לוחות של בני המאיה.

מדידת הזמן של בני המאיה
בני המאיה העתיקים היו אובססיביים לגבי מספרים ותאריכים, והיו להם לפחות 17 לוחות שנה שונים המבוססים על חישובים מסובכים, ירחיים ושמשיים.
אחד מלוחות השנה העתיקים ביותר של בני המאיה הוא בן 15.000 שנה. Tzolk'in, אשר פירושו "חלוקת הימים", הוא לוח שנה אחר של בני המאיה המשמש בסיס לחישוב סוף העולם לכאורה ב-12.12.2012. ברם, ראוי להבין שבני המאיה, בדומה לעתיקים אחרים, חישבו מחזוריות ולא סוף העולם. כלומר, סוף עולם במובן של סוף מחזור.
המאיה מחשבים את המחזור הגדול הגלקטי בן 25625 שנה, והמחזור הקטן בן 5125 שנה. שני המחזורים אמורים להסתיים ולהתחיל מחדש ב-12.12.2012 (לפי חישוב אחר הרי שמדובר בתאריך 12.2012, ו-21.12.2012).
לוח השנה Tzolk'in שמסתיים בשנת 2012 בנוי על מחזור קטן בן 5125 שנה, ועל מחזור גדול בן 25625 שנה (בקירוב). ובמקרה, או שמא לא במקרה, חופף לסיום של מחזור עידן הדגים ותחילת עידן הדלי.
כל מה שהאדם הכיר במשך 26.000 שנה, עומד להשתנות, אין ספק בכך. ומאידך נאמר כבר: כל מה שהיה הוא שיהיה. ואין חדש תחת השמש.

מדוע העיסוק האובססיבי בשנת 2012
מן הידועות היא שההיסטוריה של האבולוציה רצופה בהתרחשויות ואירועים מחזוריים. ומכיוון ששני מחזורים, הגדול והקטן, לפי חישובים של בני המאיה, מצטלבים בשנת 2012, הרי שזה מספק את התחושה הצורבת שמשהו חשוב בקנה מידה קוסמי עומד להתרחש.

נבואות המאיה
הנבואות של בני המאיה אינן מזכירות וגם אינן מכירות מושג "יום הדין" כפי שהוא מככב בכתבים הנוצריים. כלומר, אנחנו לא נצפה במופע זיקוקי די נור גלקטיים.
נבואות המאיה מתמקדות בסופה של תקופה, אשר מאותתת על שינויים משמעותיים במבנה התרבות כפי שאנחנו מכירים אותה. משמעותו של היום האחרון בלוח השנה של בני המאיה רומז דווקא על כינון תרבות חדשה ותמורה רוחנית גדולה. אך בני המאיה דיברו בנבואות שלהם גם על "יום הטיהור" בכדור הארץ, שבהחלט עלול לרמוז להתרחשויות קשות לפני שהתרבות החדשה תכונן. מבחינה זו הרי שנבואות בני המאיה על סוף העולם במובן של סוף מחזור, דומות דמיון מפתיע לנבואות דניאל הנביא.

מה מנבאה לנו שנת 2012?
אנו כולנו חשים שמשהו עומד לקרות. אולם, המשהו הזה החל כבר! והוא רק הולך וצובר תאוצה ככל שהזמן עובר. שנת 2012 מסמנת דווקא התחלה ולא סוף, כפי שנראה בהמשך. שנת 2012 היא שנה חשובה בתוך תהליך שינוי גלקטי, ברם, היא רק עוד שנה אחת מני רבות בתוך התהליך הזה, ובוודאי לא השיא שלו, שייתכן כי יתרחש רק בעוד אלפי או מיליוני שנים, אם בכלל.
האירוע המשמעותי ביותר שמצביעים עליו נבואות המאיה בהקשר לשנת 2012, הוא "ההתיישרות הגלקטית" Galactic Alignment, שמתרחשת פעם ב-26.000 שנה, שהיא התוצאה של שבו השמש נמצאת בחפיפה מדויקת עם נקודת ההצטלבות של מסלול שביל החלב וקו משווה, והקרבה שלה לכדור הארץ מרבית. במצב כזה גם הירח נמצא בקרבה מרבית לכדור הארץ. כוח הכבידה של השמש והירח עלול להשפיע בצורה חסרת תקדים על כדור הארץ.
אין ספק שאנו נהיה עדים לשינויים אסטרונומיים, גיאולוגיים, שינויי מזג אוויר, שינויים גיאו-פוליטיים, רעידות אדמה המשנות את פני קרום כדור הארץ, וגורמות לתזוזת יבשות, גלי צונאמי, התפרצויות הרי געש וכיוצא באלה. כל התופעות הללו, ישפיעו מן הסתם על כל התרבות האנושית, והרי אנו כבר עדים להן.
בתוך כל השינויים הללו גם גורלה של ישראל ישתנה בלא הכר. ישראל תתנתק משכניה ומהמזרח התיכון, וייתכן שזאת הגאולה שכתבים היהודיים מדברים עליה כה רבות. וכן, לישראל תפקיד מרכזי בתוך השינויים המתרחשים בעולם.
כלומר, מלבד התופעות  שמניתי לעיל, הרי שרוב הספקולציות באשר לשנת 2012, הן אך כאלו: ספקולציות. היינו, לא יתרחש שום סוף עולם, אלא רק יגברו השינויים בכדור הארץ, שמקצתם יהיו בלתי נעימים לבני האדם, בלשון המעטה. ולכן, סוף התרבות כפי שאנו מכירים בכדור הארץ.

ועכשיו היכונו לשיא הדרמה: שנת 2012 לפי נבואות המאיה עברה חלפה זה מכבר
אז מדוע קילקלו לנו את הדרמה של סוף העולם?
כל הבזז סביב סוף העולם בשנת 2012 יכול היה באמת להיות השיא של דרמת סוף העולם מבדרת אילולא העובדה ששנת 2012 לפי חישובי לוח המאיה חלפה ועברה לה זה מכבר!
לאמור, בני המאיה לא חישבו שנים מעוברות, אי לכך, שנת 2012 לפי חישב לוח המאיה כבר הייתה וחלפה לבלי שוב. משום כך, לפי לוח המאיה כל הרשום לגבי שנת 2012 אינו רלוונטי כבר מזמן, אך עדיין רלוונטי מאוד לסימפטומים של סוף העולם במובן של סוף תקופה.

ראוי לציין ולהגדיש, וקרוב לוודאי שפסקה זו היא החשובה ביותר והיא המפתח להבנת הטעות של הדיוטות כה רבים, ואשר גם מדגימה את עוצם של סעיף הבורות שאנוכי רושמת בהמשך, הפשה בעולמנו המתקדם לכאורה; סעיף אשר כלול בתוך רשימה המפרטת את הסימפטומים של סוף העולם, במובן של סוף תקופה.

נבואה מדעית תואמת נבואות המאיה והנביא דניאל
אנוכי אתייחס לאחד הנמנה עם הנביאים האמפיריים הדגולים ביותר היום – אכן, רק המדע יכול להיחשב למנבא רציני. לפי המדען פרופסור מיצ'יו קאקו, הרי שקרוב לוודאי שאנו קרבים לסוף הציוויליזציה שלנו, שאינה אפילו ציוויליזציה מטיפוס I.
הרס הציוויליזציה הפרימיטיבית שלנו, יאפשר את בניית ציוויליזציה מתקדמת יותר: ציוויליזציה מטיפוס I.
מיצ'יו קאקו בוחן שלושה טיפוסי ציוויליזציה: II ,I, ו-III, ומי שבאמת מעוניין לדעת מה צופן לנו העתיד, לפחות שיקרא את אחד מספריו של מיצ'יו קאקו.
למעוניינים להציץ כיצד ייראה שלב המעבר בין הציוויליזציה הפרימיטיבית שלנו לציוויליזציה מטיפוס I, מומלץ המאמר 12.12.2012 האם זה סוף העולם?

הלן אמנה רק כמה מן התופעות הקשות של שלב המעבר בין הציוויליזציה הפרימיטיבית שלנו לציוויליזציה מטיפוס I, וכך נראה שאין ממש צורך בהתרחשות אפוקליפטית בכדי לחוש את הסבל הנורא של קץ העולם, במובן של קץ מחזור:

1.     ריבוי אוכלוסיןהאירוניה הגדולה היא, שככל שרבים בני האדם על פניכדור הארץ, כך קשה יותר לנקבה וזכר לחבור יחדיו. וקשה פי כמה לאהוב זה את זה.ולכן:

·  קושי לכונן זוגיות
·  התפוררות התא המשפחתי
·  ריבוי התחברות זוגית חד-מינית
·  ריבוי הולדת ילדים מתוך זוגיות חד-מינית ו/או חד-הורית

2.        ניכור, זרות, פחד, בלבול וחשדנות
3.       עוני 
4.       רעב 
5.       בורות, קנאות ופאנאטיות בכל התחומים ומכל הסוגים 
6.       הבטלה 
7.       חוסר תכלית  
8.       חוליים ומגפות 
9.       חוסר אונים וייאוש 
10.  אלימות, מרמה ועושק 
11.   אכזריות אדם כלפי רעהו וכלפי הטבע ובעלי החיים 
12.  עדות כזב, שקר ושחיתות 
13.   קריסת מערכת החוק והמשפט 
14.   מלחמות דת 
15.   מלחמות גזע 
16.   מלחמות על מרחב מחייה
17.שימוש נרחב בנשקים להשמדה המונית

ובכל זאת, לסיום בנימה אופטימית משהו
חשוב לציין ולהדגיש כי לצד כל הסעיפים הקשים שלעיל, הנלווים לשלב המעבר בין הציוויליזציה הפרימיטיבית שלנו לציוויליזציה מטיפוס I, ישגשגו במקביל גם ההפכים שלהם. ברם, הללו יהיו נחלתם של קבוצות מעטות נבחרות, אשר טכנולוגיה של נכסי ציוויליזציה מטיפוס I יהיו נגישים להם, ושלא מעטות מהן ינצלו את היתרון העצום של הקדמה לרעה בכל המובנים ותחומי החיים.

הנבואה הסופית - שנת 2012  אינה הסוף אלא ההתחלה
אם כן, לאחר שפירקתי לגורמים את כל המידע הנבואי לגבי שנת 2012, הממצא החד-משמעי הוא כי שנת 2012 אינה הסוף, אלא ההתחלה.
שנת 2012 היא שנת ההתעברות עם ציוויליזציה מטיפוס I.
ההיריון יהיה קשה וכך גם חבלי הלידה.
אך בני אדם וקבוצות מוסריים ידם תהיה על העליונה, הם ינצחו את חורשי הזדון והמזיד, תאבי העוצמה והשלטון. אותם הפרטים והקבוצות המוסריים יהיו בין האבות והאמהות המכוננים את הציוויליזציה מטיפוס I.
עידן תוקף הציוויליזציה מטיפוס I ישרור במשך 26000 שנה. ואחר כך תתרחש התעברות עם ציוויליזציה מטיפוס II, ויעבור עוד עידן, והיקום יצפה בהתעברות עם ציוויליזציה מטיפוס III, ואז תרד שוב המלכות השמיים על כדור הארץ.  

 

אלה שונייה מיסטיקנית, מורה, שאמאנקה, רואה בנסתר(seer), מטאפסיכולוגית, פותרת חלומות. ייעוץ בכל תחומי החיים.
קלפי טארוט, קלפים צועניים, נומרולוגיה, נומרולוגיה קבלית ויוגית, אסטרולוגיה בורמזית, צדפים אפריקניים ועוד.

http://www.elranta.com  

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב