חברת מידרוג ממשיכה גם השנה לאשרר דירוג Aa3 לאגרות החוב של מטריקס
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

חברת מידרוג ממשיכה גם השנה לאשרר דירוג Aa3 לאגרות החוב של מטריקס 

מאת    [ 29/11/2012 ]
מילים במאמר: 460   [ נצפה 2269 פעמים ]

 
 

חברת מידרוג העניקה לחברת מטריקס אישרור מחדש לדירוג Aa3 לאג"ח (סדרות א'),  שהנפיקה מטריקס באוגוסט 2007,  עם אופק יציב. בדו"ח שפרסמה מידרוג ציינה כי  "מטריקס הינה החברה הגדולה בשוק ה-IT בישראל, בעלת נתח שוק משמעותי של כ-17% ומובילה במגזרי הפעילות העיקריים שלה".

בין הגורמים התומכים בדירוג, ציינה מידרוג את המעמד העסקי החזק של החברה בקרב החברות הפועלות בענף ה- IT בישראל, המתבטא במוניטין גבוה ונתחי שוק גבוהים. לחברה יתרון תחרותי בזכות המגוון הרחב של השירותים המוצעים על ידה ללקוחותיה, הסינרגיה בין תחומי הפעילות המגוונים, ניסיונה המוכח במיזוגים ורכישות מוצלחים ויתרון הגודל. לחברה מספר רב של פרויקטים המבוצעים במקביל ובסיס לקוחות רחב, ותיק ופרוס על מגוון ענפי המשק. החברה חשופה למגזר הפיננסים, המאופיין בחסמי כניסה גבוהים ומהווה כ- 35%-40% מסך הכנסותיה, שיעור גבוה מהממוצע הענפי. כמו כן, היא התברכה בניהול ממוקד ואיכותי עם ותק ויציבות בדרגי הניהול.

ב- 12 לנובמבר פרסמה מטריקס את התוצאות הכספיות לרבעון השלישי 2012 והציגה גידול  של כ- 14.6% בהכנסות החברה לתשעת החודשים הראשונים של שנת 2012 בהמשך לגידול בשיעור דומה בשנת 2011. 

לדברי משה אטיאס, סמנכ"ל הכספים של מטריקס: " מטריקס ממשיכה לשמור על מעמדה כמובילת שוק ה- IT  בישראל ולזכות פעם נוספת בדירוג הגבוה ביותר בענף – Aa3 - דירוג עליו היא שומרת מיום הנפקת האג"ח ב-2007, לרבות שמירה על אופק יציב. בתקופה מאתגרת כמו זו אנו גאים על כך שבעתיים".

"פיזור המגזרים והלקוחות שלנו, הניהול המנוסה והזהיר ומנועי הצמיחה המגוונים שלנו, בתחומים השונים, מקנים לנו את היכולת לתת בטחון לציבור המשקיעים ולזכות באמון גבוה בהמשך הצלחת החברה".

 

 

אודות מטריקס

מטריקס, המעסיקה כ-6300 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ,Offshore , מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה ופתרונות חומרה מובילים. הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותיים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרויקט IT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות, המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר, והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון, ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיביים.

עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותי IT, עפ"י סקר BDI.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2011 הגיע ל- 1.75 מיליארד שקל, הרווח הנקי הגיע ל- 96 מיליון שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל,STKI  מדרגת את מטריקס בראש זו השנה השביעית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה הרביעית ברציפות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב