מי צריך שירותי הקלדות?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

מי צריך שירותי הקלדות? 

מאת    [ 08/11/2012 ]
מילים במאמר: 580   [ נצפה 1186 פעמים ]

 
 

שירותי הקלדות הן פתרון זמין ונוח למגוון אוכלוסיות: סטודנטים, אנשי עסקים ואנשים פרטיים. שירותי הקלדות נעשים בשימוש בתוכנת  Wordבדרך כלל, הנפוצה ומצויה בכל בית אב או עסק.

 במשך השנים יותר ויותר אנשים משתמשים בשירותי הקלדות:

סטודנטים ואנשי סגל אקדמי משתמשים בשירותי הקלדות להקלדת עבודות אקדמאיות, הקלדת עבודות סמינריוניות, הקלדת סיכומים; הקלדת תזה, הקלדת שאלונים, הקלדת נתונים, הקלדת מחקרים, הקלדת שאלונים ועוד ועוד.

 מנהלים, ואנשי עסקים משתמשים בשירותי הקלדות להקלדת דו"חות רבעונים ושנתיים, הקלדת חוברות, הקלדת נתונים, הקלדת מכתבים, הקלדת תרשימי זרימה וטבלאות.

עורכי דין ומערכת בתי המשפט משתמשים בשירותי הקלדות להקלדת כתב תביעה, הקלדת כתב הגנה, הקלדת תצהירים, הקלדת חוזים, הקלדת זיכרון דברים.

 ארגונים ממשלתיים וחינוכיים משתמשים בשירותי הקלדות להקלדת סיכומי ישיבות, להקלדת חוברות, להקלדת נתונים, להקלדת מכתבים ותזכירים.

אנשים פרטים, סופרים משתמשים בשירותי הקלדה  להקלדת ביוגרפיה, הקלדת אוטוביוגרפיה; הקלדת סיפורים.

 עולמנו היום מבוסס על שימוש במחשב והעברת תכנים באופן דיגיטלי, לכן כתב היד עבר מן העולם, וכל התקשרות אישית, עסקית או ארגונים דורשת מסמכים מודפסים. לכן שירותי הקלדות נוגעים בכל תחום ותחום בחיינו ואין אדם, עסק או ארגון שלא נזקק להם, בשלב כלשהו במהלך חייו האישיים או העסקיים.

אמצעים להעברת החומרים לנותן שירותי ההקלדות:

אדם או בעל עסק או ארגון שזקוק לשירותי הקלדות יכול להשתמש במגוון אמצעים על מנת להעביר למבצע השרות את החומר הנדרש.

 כתב יד – ניתן להעביר את החומר בכתב יד בעט או עפרון. יש לכתוב באופן ברור ככל הניתן. אחרת נדרשת מנותן שרותי ההקלדות לבצע עבודת פיענוח כתב היד.

 כתב יד סרוק – ניתן להעביר את החומר לאחר שנסרק על ידי מכשיר סורק. כאן יש לדאוג שהקונטרס, הניגודיות של הסריקה תהיה ניגודיות גבוהה, שוב על מנת להקל על נותן שירותי ההקלדות, למנוע טעויות ככל שניתן, כדי שהכתב יסרק באופן ברור ונהיר לנותן השרות.

כתב יד מודפס – ניתן להעביר כתב יד שכבר מודפס בצורה פיזית כגון חוברת, מאמר, ספר כל מנת שנותן שירותי ההקלדות יקליד אותו מחדש אל תוכנת ה- Word. יש לוודא שהחוברת/מאמר/ספר הפיזיים הנם באיכות טובה. יש לקחת בחשבון שנותן שירותי ההקלדות יהיה צריך לצורך העבודה לסרוק את החומרים הפיזיים, פעולה שיכולה לפגוע בהם, התנתקות הדפים מן הכריכה וכדומה. במידה ומבקש השירות אינו מעוניין בפעולה כזאת, על נותן שירותי ההקלדות יהיה להקדיש זמן רב יותר להקלדה מן המסמך הפיזי.

 כתב יד מוקלד – ניתן להקליד את החומר באופן חופשי בתוכנת אימייל או כל אמצעי מחשב אחר – במקרה כזה יהיה על נותן שירותי ההקלדות לעמד את החומר לפסקאות ולבצע עבודת הגהה למסמך.

הקלטת אודיו – ניתן להקליט את החומר הנדרש במכשיר הקלטה דיגיטלי מכל סוג שהוא. יש להקפיד שההקלטה תהיה ברורה, וללא רעשי רקע על מנת שנותן שרותי ההקלדות יבין את הנאמר בצורה הטובה ביותר, שלא יישמט איזשהו חלק מהתוכן שמיועד להקלדה.

הקלטת ווידאו – כפי שניתן להקליט קובץ שמע היום בקלות, כן ניתן להקליט גם קבצי ווידאו בכל מצלמה, טלפון חכם או כל אמצעי אחר. גם כאן יש להקפיד על איכות ההקלטה ולהשתמש במיקרופון מתאים. במידה ויש כמה דוברים בשיחה, יש להצמיד לכל אחד מהם מיקרופון, יש לוודא שאיכות הקובץ טובה וכל הדוברים נשמעים על מתן שנותן שירותי הקלדה יוכל לעבוד באופן שוטף ושלא יאבד מידע חשוב למבקש השרות.

 הכתבה – במקרים מסויימים כאשר כל האמצעים המוזכרים למעלה אינם מתאימים, מבקש השרות יכול להכתיב לנותן שירותי ההקלדות את החומר הדרוש להקלדה. ההכתבה יכולה להיעשות במקום מפגש פיזי משותף או באמצעות תוכנת מחשב לניהול שיחת אודיו או ווידאו (צ'אט).

 אנו מאחלים לכם שיתוף פעולה פורה עם נותן שירותי ההקלדות שלכם (-:

 

זיו שירותי קלדנות ותמלול

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב