החלקה יפנית - מחירים וקופונים
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

החלקה יפנית - מחירים וקופונים 

מאת    [ 11/10/2012 ]
מילים במאמר: 939   [ נצפה 1358 פעמים ]

 
 

החלקה יפנית הינה נושא חשוב, מורכב והתוצאות ניכרות בשיער לטוב ולרע כתוצאה מידע רב שנצבר במהלך השנים והניסיון הרב של בעלי המקצוע המתמחים בנושא החשוב זה, מאחר וטיפול זה משנה את אופיו של השיער והופך אותו לאסתטי בריא איכותי חלק מבריק ורך למגע...

חשוב לדעת שכמו שהחלקה יפנית איכותית יכולה לצאת מדהימה, כך גם ההיפך... החלקה יפנית עלולה לפגוע קשות בשיער ולגרום לנזק בלתי הפיך במראהו, כתוצאה מפרמטרים רבים כגון: אבחנה לקויה, חומר עבודה זול, חוסר ניסיון, המתנה יתרה או קצרה, טמפרטורה של גיהוץ גבוהה או נמוכה, חומרי טיפוח זולים להמשך טיפוח בבית ועוד...

מעבר לכל הנ''ל ישנם גם את הפרמטר של המחירים והעלויות הגבוהות בעניין חשוב זה ולעיתים גם כאוב מאחר וישנן נשים שצריכות לבצע חידוש פעם ב 4 או 3 חודשים ולא כל אחת יכולה לממן החלקה יפנית באופן תכוף במיוחד כשקיימים מגוון של בעלי מקצוע העוסקים בתחום זה וגובים מחירים גבוהים מאוד ומשתנים ללא הצדקה  וחלקם גובים מחירים נמוכים מאוד במטרה לרכוש ו'' לצוד ' לקוחות חדשים.

לקוחה שאינה בודקת ושואלת את השאלות הנכונות עלולה לשלם ביוקר תרתי משמע כי בסופו של דבר המחיר הופך לכל כך שולי כשהשיער נהרס ע''י בעל מקצוע שלא מוכשר או לא בעל נסיון רב בתחום, גם אם שילמתן 5000 ש''ח. לכן תחום זה הינו חשוב מאוד ללא כל קשר למחיר כלל מאחר שישנן נשים שמוכנות לשלם סכומים גבוהים מאוד בשביל החלקה יפנית איכותית העיקר שטיפול ההחלקה היפנית יהיה לשביעות רצונן.  מאידך גיסא ישנן נשים המחפשות את עניין המחיר הזול והמפתה כל הקופונים למיניהם  ואינן עומדות על טיבו של בעל המקצוע וניסיונו ואפילו אינן יודעות באיזה סוג החלקה אותו בעל המקצוע משתמש ועובד  ולכן מה שהן יודעות זה שהן הולכות לעשות החלקה יפנית, או שכבר עשו את ההחלקה היפנית ו...זהו !!! אין להם מושג מעבר לכך בשום דבר מעבר לשם '' החלקה יפנית '' . לכן הרינו להסב את תשומת לבכם: ישנם סוגים רבים של החלקה יפנית כשרובם חומרים זולים תרתי משמע כך שחשוב שתדעו על מה אתן משלמות ובחיבור לנושא הכאוב של עניין השרלטנות בעניין המחירים, ניצול חוסר הידע של הלקוחות, אחריות , חוזים למיניהם ואי נתינת מידע במכוון במטרה לגביית מחירים גבוהים כתוצאה מחוסר יושרה והגרוע מכל...שיער שרוף !!!

ממה אתן צריכות  להיזהר???

להלן 6 כללי ברזל:

  • בדיקה מקיפה-לחקור את הנושא באינטרנט,ולהכיר את בעל המקצוע דרך חברים,לקוחות,ואפילו לכתת רגליים ולבדוק כמה בעלי מקצוע ולשאול את כל השאלות הנכונות ולהרגיש באינטואציה אם יש חיבור אפילו בטלפון. גם אם תגיעו לתור שנקבע לכן, ואין חיבור עם בעל המקצוע מותר לכן לבטל!!! אין שום דבר פסול בזה, ואף אחד לא יכול להכריח אתכם לעשות בכוח את הטיפול, וכו'..
  • קופונים-בכל דבר אחר כגון: מסעדות,קורסים,ביגוד,וכו' אם לא מרוצים לא קרה כלום, ממשיכים הלאה לקופון הבא. אך שיער זה לא בגד שאפשר להחליף או מסעדה לא טובה שאפשר לשנות...וכו'. שיער אי אפשר להחליף שיער שנהרס קשה לתקן!!! ולתקן מראה שיער עלול להסתכם בעלויות גבוהות מאוד של עד 10000 ש''ח כולל תוספות שיער, ונשים לא יהססו לשלם כל סכום רק שמראה שיערן יחזור כלעומת שהיה כך כשבסופו של הדבר הזול הוא היקר. לכן אם אתן לא מכירות את בעל המקצוע ולא שמעתן עליו ולא הלכתן לייעוץ אך העיקר שהולכים לעשות את הטיפול כי הוא זול ותו לא, אתן בסיכון גבוה של כישלון, ונזק בלתי הפיך של השיער.
  • ייעוץ-ישנן נשים חסרות ביטחון וידע בתחום ומחפשות ומבקשות לבצע החלקה יפנית רק על סמך פרסומים כאלה ואחרים באינטרנט,בפורומים,עיתונות וכו'... עד כאן זה בסדר אך חשוב מאוד באם קיים חשש או רצון לדעת יותר על הנושא המבוקש מומלץ מאוד להגיע לייעוץ מקדים כדי לראות את בעל המקצוע ולהבין את הלך הרוח במספרה ולנסות לרכוש את הביטחון שהוא צריך להעביר לך. אם אין לו את זה אז חבל ותמשיכי הלאה שעד שתמצאי את האחד...
  • חומרי עבודה-לדעת שחומרי העבודה הינם חומרי עבודה מקצועיים ולא זולים בעלי שם ואפילו לבקש לראות!!! לא להתבייש!!! מעבר לכך אתן תלויות בידע ובניסיון של אותו בעל המקצוע.
  • חוזים-לא לחתום על שום חוזה כתנאי לאחריות של בעל המקצוע...אחריותו של בעל המקצוע היא לתת ביטוח להחלקה בלבד והסברים מדוייקים להמשך טיפוח בסיסי בבית וכו'... מעבר לכך כל לקוחה יכולה לבצע כל טיפול כימי אחר בכל מקום שתחפוץ כגון:צבע,גוונים,וכו' ובהתאם להוראות שקיבלה...האחריות של בעל המקצוע הינו המדד לדעת שהלקוחה בידיים טובות ושאמונות לשמור על שיערה ולתמוך בעת הצורך.
  • מחירים-כל בעל מקצוע רשאי לבקש על עבודתו את המחיר המבוקש אינדיבידואלית וזה עניין לגיטימי לחלוטין כשהלקוחה יודעת מראש לפני הטיפול מה העלות הטיפול הנדרש..

סיפור ששמעתי לא מזמן על לקוחה שהיתה אצל בעל מקצוע  (לא סיפרה אצל מי.) והגיעה אליו לביצוע החלקה יפנית, כששאלה על המחיר ענה לה: '' התמחור מתבצע לפי כמות החומר בעבודה על השיער, ורק לאחר מכן נדע להגיד את המחיר '' (רק בשביל ההבנה היה לה שיער באורך קארה ושיער דליל מאוד) המשיכה לספר כשמחוסר ידע בנושא  מרחו לה על השיער 2 שקיותהחלקה יפנית (שקית אחת מספיקה לראש שלם עד חצי הגב ) ורק כדי להראות שביזבזו המון חומר על השיער ולנצל את התמימות של הלקוחה כשכמובן אין לה מושג איזה מחיר היא הולכת לשלם !!! לתדהמתה בסופו של תהליך שילמה לא פחות מ 4500 ש''ח פי 2 ואפילו פי 3 מהממוצע, שוד לאור היום... הייתן מאמינות ?... לכן חשוב לדעת את המחיר מההתחלה ושלא יסבנו אתכן  בכל מיני אומנויות מכירה כאלה ואחרים,או חוזים או כל דבר אחר על מנת לתפוס אתכן בחוסר ברירה ולא לדעת  מראש על מה משלמים. בדר''כ המחירים חייבים להיות סבירים ונוחים ואין דבר כזה שלא יודעים את המחיר מראש !!! ההחלטה הינה שלך בלבד כתוצאה ממחיר ידוע מראש ולא ההיפך.

בעל מקצוע טוב חייב להפגין תמיד אמינות, יושרה , כבוד, סובלנות, אחריות, טיפול מהיר בפניות לקוחות עד להשגת פתרון, מענה הולם ושביעות רצון, ושקיפות מקצועית הנדרשת לעיתים ע''י לקוחות הסובלות מחוסר ביטחון, פחד מפני הלא נודע, ולתת את כל החום הנפשי הדרוש  ולהענקת השקט הנפשי ללקוחה הזקוקה לתחושת הביטחון, והוא שיערה. שיערה בלבד!!!

אנו מתחייבים לאחריות לכיבוד כל ההסכמים והתחייבויות ללקוחה גם לאחר התשלום .

אשמח לייעץ ולענות על שאלות בברכה רוני חתוכהמרכז האומנות החלקה יפנית ותוספות והארכת שיערבן יהודה 254, תל - אביבטלפון: 03-6022334 נייד: 050-6668800כתובתנו באינטרנט: www.ronihatuka.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב