קוסם וטלפת דתי - היתכן?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

קוסם וטלפת דתי - היתכן? 

מאת    [ 04/06/2012 ]
מילים במאמר: 431   [ נצפה 2775 פעמים ]

 
 

קוסם וטלפת  דתי – היתכן?

כידוע לכולכם ביהדות ישנם המון איסורים ובינהם גם איסורי כישוף וקסמים, בספר דברים פרק י"ח פסוקים ט' – י"א נאמר : "כי אתה בא אל-הארץ אשר ה' אלהיך נתן לך – לא תלמד לעשות כתועבת הגוים ההם. לא ימצא בך מעביר בנו ובתו באשקסם קסמיםמעונן ומנחש ומכשף. וחבר חבר ושאל אוב וידעני, ודרש אל המתים."
השאלה היא מה זה קסם ומהו קוסם?
קסם זהו סוג של אחיזת עיניים – אנו רואים דבר אחד אך בהבזק של שניה הדבר משתנה לדבר אחר, האמת שההלכה אוסרת על ניבוי עתידות ומחלקת את תחום הקסמים לכמה סוגים ישנם מעוננים, מנחשים, מכשפים:
מעוננים – סוג של אסטרולוג – חוזה כוכבים כלומר אדם שעפ"י גורמי השמיים החיצוניים מאמין שיכול לקבוע את גורל האדם הנמצא לפניו – לפי הדת כמובן יש איסור ללכת לאנשים מסוג זה.. שכן אין אנשים שהתנבאו בדורנו.
מנחשים – אדם שמנחש דברים שיקרו לאדם הניצב לידו לא על סמך הסתמכות על דבר מסוים כדוגמת האסטרטולוגיה .

בתנך היו מס' אנשים שחטאו בדברים אלו לדוגמא על אליעזר מסופר בבראשית כ"ד פסוקים י"ב-י"ד : ויאמר--ה' אלהי אדני אברהם, הקרה-נא לפני היום; ועשה-חסד, עם אדני אברהם. הנה אנכי נצב, על-עין המים; ובנות אנשי העיר, יצאת לשאב מים. והיה הנער, אשר אמר אליה הטי-נא כדך ואשתה, ואמרה שתה, וגם-גמליך אשקה--אתה הכחת, לעבדך ליצחק, ובה אדע, כי-עשית חסד עם-אדני. - אנו רואים שאליעזר קבע איזשהו סימן שלפיו יחליט מה יהיה בעתיד.

מכשפים – מכשף- אדם שעושה מעשה שחורג מגדר הטבע הפיזיקלי – עד כאן זהו גם קוסם רגיל כפי שציינו שלוקח דבר ומשנה אותו, רק שמכשף נקרא כך משום שהוא טוען לכוחות על טבעיים שניחן בהם בשונה מאנשים רגילים – בתורה נקבע עונש מוות למכשפים.

אז איך בכל זאת יש אמני קסמים וטלפתייה דתיים?

כאמן טלפתיה וקוסם דתי אני נתקל רבות בשאלות אלו, שכן בתחום זה אפשר לעשות דברים מדהימים הנראים לצופה מהצד שהאדם העומד על הבמה ניחן בכוחות שונים מאשר לו. לפעמים בהופעותי אני חושף שמות, מספרי טלפונים של אנשים וכ"ו – ואנשים בטוחים שאכן יש לי יכולות מדהימות ולכן בהופעותי אני מדגיש כי הכל מבוסס על אחיזת עיניים ואיני טוען לכוחות על טבעים על אף שזה לא נראה כך.
בהופעותיי בפני צבור דתי וחרדי המכירים את ההלכות לעומק – בד"כ מבקשים ממני להראות איזה "פלא" – קסם – משהו שקושר אולי לטלפתיה ולגלות את הדרך הקסומה.
לאחר שהצופים רואים את הסוד – כאשר בדיוק שניה לפני כן היו בטוחים שממש יצרתי יש מאין – הם מאמינים כי הכל מבוסס על טריקים וזריזות ידיים , וחס ושלום לא מעלים ברוחם שהאדם הניצב בפניהם ניחן בכוחות על טבעיים.

 

רוצים ללמוד קסמים בחינם ? כנסו לאתר :-) 


אסף סלומון
אמן חושים - קוסם וטלפת
הופעות למבוגרים וילדים
http://www.kosemagic.com/
054-4791411
מוזמנים להוסיף אותי בפיסבוק : http://www.facebook.com/assaf30

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב