עורך דין ביטוח לאומי
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

עורך דין ביטוח לאומי 

מאת    [ 07/05/2012 ]
מילים במאמר: 394   [ נצפה 2090 פעמים ]

עורך דין ביטוח לאומי

ביטוח לאומי הינו מוסד גדול ומסועף ולעיתים עולה הצורך בשירותיו של עורך דין ביטוח לאומי, אשר מומחיותו ממוקדת בתביעות מול גוף זה. ביטוח לאומי הינו מנגנון שמטרתו היא לדאוג לביטחונם הכלכלי של אזרחי המדינה, ובעיקר לביטחונם הכלכלי של אוכלוסיות שנמצאות תחת מצוקה כלכלית.

 

עיקר פעילותו של מוסד זה עוסק בבדיקות של תביעות מול ביטוח לאומי. לשם כך מועסק צוות של פקידי תביעות, פקידי גבייה, רופאים מוסמכים וחוקרים, אשר תפקידם הוא להבטיח שהקצבה אכן ניתנת למי שזכאי לכך. עורך דין ביטוח לאומי יכול לסייע לזכאים לקצבה או להטבה, לקבל את שמגיע להם.

 

מגוון קצבאות ביטוח לאומי

ביטוח לאומי מעניק מגוון רחב של קצבאות, לרבות קצבת השלמת הכנסה, קצבת הבטחת הכנסה, קצבת שארים, נכות כללית, קצבה המיועדת לנפגעים מפעולות איבה, גמלה לילד נכה, גמלת סיעוד וקצבה הניתנת על רקע תאונת עבודה.

 

קיימים מקרים בהם המבוטח זכאי ליותר מקצבה אחת. עורך דין ביטוח לאומי יכול לסייע לאותו אדם לקבל את כל הקצבאות וההטבות שמגיעות לו. למשל, אדם יכול לקבל קצבת ילדים לצד קצבאות נוספות. קצבת ילדים הינה קצבה שניתנת לכל מבוטח שיש לו ילדים מתחת לגיל שמונה-עשרה. חלק מהקצבאות הניתנות מוגבלות בזמן, חלקן מיועדות רק לשכירים, וחלקן אף מוגבלות בהתאם למצבו הכלכלי של המבוטח. למשל, "השלמת הכנסה" מיועדת לכל מבוטח, אשר מועסק בעבודה ומשתכר פחות ממשכורת מינימום. עו"ד ביטוח לאומי מכיר היטב את רזי המנגנון, ויכול לסייע רבות בתביעות למיניהן.

 

נוסף על כך, עורך דין ביטוח לאומי יכול גם לסייע למי שנפגע בנסיבות שונות, ובעקבות זאת רמת תפקודו היומיומית נפגעה. ישנם כמה מצבים בהם המבוטח יכול לקבל סיוע כלכלי, כגון קצבת ניידות, שיקום מקצועי לאנשים עם נכות ועוד. 

כיצד תוכלו לממש את זכויותיכם?

עו"ד ביטוח לאומי יכול גם לסייע למי שאיננו מצליח להשתכר מעל משכורת מינימום. עו"ד ביטוח לאומי יכול לעזור בקבלת קצבה אשר מכונה "השלמת/הבטחת הכנסה". כמו-כן, עו"ד ביטוח לאומי יכול גם לסייע לעובדי משק בית, כלומר לאנשים אשר מועסקים בעבודות שוטפות במסגרת בית פרטי של מעסיק מסוים, לרוב הכוונה לעבודות ניקיון, טיפול בילדים, טיפול במבוגרים, קשישים או סיעודיים.

עו"ד ביטוח לאומי יכול לסייע למי שעובד אצל מעסיק אשר פתח תיק בביטוח לאומי, בקבלת קצבאות שונות, כגון: קצבת פשיטת רגל של המעסיק, קצבת אמהות, דמי תאונה, נכות כללית, נכות נפגעי עבודה, ניידות, פגיעה בזמן התנדבות, זקנה ושארים וכו'. 

ביטוח לאומי הינו מוסד גדול ומסועף ולעיתים עולה הצורך בשירותיו של עורך דין ביטוח לאומי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב