אסטרולוגיה התאמת מזלות
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

אסטרולוגיה התאמת מזלות 

מאת    [ 07/01/2012 ]
מילים במאמר: 1121   [ נצפה 3398 פעמים ]

 
 

אסטרולוגיה - התאמת מזלות 

טלה עם מאזניים
אתם נמשכים ומשלימים אחד את השני, היחסים ביניכם מאופיינים על ידי משיכה חזקה ורצון לבלות ביחד ואתם יכולים ליצור יחסים של הרמוניה ואהבה. עם זאת, קיים ביניכם מתח של ניגודים, בני/בנות מזל מאזנים אוהבים שלווה, שקט והרמוניה ואילו בני/בנות מזל טלה אוהבים הרפתקאות וזקוקים לעניין. בני/בנות מזל טלה שולטים בבני/בנות מזל מאזנים, אך הם עושים זאת מתוך התחשבות ואהבה. כל עוד לא יצוצו בעיות ביניכם הקשר יהיה נפלא. לבני/בנות מזל מאזנים חשוב להרגיש שמתייחסים אליהם, הם מרגישים בטוחים ביחסים האלו וקיימת תחושה שיש להם על מי לסמוך.בני/בנות מזל טלה מאמינים בשוויון בתוך היחסים.
להמשך התאמת המזלות טלה ומאזניים בקישור למטה:

 

אסטרולוגיה

התאמת מזלות :

שור עם גדי
קשר טוב שיש בו הבנה הדדית ותפיסות עולם דומות. ככל שהיחסים מתקדמים בני/בנות מזל שור מגלים בבני/בנות מזל גדי צדדים חדשים.
לבני/בנות מזל גדי קשה יותר לבטא את עצמם, בהתחלה זה עלול לבלבל את בני/בנות מזל שור, אך עד מהרה הם יבינו שפעולות חשובות יותר מדיבורים. אמנם יכול לקחת לכם זמן לבנות את היחסים, אך עם ההתמדה של שניכם, אתם תצליחו ליצור יחסים שיענו על הרצונות של שניכם. הצרכים שלכם מאוד דומים, שניכם זקוקים לביטחון בכל המישורים. מכיוון שהיעדים והמטרות שלכם ברורים לשניכם, אתם מצליחים להגיע למימוש. שניכם נאמנים מאוד ומעריכים את הנאמנות של הצד השני.
להמשך התאמת המזלות שור וגדי בקישור למטה :

 

 

 

אסטרולוגיה

התאמת מזלות :

 בתולה עם עקרב

 אתם מאוד מתאימים ומפרים אחד את השני. זוהי מערכת יחסים מעניינת ומספקת לשני הצדדים, גם בטווח הארוך. אתם דומים בנקודות רבות. שניכם רכושניים, נאמנים ואוהבים להרגיש בטוחים ביחסים בהם אתם נמצאים. לשניכם יש קושי להביע רגשות באופן מילולי, אך יחד עם זאת אתם יודעים לבטא ולהראות את האהבה שלכם. קשר טוב ומלא עוצמה, אשר מבוסס על תמיכה הדדית, כשכל צד מספק לקשר את מה שחסר לצד השני.

להמשך התאמת המזלות בתולה ועקרב 

 

 
אסטרולוגיה

התאמת מזלות :

סרטן עם אריה
בני/בנות מזל אריה ובני/בנות מזל סרטן הם שני הפכים אשר משלימים אחד את השני. בני/בנות מזל אריה ישירים וגאוותנים, זקוקים לאנשים סביבם ואוהבים את הכול בגדול, לעומתם בני/בנות מזל סרטן מאופקים מאוד ומעדיפים מילים רכות ואת האינטימיות. בני/בנות מזל אריה הם מובילים, בעלי לב רחב וחוזק - בדיוק מה שבני/בנות מזל סרטן חסרי הביטחון מחפשים. הנטייה לשמחת החיים העליזות והנדיבות של בני/בנות מזל אריה הם בדיוק מה שבני/בנות מזל סרטן בעל מצבי הרוח צריכים. בני/בנות מזל סרטן הרגישים ידעו כיצד להתנהג עם בני/בנות מזל אריה הראוותניים והגאים שזקוקים לחנופה קבועה לאגו ולכושר המנהיגות שלהם.
שניכם אנשי משפחה חמים, הבית יכול להיות מקום בטוח עבור שניכם.
להמשך התאמת המזלות סרטן ואריה בקישור למטה:

 

אסטרולוגיה

התאמת מזלות :


דלי עם דגים
האופי שלכם שונה לחלוטין ואתם מושכים את הניגודיות של הצד השני, יחד אתם יוצרים מערכת יחסים הרמונית. בני/בנות מזל דלי נמשכים לקסם הרומנטי, החושניות, הרוחניות והדמיון של בני/בנות מזל דגים ואילו בני/בנות מזל דגים נמשכים לחזון ולרוחניות של בני/בנות מזל דלי. הניגודים הרבים ביניכם, גורמים לכם להיקלע למצבים מצחיקים ויש הרבה הומור ביחסים. בני/בנות מזל דגים אוהבים להיות במרכז העניינים ומצליחים להשיג זאת באמצעות מצבי הרוח שלהם. בני/בנות מזל דלי מאמינים בפיתוח האישיות ולכן מניפולציות רגשיות עלולות להרגיז אותם.
להמשך התאמת המזלות דלי ודגים בקישור למטה:

 

אסטרולוגיה

 התאמת מזלות :


תאומים עם גדי
אתם בעלי אופי מנוגד אחד לשני. בני/בנות מזל תאומים קלילים וחסרי מעצורים לעומת בני/בנות מזל גדי המיושבים והשמרניים. בני/בנות מזל גדי דואגים לביטחון בעוד שבני/בנות מזל תאומים אינם מוכנים לוותר על החופש שלהם. תחומי הבילוי שלכם שונים, בני/בנות מזל גדי אוהבים את השגרה, בעוד שבני/בנות מזל תאומים זקוקים לשינויים וחופש. בני/בנות מזל גדי איטיים ומעשיים, בני/בנות מזל תאומים עוברים בקלות יחסית ממצב למצב, אך מעניין לגלות שיחד אתם יכולים לעבור להתמודד היטב עם מצבים. בני/בנות מזל גדי מייצבים את בני/בנות מזל תאומים אשר מוצאים בהם בני/בנות זוג רציניים ומשקיעים, וזה גורם גם להם לרצות לתת ולהעניק ביחסים.
להמשך התאמת המזלות תאומים וגדי בקישור למטה:

 

אסטרולוגיה

התאמת מזלות :


טלה עם קשת
זהו קשר מעניין, שניכם זקוקים לדינאמיקה ועניין, שניכם ספונטאניים וחברותיים מאוד, קיים דמיון רב בטעם שלכם, ואתם נהנים לבלות ביחד. קיימת תחושת מרחב וחופש אשר מלווה את היחסים, פתיחות, אופטימיות והיעדר גבולות. בגלל שהאנרגיות שלכם דומות, נראה לעיתים, שקשה לכם לבטא את הייחודיות שלכם אחד ליד השני. שניכם יודעים להעריך את היתרונות שיש בצד השני. בני/בנות מזל קשת מעוררים את סקרנותם של בני/בנות מזל טלה, הם מעשירים את עולמם וחושפים בפניהם עולמות חדשים. מכיוון ששניכם ישירים וכנים, ולפעמים גם חסרי טאקט, עלולים להתפתח ביניכם ויכוחים.
להמשך התאמת המזלות טלה וקשת בקישור למטה:

 

 

אסטרולוגיה

התאמת מזלות :

 

אריה עם בתולה

 בתחילת הקשר, בני/בנות מזל אריה נמשכים לבני/בנות מזל בתולה האינטליגנטיים אך לבני/בנות מזל בתולה קשה להסתדר עם אופיים הדרמתי של בני/בנות מזל אריה.בני/בנות מזל בתולה מעשיים, חסכניים וזהירים ואילו בני/בנות מזל אריה פזרנים וגאוותנים. בחיי החברה שלכם יהיו לא מעט ויכוחים ואי הסכמות משום שבני/בנות מזל אריה אוהבים לצאת ולבלות ואילו בני/בנות מזל בתולה מעדיפים בילוי אינטימי יותר. בני/בנות מזל אריה זקוקים למחמאות בכמויות גדולות יכולים להתאכזב מבני/בנות מזל בתולה בעלי הלשון השנונה והחדה. בני/בנות מזל אריה זקוקים לתחושת השליטה ובצרוף התכונה הבסיסית של בני/בנות מזל בתולה שלא מוכנות להיות נשלטות, מאבקי הכוח ביחסים הללו הם בלתי נמנעים. 

להמשך התאמת המזלות אריה ובתולה בקישור למטה:

 

 

 

אסטרולוגיה

התאמת מזלות :

שור עם סרטן
אתם מתאימים מאוד אחד לשני מבחינת האופי ומשלימים אחד את צרכיו של השני. שניכם אוהבים לבלות בבית, המשפחה חשובה לכם, שניכם רגשניים וחושניים מאוד. בני/בנות מזל סרטן יעניקו לבני/בנות מזל שור את החמימות הביתית בשמחה ובהנאה, הם רוצים להבין כל צד וגוון באישיות של בני/בנות מזל שור. בני/בנות מזל שור ירגישו מאוד חשובים ויאפשרו לסרטן להישען עליהם, ויעניקו להם תמיכה ונאמנות. בני/בנות מזל שור יכולים להתמודד עם מצבי הרוח המשתנים של בני/בנות מזל סרטן, ויודעים כיצד לשדל אותם ולהגיע אל ליבם, אך יחד עם זאת בני/בנות מזל שור יצטרכו להיות מודעים להתנהגותם ולהפגין רגישות רבה, בכדי לא לפגוע ברגשותיהם של בני/בנות מזל סרטן.
להמשך התאמת המזלות שור וסרטן בקישור למטה:


אסטרולוגיה

התאמת מזלות :


אריה עם דגים
אתם שונים מאוד אחד מהשני. בני/בנות מזל אריה זקוקים להיות במרכז העניינים, בני/בנות מזל דגים נחבאים אל הכלים ומעדיפים חיים שקטים ומוגנים. בני/בנות מזל אריה רוצים לדעת תמיד היכן הם עומדים, בכל מצב. בני/בנות מזל דגים מעורפלים ולא תמיד אומרים את הדברים באופן ברור. האינטואיציה של בני/בנות מזל דגים מביכה לעיתים את בני/בנות מזל אריה, אשר חשים שאי אפשר להסתיר שום דבר. בני/בנות מזל דגים בחביבות הנעימה ובנדיבות יחד עם הצורך בשליטה והרצון להגן של בני/בנות מזל אריה ישלימו אחד את השני. אתם עוטפים אחד את השני בחום ואהבה. בני/בנות מזל דגים חייבים ללמוד לשלוט במצבי הרוח המשתנים שלהם.
להמשך התאמת המזלות אריה ודגים בקישור למטה:

 

אסטרולוגיה

התאמת מזלות :

להמשך התאמה בן כל המזלות !

מטפלת הוליסטית מתקשרת  כירולוגית - כף יד מייעצת ומכוונת בעזרת טארוט ספר תהלים וסוד האותיות מהקבלה משדרת בקו המומחים של רדיו ללא הפסקה 103 FMמשדרת ברדיו החיים הטובים.מנהלת את מעגל התקשור של כנס התקשור הישראלי בפייסבוק."צליל תהלים וקלפי טארוט" - בפייסבוק.לייעוץ טלפוני או לפגישה 0574248111  מפה נומרולוגית אסטרולוגית במתנה !http://www.zhlilmistica.com/Publisher/zhlilmistica/Home/Default.aspx

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב