אסטרולוגיה - תחזית שנתית 2012 לכל המזלות .
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

אסטרולוגיה - תחזית שנתית 2012 לכל המזלות . 

מאת    [ 03/01/2012 ]
מילים במאמר: 1124   [ נצפה 7125 פעמים ]

 
 

 אסטרולוגיה - תחזית שנתית   2012 לכל המזלות .
  http://www.zhlilmistica.com/publisher/zhlilmistica/articles/default.aspx


מזל טלה - תחזית שנתית לשנת 2012

כבר בתחילת 2012, כוכב מארס, שליט המזל שלכם, יחל בנסיגה במזל בתולה מהתאריך 23 בינואר ועד לתאריך 14 באפריל 2012. מארס אמנם נמצא בנסיגה בתדירות נמוכה יותר מאשר שאר הכוכבים, אבל כשזה קורה, אתם מרגישים כאילו מישהו לוחץ לכם על הבלמים.
כוכב מארס, הוא סמל ליוזמות ולפעולות תכליתיות, לכן רצוי בתקופת הנסיגה שלא לנקוט ביוזמות חדשות בעלות משמעות לטווח ארוך. 

להמשך התחזית בקישור למטה  :מזל שור - תחזית שנתית לשנת 2012

אתם מתחילים את השנה עם חזון, התלהבות והבטחה מלאה לעתיד. כוכב יופיטר שוהה במזלכם מאז חודש יוני 2011, ועד חודש יוני 2012 נוטע זרעים של תקווה בחייכם האישיים ואתם מוכנים להרחיב את המציאות שלכם. יופיטר, הנחשב ל"מיטיב הגדול" מביא שיפור לכל תחום בחייכם. אנרגיה זו קשורה לאנשים ומצבים חדשים שמגיעים לתוך חייכם, הזדמנויות לטייל, או ללמוד. מלווה אתכם האמונה שהכל יסתדר, אתם מרגישים הרבה יותר חופשיים להיות עצמכם, וגם אחרים נוטים לקבל אתכם בקלות רבה יותר
להמשך התחזית בקישור למטה  :
מזל תאומים - תתחזית שנתית לשנת 2012

אתם יכולים לצפות לשנה מרגשת ומוצלחת, הזדמנות להתאושש מההפסדים שחוויתם בשנה שהאחרונה, בין אם מדובר בהפסד כספי, רגשי או אחר. יופיטר נכנס אל מזלכם בתאריך 11 ביוני 2012 לביקור של פעם ב-12 שנים. יופיטר, הנחשב ל"מיטיב הגדול", יביא שפע של הזדמנויות ושיפור לכל תחום בחייכם, כמו גם גדילה והתרחבות. טוב יהיה אם תשתמשו במחצית הראשונה של שנת 2012 בכדי לסיים ולסגור עניינים ישנים, לפני שיופיטר נכנס אל מזלכם. זה גם זמן טוב לפתור קונפליקטים, ולא להתרגז מדברים טריוויאליים.
להמשך התחזית בקישור למטה  :

מזל סרטן - תחזית שנתית לשנת 2012

אתם משתחררים השנה ממצבים שהגבילו אתכם, שינויים שנוצרים יכולים להביא אתכם למצב בו הכל קורה באינטנסיביות רבה, תוך לקיחת סיכונים אישיים. אתם נמרצים יותר וקל לכם להתגבר על מכשולים שעולים בדרך, אך עליכם להיות ערניים ולהיזהר שעודף האנרגיה לא יגרום לכם להיות חסרי מנוחה או פזיזים מדי.
הדגש השנה הוא על יצירת קשרים חיוביים ורעיונות חדשים. התחושה היא שאתם מנסים לפעול בכמה כיוונים, תוכלו להתחיל פרויקטים חדשים רבים, יתכן וחלקם לא יחזיקו מעמד, אך אלו שכן, יכולים להועיל לכם מאוד בהמשך.


להמשך התחזית בקישור למטה  :

 מזל אריה - תחזית שנתית לשנת 2012

ההתפתחויות במהלך השנה הקרובה מגיעות דרך אינטראקציה עם האנשים סביבכם, תוך למידה לסמוך קצת יותר על אחרים ולא רק על עצמכם. גם אם ישנם מחסומים בלתי צפויים ומפתיעים, אתם מצליחים להתגבר עליהם ולהשיג את המטרות שלכם. זוהי שנה נהדרת עבורכם, במיוחד בתחום הקריירה. יופיטר, השוהה במזל שור, תומך בעשייה שלכם וכאשר יעבור למזל תאומים, בחודש יוני 2012 הוא יוכל לעזור לכם לקדם את המטרות ארוכות הטווח שלכם. 


להמשך התחזית בקישור למטה  :מזל בתולה - תחזית שנתית לשנת 2012

זו שנה רצופה באתגרים, עם הבטחה שמה שתעשו בה יביא ליותר נוחות, תמיכה ואושר בשנת 2013. המיקוד שלכם עד סוף שנת 2012 יהיה בתחומים הקשורים בביטחון חומרי, ערכים והערכה עצמית. זו תקופה שיכולה להיות חשובה מאוד לייצוב הביטחון הכלכלי ולמודעות גבוהה יותר בנוגע למה שחשוב לכם באמת. תוכלו לחוות הצלחות בזכות עשייתכם בעבר ותעלינה הזדמנויות משתלמות מאוד.

להמשך התחזית בקישור למטה  :


מזל מאזניים - תחזית שנתית לשנת 2012

דרככם לא הייתה קלה מאז כניסתו של סאטורן אל מזלכם בחודש אוקטובר 2009, אבל העקביות מתחילה להשתלם. כוכב סאטורן ימשיך לשהות במזלכם עד חודש אוקטובר 2012 ועד אז עליכם לטפל בעניינים שנשארו פתוחים, או כאלו שהזנחתם לחלוטין. סאטורן יעזור לכם השנה לראות היכן אתם נמצאים על המסלול הנכון ויסייע לכם בארגון חייכם באופן שיאפשר לכם חופשיות רבה יותר בשנים הבאות.


להמשך התחזית בקישור למטה  :מזל עקרב - תחזית שנתית לשנת 2012

בשנה האחרונה אתם נמצאים בתהליך של שינויים עמוקים ומאתגרים, בעיקר בדרך בה אתם תופסים את העולם. כל אחד מכם חווה זאת אחרת, אם דרך שינוי במקום המגורים, באמצעות לימודים, או שקיים שינוי בהתייחסות לאנשים שסביבכם, בעיקר כלפי אלו שאתם פוגשים על בסיס קבוע.
שנת 2012 מהווה נקודת מפנה חיובית עבורכם, קיימת אנרגיה רבה תצטרכו לסמוך על האנרגיה חסרת גבולות והיכולת שלכם ליהנות ממצבים. תוכלו לשכנע, לרתק בקלות אנשים אחרים עם דבריכם ומעשיכם. 

להמשך התחזית בקישור למטה  :מזל קשת - תחזית שנתית לשנת 2012

אתם חושבים השנה קדימה, לתוך העתיד ומעשיות היא שיקול חשוב בעשייה שלכם. יופיטר, שליט המזל שלכם, שוהה במזל שור עד חודש יוני 2012 וזה שומר אתכם מקורקעים ומלאי השראה.
רוחות השינוי עדיין מלוות אתכם בשנה הקרובה, עם דפוסי הליקויים שינערו את הסטאטוס קוו שלכם. בחודש יוני 2012, יתקיים לקוי הלבנה במזלכם הוא האחרון בסדרה שלו, והוא יביא את הגל האחרון של השינויים.
יתכנו סיומים דרמטיים או התחלות, או שניהם, של מערכות יחסים חשובות, שנובעות מטרנספורמציות אישיות.


להמשך התחזית בקישור למטה  :

 


מזל גדי - תחזית שנתית לשנת 2012

הבלבול של שנת 2011 עומד להתחלף בבהירות של שנת 2012. אתם ללא ספק עוברים סדרה של שינויים עמוקים מאז שנת 2008, כאשר פלוטו עבר למזלכם. אמנם עדיין לא הגעתם אף לרבע הדרך בתהליך שנמשך 18 שנים ובכל זאת אתם לא מי שהייתם שהייתם רק לפני כמה שנים, ואולי אפילו אין דמיון ביניכם לבין מי שהייתם שם. במובנים מסוימים, אתם יכול לצפות שבשנה הזו תקדישו זמן רב לחקר היבטים רבים הקשורים בקיום שלכם, ובמיוחד לחייכם המקצועיים.


להמשך התחזית בקישור למטה  :


מזל דלי - תחזית שנתית לשנת 2012

השנה מציעה מהפכה בדרך החשיבה שלכם ודרך חדשה להתחבר עם העולם הסובב אתכם. חלק מהתהליך הוא ויתור על הדרכים הישנות, ונקיטת פעולות חדשות, כאלו שעדיין לא ניסיתם. עם האנרגיה הזו יש סיכוי להיות יותר פתוחים וליברלים ממה שאתם עכשיו. שינויים אלה עשויים לבוא לתוך חייכם במגוון דרכים, אחת מהן היא באמצעות קשרים עם אנשים שהם שונים מאוד בדרך החשיבה שלכם, או דרך קורס שמביא אפשרויות חדשות ומלהיבות, וגם משנה את הדרך שבה אתם רואים את הדברים.

להמשך התחזית בקישור למטה  :


מזל דגים - תחזית שנתית לשנת 2012

תהיה לכם סיבה טובה להיות אופטימיים יותר באופן כללי. האנרגיה סביבכם במהלך השנה הקרובה תהיה חיובית ותכלול פעילויות רבות, נסיעות, למידה/הוראה, משא ומתן, והאפשרות ללמוד לחשוב בצורה חיובית יותר.
נפטון, שליט המזל שלכם, חוזר אל מזלכם בחודש פברואר 2012 ובכך משלים מחזור שלם. נפטון מביא עימו השראה, רצון באחדות, חמלה ואתם תרגישו כאילו חזרתם הביתה, אל האני האמיתי שלכם. נפטון יביא לשינויים עדינים, אך עמוקים, בתוככם וישפיע על מערכות היחסים שלכם עם אחרים, כמו גם על האופן שבו אתם מציגים את עצמכם.

להמשך התחזית לכל המזלות :

http://www.zhlilmistica.com/publisher/zhlilmistica/articles/default.aspx

 

 

מטפלת הוליסטית מתקשרת  כירולוגית - כף יד מייעצת ומכוונת בעזרת טארוט ספר תהלים וסוד האותיות מהקבלה משדרת בקו המומחים של רדיו ללא הפסקה 103 FMמשדרת ברדיו החיים הטובים.מנהלת את מעגל התקשור של כנס התקשור הישראלי בפייסבוק."צליל תהלים וקלפי טארוט" - בפייסבוק.לייעוץ טלפוני או לפגישה 0574248111  מפה נומרולוגית אסטרולוגית במתנה !http://www.zhlilmistica.com/Publisher/zhlilmistica/Home/Default.aspx

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב